Planner Przedsiębiorczy

Planner to projekt dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera 12 narzędzi, które pomogą Ci wyznaczyć zawodowe i osobiste cele oraz priorytety.  Odkryjesz dzięki nim swoje zasoby i zdefiniujesz obszary, które wymagają poprawy albo… oddelegowania. Śmiało korzystaj z porad od specjalistek SPK i poszerzaj swoją wiedzę z zaproponowanych przez nas książek. Zacznij planowanie w dowolnym momencie (Planner nie zawiera dat) i zapisuj w nim wszystko, co dla Ciebie ważne, inspirujące i dobre – także swoje sukcesy! 

Wybierz opcję i zapłać

Kup Planner

PLNZapłacone? Teraz napisz nam maila na adres a.tomaszewska@fundacjakobiet.org z dokładnymi danymi do wysyłki (imię, nazwisko, telefon, ulica, numer domu, numer mieszkania, kod pocztowy, miejscowość).

 

Uwaga! Wysyłka zakupionych plannerów rozpocznie się w styczniu 2021 r. 

 

Co znajdziesz w środku Plannera?

Planner ma wspierać Cię na co dzień, dlatego zaprojektowałyśmy go tak, by krok po kroku przygotował i przeprowadził Cię przez kolejny rok i przypominał o tym, co ważne.

– 12 narzędzi, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu – wyznaczysz dzięki nim cele i priorytety, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym

– krótkie porady od specjalistek, abyś mogła od razu wykorzystać ich wskazówki w praktyce

– narzędzia, które pomogą odkryć Ci zasoby i zdefiniujesz obszary, które wymagają poprawy, albo… oddelegowania

– lista dodatkowych książek, które pozwolą Ci poszerzyć Twoją wiedzę w wybranych obszarach

– Planner możesz rozpocząć w dowolnym momencie – nie zawiera dat, więc to Ty decydujesz, kiedy zaczynasz rok

– możliwość zapisywania wszystkiego, co ważne dla Ciebie i Twojej firmy – Planner ma dużo miejsca na notatki

– poręczny format, dzięki któremu będziesz mogła go zabrać wszędzie ze sobą

Przedsiębiorcze kobiety polecają!

Zaobserwowałyśmy wśród społeczności przedsiębiorczyń potrzebę narzędzia do planowania codziennych działań w biznesie. Zaciekawił nas ten temat i podeszłyśmy do niego zgodnie z metodologią design thinking. Przebadałyśmy dogłębnie tę potrzebę planowania i narzędzi, które mogą w tym procesie pomóc. Następnie zaprosiłyśmy na warsztat przedsiębiorczynie i poprosiłyśmy, aby zaprojektowały taki planner, jaki będzie na ich oczekiwania odpowiadał. Gotowe pomysły zostały poddane testom. Przedsiębiorczynie sprawdzały czy w codziennym uźytku planner się sprawdza. Planner, jaki jest przed wami to efekt wielomiesięcznego procesu projektowego, w który zaangażowane były przedsiebiorczynie i zespół fundacji. 

Agata Zioło  

Planner to niezbędnik w zabieganym świecie każdej aktywnej kobiety.

A teraz wyobraź sobie planner zaprojektowany w wyniku burzy mózgów kilkudziesięciu aktywnych kobiet! Odpowiadający na ich potrzeby: praktyczne i estetyczne. I na dodatek – taki planner, który, masz wrażenie, że przemawia do ciebie, motywuje do działania, podsuwa kreatywne rozwiązania.

Taki właśnie jest planner SPK, który miałam ogromną satysfakcję współtworzyć!

 

 

Gosia Tchorzewska @GoTek Rysuje

Chociaż na co dzień głównie pracuję w świecie digital, nie wyobrażam sobie nie mieć przy sobie notatnika i  ręcznie zapisanych notatek. Wiem, że budzi to zdziwienie, w dobie tylu dostępnych aplikacji. Jednak tutaj jestem tradycyjna i chyba to się już nie zmieni.

 

Korzystam z plannera, jest bardzo wygodny i widać, że jest przemyślany. Ten planner, to dla mnie odkrycie. Uwielbiam go!

Korzystam też, z podpowiedzi proponowanych narzędzi dla przedsiębiorczyń. Znam te narzędzia, ale czasami zapominam, kiedy warto ich użyć.

Nie bez znaczenia dla mnie jest to, że jest on bardzo estetyczny z moimi ulubionymi rysunkami GoTka. Pracuje się jeszcze przyjemniej. 

 

Paulina Kołodziejak-Łaska

Miałam okazję brać udział w super warsztatach poprowadzonych przez Agatę Zioło, w których grupa przedsiębiorczyń tworzyła idealny planer dla siebie.

W wyniku procesu design thinking powstały dwa prototypy, które były testowane przez (dobrze myślicie) – przedsiębiorczynie. 

 

Efekt pracy, jest dokładnie tym, czego każda aktywna kobieta oczekuje od planera – ma prosty, zrozumiały i funkcjonalny układ i sprawdzone narzędzia ułatwiające prowadzenie biznesu. Całość zdobią cudne rysunki Gotek Rysuje.

 

 

Dorota Skalska-Stefańska, projektantka produktu, właścicielka Handsome Studio i współtwórczyni marki Bagic

Kiedy próbuję zwizualizować słowo “planner”, mam przed oczami tradycyjny notatnik, w którym mogę zapisać swoje zadania, cele, myśli, inspiracje. Lubię szelest kartek, ręczne robienie notatek, a najbardziej etap “wykreślania” zakończonych zadań.

 

Planner dla przedsiębiorczyń to efekt wielomiesięcznej pracy zespołu Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz wielu przedsiębiorczyń, dzięki czemu jest on dopracowany w każdym szczególe, zawiera znane, ale zawsze aktualne, narzędzia do organizowania własnego czasu, do wyznaczania swoich celów, ustalenia priorytetów w działaniach oraz mnóstwo miejsca na notatki!

 

Szata graficzna przygotowana przez GoTek Rysuje jest wisienką na torcie!

 

 

Serdecznie polecam!

Magda Jeżyńska

W życiu zawodowym i osobistym staram się mieć wszystko zaplanowane.Lubię wyznaczać zadania i widzieć postępy w swojej pracy. 

 

Dlatego entuzjastycznie zareagowałam na Planner , który powstał w duchu Design Thinking. Reagowanie na potrzeby przedsiębiorczyń i zaprojektowanie Plannera to kreatywny etap w Fundacji Przedsiębiorczych Kobiet. Wspólny wysiłek i praca nad Plannerem pokazują, że warto inspirować i motywować kobiety do dalszego działania i rozwijania siebie i swojej firmy.

 

Dlatego zachęcam przedsiębiorcze kobiety do korzystania z Plannera – ma funkcjonalny układ i narzędzia uławiające prowadzenie biznesu. Inspiracją są kreatywne grafiki – Gotek Rysuje.

 

Przekonaj się sama! 

Aneta Siejka

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ