Planner to projekt dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera 12 narzędzi, które pomogą Ci wyznaczyć zawodowe i osobiste cele oraz priorytety.  Odkryjesz dzięki nim swoje zasoby i zdefiniujesz obszary, które wymagają poprawy albo… oddelegowania. Śmiało korzystaj z porad od specjalistek SPK i poszerzaj swoją wiedzę z polecanych przez nas książek. Planner nie zawiera dat więc możesz rozpocząć planowanie w dowolnym momencie. Zapisuj w nim wszystko, co dla Ciebie ważne, inspirujące i dobre – nie zapomnij wpisywać do niego również swoich sukcesów! Kupując planner dokładasz swoją cegiełkę do działalności Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Każdy zakup dodaje nam wiatru w żagle i pokazuje, że to, co robimy ma faktyczną wartość.

Wybierz opcję i zapłać
Co znajdziesz w środku Plannera?

Co znajdziesz w środku Plannera?

Planner ma wspierać Cię na co dzień, dlatego zaprojektowałyśmy go tak, by krok po kroku przygotował i przeprowadził Cię przez kolejny rok i przypominał o tym, co ważne.

  • 12 narzędzi, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu – wyznaczysz dzięki nim cele i priorytety, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym
  • krótkie porady od specjalistek, abyś mogła od razu wykorzystać ich wskazówki w praktyce
  • narzędzia, które pomogą odkryć Ci zasoby i zdefiniujesz obszary, które wymagają poprawy, albo… oddelegowania
  • lista dodatkowych książek, które pozwolą Ci poszerzyć Twoją wiedzę w wybranych obszarach
  • Planner możesz rozpocząć w dowolnym momencie – nie zawiera dat, więc to Ty decydujesz, kiedy zaczynasz rok
  • możliwość zapisywania wszystkiego, co ważne dla Ciebie i Twojej firmy – Planner ma dużo miejsca na notatki
  • poręczny format, dzięki któremu będziesz mogła go zabrać wszędzie ze sobą
Przedsiębiorcze kobiety polecają!

Agata Zioło

Zaobserwowałyśmy wśród społeczności przedsiębiorczyń potrzebę narzędzia do planowania codziennych działań w biznesie. Zaciekawił nas ten temat i podeszłyśmy do niego zgodnie z metodologią design thinking. Przebadałyśmy dogłębnie tę potrzebę planowania i narzędzi, które mogą w tym procesie pomóc. Następnie zaprosiłyśmy na warsztat przedsiębiorczynie i poprosiłyśmy, aby zaprojektowały taki planner, jaki będzie na ich oczekiwania odpowiadał. Gotowe pomysły zostały poddane testom. Przedsiębiorczynie sprawdzały czy w codziennym użytku planner się sprawdza. Planner, jaki jest przed wami to efekt wielomiesięcznego procesu projektowego, w który zaangażowane były przedsiębiorczynie i zespół fundacji.

Gosia Tchorzewska @GoTek Rysuje

Planner to niezbędnik w zabieganym świecie każdej aktywnej kobiety.

A teraz wyobraź sobie planner zaprojektowany w wyniku burzy mózgów kilkudziesięciu aktywnych kobiet! Odpowiadający na ich potrzeby: praktyczne i estetyczne. I na dodatek – taki planner, który, masz wrażenie, że przemawia do ciebie, motywuje do działania, podsuwa kreatywne rozwiązania.

Taki właśnie jest planner SPK, który miałam ogromną satysfakcję współtworzyć!

Paulina Kołodziejak-Łaska

Chociaż na co dzień głównie pracuję w świecie digital, nie wyobrażam sobie nie mieć przy sobie notatnika i ręcznie zapisanych notatek. Wiem, że budzi to zdziwienie, w dobie tylu dostępnych aplikacji. Jednak tutaj jestem tradycyjna i chyba to się już nie zmieni.

Korzystam z plannera, jest bardzo wygodny i widać, że jest przemyślany. Ten planner, to dla mnie odkrycie. Uwielbiam go!

Korzystam też, z podpowiedzi proponowanych narzędzi dla przedsiębiorczyń. Znam te narzędzia, ale czasami zapominam, kiedy warto ich użyć.

Nie bez znaczenia dla mnie jest to, że jest on bardzo estetyczny z moimi ulubionymi rysunkami GoTka. Pracuje się jeszcze przyjemniej.

Dorota Skalska-Stefańska, projektantka produktu, właścicielka Handsome Studio i współtwórczyni marki Bagic

Miałam okazję brać udział w super warsztatach poprowadzonych przez Agatę Zioło, w których grupa przedsiębiorczyń tworzyła idealny planer dla siebie.

W wyniku procesu design thinking powstały dwa prototypy, które były testowane przez (dobrze myślicie) – przedsiębiorczynie.

Efekt pracy, jest dokładnie tym, czego każda aktywna kobieta oczekuje od planera – ma prosty, zrozumiały i funkcjonalny układ i sprawdzone narzędzia ułatwiające prowadzenie biznesu. Całość zdobią cudne rysunki Gotek Rysuje.

Magda Jeżyńska

Kiedy próbuję zwizualizować słowo “planner”, mam przed oczami tradycyjny notatnik, w którym mogę zapisać swoje zadania, cele, myśli, inspiracje. Lubię szelest kartek, ręczne robienie notatek, a najbardziej etap “wykreślania” zakończonych zadań.

Planner dla przedsiębiorczyń to efekt wielomiesięcznej pracy zespołu Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz wielu przedsiębiorczyń, dzięki czemu jest on dopracowany w każdym szczególe, zawiera znane, ale zawsze aktualne, narzędzia do organizowania własnego czasu, do wyznaczania swoich celów, ustalenia priorytetów w działaniach oraz mnóstwo miejsca na notatki!

Szata graficzna przygotowana przez GoTek Rysuje jest wisienką na torcie!

Serdecznie polecam!

Aneta Siejka

W życiu zawodowym i osobistym staram się mieć wszystko zaplanowane.Lubię wyznaczać zadania i widzieć postępy w swojej pracy.

Dlatego entuzjastycznie zareagowałam na Planner , który powstał w duchu Design Thinking. Reagowanie na potrzeby przedsiębiorczyń i zaprojektowanie Plannera to kreatywny etap w Fundacji Przedsiębiorczych Kobiet. Wspólny wysiłek i praca nad Plannerem pokazują, że warto inspirować i motywować kobiety do dalszego działania i rozwijania siebie i swojej firmy.

Dlatego zachęcam przedsiębiorcze kobiety do korzystania z Plannera – ma funkcjonalny układ i narzędzia uławiające prowadzenie biznesu. Inspiracją są kreatywne grafiki – Gotek Rysuje.

Przekonaj się sama!