CZYTASZ

Porady prawne SPK i Kancelaria Snażyk Korol Mordak...

Porady prawne SPK i Kancelaria Snażyk Korol Mordaka

Aktualnie wszystkie przedsiębiorstwa borykają się ze zmianami, których nikt się nie spodziewał.

🔸 Utrzymanie firmy wymaga dziś ogromnego wysiłku i dopasowania się do sytuacji w najlepszy możliwy sposób.

🔸 Zdajemy sobie sprawę, że aspekty prawne są jednym z obszarów, na których specjalistyczna wiedza jest nie do przecenienia, dlatego startujemy z serią webinarów tematycznych.

🔸 Porady prawne to cykl stworzony dla wszystkich zainteresowanych prawnymi aspektami prowadzenia przedsiębiorstwa w czasach epidemii. W trakcie webinaru będziesz mogła wysłuchać wypowiedzi specjalisty, a następnie zadać najbardziej nurtujące Cię pytania.

🔸 Pierwszy webinar “Przetwarzanie danych osobowych w czasie epidemii COVID-19 – jak to zrobić zgodnie z RODO”, poprowadzi Alicja Cessak, odbędzie się on już 26 marca o godzinie 10.00, będziemy rozmawiać o:

  • – zasadach przetwarzania danych wrażliwych, w tym danych dotyczących zdrowia;
  • – przetwarzaniu danych pracowników w okresie epidemii;
  • – pracy w trybie home office a właściwe zabezpieczenie danych osobowych.

Zapraszamy na webinar, bilety znajdziesz tutaj.

Alicja Cessak jest adwokatem, który w kancelarii Kancelaria Snażyk Korol Mordaka zajmuje się polskimi i zagranicznymi klientami korporacyjnymi, zapewniając im wsparcie z zakresu prawa własności intelektualnej, ochrony danych osobowych oraz w bieżącym funkcjonowaniu i w postępowaniach sądowych. Za sukces poczytuje sobie zaprzyjaźnienie wielu przedsiębiorców z tematyką ochrony danych osobowych – Alicja jest bowiem autorką kilkudziesięciu szkoleń i warsztatów z tej dziedziny. Prywatnie miłośniczka obcych kultur i języków (z wykształcenia jest tłumaczem języka angielskiego i francuskiego).


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ