CZYTASZ

Ostatnia szansa na zgłoszenie się do konkursu R...

Ostatnia szansa na zgłoszenie się do konkursu “Dziewczyny mają głos – mów o sobie dobrze”!

Masz między 19 a 26 lat? Jesteś na początku ścieżki zawodowej i chcesz zaplanować swoją karierę? Do końca kwietnia możesz zgłosić się do konkursu “Dziewczyny mają głos – mów o sobie dobrze”. Udział w konkursie to niepowtarzalna okazja do wzmocnienia swoich umiejętności autoprezentacji, zwiększenia pewności siebie i poznania narzędzi ułatwiających komunikację. To również możliwość zdefiniowania swojego potencjału i zaprojektowania ścieżki rozwoju pod okiem ekspertki.

Trzydzieści dziewczyn zakwalifikowanych do konkursu, podczas warsztatów przygotuje się do opowiedzenia swojej historii. Każda z nich będzie miała okazję przyjrzeć się swoim mocnym stronom, poznać skuteczne techniki i narzędzia do prezentowania się w sposób zrozumiały, treściwy i skupiający uwagę odbiorcy. W trakcie finału wyłonione zostaną trzy zwyciężczynie, które w ramach nagrody otrzymają:

🔷 nagrodę pieniężną w kwocie 2000 zł każda

🔷 działania promocyjne w kanałach SPK

🔷 3 spotkania z ekspertką po 2h

Zgłoszenia przyjmujemy do 30.04.2021. Szczegóły konkursu znajdziesz TUTAJ: https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/dziewczyny-maja-glos/

Konkurs “Dziewczyny mają głos – mów o sobie dobrze” powstał w ramach programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach. Program Biznes w Kobiecych Rękach jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Citi Foundation.Chcemy, aby kobiety w Polsce były samostanowiące, sprawcze i niezależne finansowo. Dlatego kompleksowo wspieramy przedsiębiorczość kobiet, poprzez: rozwijanie kobiecej społeczności zawodowej, inicjowanie programów akceleracyjnych i biznesowych, popularyzowanie kobiecych sieci anielic biznesu i instrumentów finansowania dla startupów.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.