Be the Change - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Be the Change

„Be the Change” to cykliczne spotkania networkingowe z kobietami, które odważyły się na poważne zmiany w swoim życiu, dzięki czemu mogą się lepiej rozwijać i odnieść sukces. Spotkania te inspirują inne kobiety do zmian oraz do nauczenia się mówienia o sobie w pozytywny sposób.

Wsparcie
Współpraca
Be the Change – opowiedz swoją historię i zainspiruj innych do zmiany

Zmiana to jedyna pewna rzecz w dzisiejszych czasach, która może stać się punktem zwrotnym zarówno w historii świata, jak i w życiu pojedynczej osoby. Cykliczne spotkania networkingowe „Be the Change” dotyczą takich momentów zwrotnych w prywatnych historiach członkiń Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
Podczas wieczorów „Be the Change” trzy bohaterki spotkania na sesji prowadzonej w duchu storytellingu dzielą się swymi niezwykłymi historiami i opisując moment, który zaważył na ich dalszym życiu. Poprzez te historie chcemy pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach i jak dzielenie się swoimi doświadczeniami może ten potencjał wyzwolić. Opowieści dodają odwagi do zmian, nawet tych, których się obawiamy!

"Każda z nas ma historię, która może zainspirować innych, trzeba tylko umieć ją odnaleźć i przekazać dalej." Dorota Czekaj, Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet

Kogo zapraszamy?

„Be the Change” to format stworzony specjalnie dla kobiet, który ma sprawić, że przedsiębiorczynie, managerki czy studentki nauczą się mówić o sobie w pozytywny sposób oraz odważą się na zmiany w swoim życiu. Na wieczorne spotkania zapraszamy zatem kobiety, które:

  • poszukują inspiracji,
  • boją się zmian,
  • potrzebują zmiany w życiu zawodowym lub prywatnym
  • chcą spędzić czas w gronie innych kobiet, aby zainspirować się ich historiami
Eksperci wspierający projekt:
Aleksandra Więcka
Aleksandra Więcka
Przygotowuje wszystkie bohaterki spotkań „Be the Change” organizowanych w ramach Sieci Przedsiębiorczych Kobiet do wystąpień i opowiedzenia swoich historii tak, aby wydobyć ich esencję – najciekawsze i najbardziej poruszające wydarzenia. Jest story designerką, dziennikarką, dramatopisarką, moderatorką design thinking, socjolożką. Łączy storytelling z design thinkingiem i treningiem kreatywności. Uczy innych, jak opowiadać o sobie, markach, firmach, filmach. Jest absolwentką Laboratorium Dramatu i Krakowskiej Szkoły Scenariuszowej.
Załaduj więcej
Organizatorzy i partnerzy:
Organizator:
Partnerzy :
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:
Magdalena Jeżyńska
Dyrektorka Biura Fundacji, koordynatorka programu Biznes w Kobiecych Rękach
Polecane treści związane z projektem:
[:pl]BTC00152[:]
Cztery różne kobiety. Cztery historie. Cztery punkty widzenia
Każda z nas jest autorką swojej własnej wyjątkowej historii. 150 osób przyszło by posłuchać historii o punktach zwrotnych w życiu czterech kobiet: Izabeli Krawczyk, Małgorzaty Tchorzewskiej, Agnieszki Stefaniuk i Agnieszki Koryckiej - zwyciężczyń konkursu „Be the change. Tell Your Story. Inspire Others”
Sklep dla przedsiębiorczych kobiet
Członkostwo, Klub Mentorek
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Klub Mentorek
Program szkoleniowy online dla Klubu Mentorek
Dla kogo? Dla Mentorek, które pomyślnie przeszły proces rekrutacji, brały...
Cena:
600.00 
Plannery
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
Spotkania
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products