Black Swan Prestige - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Black Swan Prestige

Black Swan Prestige  nowoczesne środowisko  kobiet biznesu. Klub daje możliwości poszerzanie wiedzy finansowej, pozyskiwanie cennych kontaktów, budowania wartościowych relacji biznesowych i towarzyskich, a także poznawanie świata kultury i sztuki.

 

 

Wiedza
Współpraca
Klub Black Swan Prestige

Black Swan Prestige zrzesza spełnione kobiety biznesu - właścicielki firm, prezeski, inwestorki oraz fundatorki i mecenaski sztuki, dążące do rozwoju osobistego i biznesowego. Dołącz do tego grona i Ty.

Black Swan Prestige oferuje dostęp do wartościowych wydarzeń edukacyjnych, kulturalnych, towarzyskich połączonych z networkingiem. Wykłady z udziałem ekspertów, prestiżowe spotkania ze znaczącymi postaciami życia publicznego, a także cieszący się ogromną popularnością cykl “Sztuka i biznes”. 

Oferta członkowska Black Swan Prestige obejmuje następujące obszary:

 

 

BIZNES

 • eksperckie seminaria i panele dyskusyjne w dziedzinach: inwestycje, finanse, prawo, zarządzanie, trendy
 • wykłady i sesje pitchingowe związane z inwestycjami w start-upy
 • współpraca z European Business Angel Network 

 

SZTUKA

 • wydarzenia kulturalne: koncerty, wystawy połączone z prelekcjami na temat inwestycji w malarstwo i design
 • autorski cykl "Sztuka i biznes"- prywatne oprowadzanie z uroczystą kolacją w Muzeum Narodowym 
 • wydarzenia partnerów takich jak między innymi: Stowarzyszenie Przyjaciele Muzeum Narodowe w Warszawie, Desa Modern, Teatr 6 Piętro.

 

RELACJE

 • ważne rozmowy - cykl spotkań dyskusyjnych z ważnymi osobistościami życia społecznego
 • koktajl liderek - bankiet z motywującą mową kobiet sukcesu (dotychczas m.in. Natalia Hatalska, Urszula Dudziak), organizowany u progu lata
 • kolacje klubowe - cykl uroczystych kolacji dla liderek w cenionych restauracjach

 

 

dodatkowo

Członkinie Black Swan Prestige mogą korzystać z  propozycji Sieci Przedsiebiorczych Kobiet:

 • otwartych spotkań i wyjazdów (wyjazdy krajowe i zagraniczne takie jak: Talaria Resort & SPA z Henryką Bochniarz, EXPO w Dubaju) w preferencyjnych cenach,
 • wydarzeń Sieci Przedsiębiorczych Kobiet  m.in. konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, wieczorów Be the Change , śniadań Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, spotkań Make the Change  z 20% zniżką, 
 • świadczeń od partnerów Black Swan Prestige: driving experience BMW, prenumerata Forbes, zaproszenia na spektakle, wystawy, koncerty.

 

Spotkania klubowe odbywają się co najmniej raz w miesiącu.

SPRAWDŹ KALENDARIUM SPOTKAŃ NA ROK 2023

Newsletter Sieci Przedsiębiorczych Kobiet utrzymuje klubowiczki na bieżąco z informacjami o wydarzeniach klubowych, wydarzeniach Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz partnerów Black Swan Prestige. 

Kogo zapraszamy?

 

Jeśli jesteś spełnioną liderką biznesu, założyłaś bądź prowadzisz przedsiębiorstwo, jesteś prezeską, prawniczką, polityczką, lekarką, naukowczynią, przedstawicielką świata kultury, inwestorką czy fundatorką i interesuje Cię:

 

 • rozwój biznesowy i inwestowanie,
 • networking i wzajemna wymiana wiedzy biznesowej,
 • sztuka i kultura, 
 • opiniotwórcze i towarzyskie spotkania w gronie kobiet sukcesu,

 

odezwij się –  Black Swan Prestige może okazać się idealnym miejscem dla Ciebie.

Informujemy, że przystąpienie do Black Swan Prestige wymaga rekomendacji oraz uiszczenia rocznej składki członkowskiej w wysokosci 3600zł / 12 miesiecy

Wypełnij formularz kontaktowy! 

 

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE BLACK SWAN PRESTIGE sprawdź! 

 

Dołącz do Black Swan Prestige, wypełnij formularz, w ciagu 5 dni roboczych dostaniesz od nas odpowiedź z zaproszeniem do członkostwa.
Eksperci wspierający projekt:
8f90dc908f5a04326f8958523bb500fd
Marek Kapturkiewicz
Współzałożyciel, inwestor i partner w Innovation Nest - funduszu seed/VC oraz współzałożyciel SPIN - Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest ; poprzednio m.in. wieloletni członek zarządu, COO i wiceprezes Grupy Onet.pl oraz dyrektor promocji i rozwoju produktu Tymbark S.A.; posiada bogate doświadczenie, internetowe, marketingowe, mediowe, technologiczne i inwestycyjne; inżynier - konstruktor (elektronik, informatyk) z wieloletnią praktyką w Instytucie Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie; absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki oraz studiów biznesowych w Wyższej Szkole Biznesu - National-Louis University w Nowym Sączu; członek Rady Programowej Fundacji Startup Poland.
887035a5eb4b5ecc4fcec2d263b23c4c
Zuzanna Skalska
Partner Założycielski 360Inspiration, Współzałożycielka FutureS Thinking Group Eksploruje i analizuje dane o innowacjach biznesowych w różnych dziedzinach przemysłu, korzystając z wielu transdyscyplinarnych źrodeł, na potrzeby budowania strategicznych scenariuszy rozwoju firm. Kariera Zuzanny rozpoczęła się w roku 1998 w Philips Design, gdzie przez wiele lat, pracowała w grupie odpowiedzialnej za Analizę Trendów w powstających tam wizjonerskich projektach przyszłości. Następnie przez blisko 15 lat prowadziła pracownię Design Management & Trends w wiodącym studiu projektowym w Holandii. W roku 2014 założyła firmę 360Inspiration, z którą pracuje z klientami z różnych branż. Jest wśród nich wiele światowych gigantów i rynkowych liderów. Zuzanna specjalizuje się w takich dziedzinach, jak radykalne innowacje (Up-front innovation), Sygnały Zmian (Trendy) czy strategiczne myślenie o przyszłościach (Future(s) Thinking). Ściśle współpracuje z prezesami firm i członkami zarządów, doradzając im w kwestii możliwych scenariuszy rozwoju strategicznego, także z działami badań i rozwoju oraz z zespołami kreatywnymi. Ponadto, wykłada na wielu uczelniach, mocno angażuje się w przedsięwzięcia promujące design oraz uczestniczy jako prelegent w wielu opiniotwórczych wydarzeniach poświęconych innowacjom i ekonomii.
072c8ad4e64906fe9d2db82ed89c7c43
Marta Zucker
Autorka książek o globalnym sukcesie polskich start-upów: "Igrzyska talentów w Dolinie Krzemowej. Rozmowy z mistrzami start-upów", "Kobiety globalne w świecie start-upów. Rozmowy w Dolinie Krzemowej" (Warszawa, PWN 2015, 2016; NYC, Business Expert Press BEP 2018). Od wielu lat łączy świat nowych technologii i start-upów wywodzących się z Doliny Krzemowej z Polską; jest również aktywnie zaangażowana w budowanie relacji pomiędzy polskim i kalifornijskim środowiskiem akademicko - biznesowym. Wykładowczyni na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz gościnnie na Uniwersytecie Haas School of Business Berkeley w Kalifornii. Mentorka kobiet działających w branży nowych technologii. Mieszka w San Francisco i w Polsce. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowych studiów na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Stypendystka uniwersytetu Eötvös Loránd Egyetem w Budapeszcie. Od wielu lat profesjonalnie związana z toruńską firmą konsultingową KarStanS Sp. z o.o. Przez kilka lat samodzielnie podróżowała po Indiach, Nepalu, Azji Południowowschodniej i Nowej Zelandii.
05.08.2020 Warszawa . Henryka Bochniarz , sesja do Wysokie Obcasy Praca .
Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta
Make-up Joanna Bielec
Henryka Bochniarz
polska ekonomistka i polityczka. W 1991 ministra przemysłu i handlu. Założycielka organizacji pracodawców Konfederacja Lewiatan, Kongresu Kobiet, Akademii Liderek. Pomysłodawczyni i fundatorka nagrody literackiej NIKE. Kandydatka na urząd prezydenta RP w wyborach w 2005.
Załaduj więcej
Organizatorzy i partnerzy:
Organizator:
Partnerzy :
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:
Agata Czapska
Koordynatorka Klubu Black Swan Prestige
Dorota Czekaj
Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet
Polecane treści związane z projektem:
371060753_713607930803358_8858782453450145838_n
Recepta na wakacyjną formę nawet jesienią i zimą
Jak przedsiębiorczyni może zadbać nie tylko o firmę, ale także o siebie?
800:foto-kopia
Jedna na trzy Polki chce rozpocząć przygodę z inwestowaniem
Czy do inwestowania faktycznie potrzeba dużego kapitału? Jak zacząć inwestować? Jak zrobić ten pierwszy krok? I jak okiełznać strach przed stratą środków?
Sklep dla przedsiębiorczych kobiet
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Książki
Niezniszczalne - K. Ratajczyk
Potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania? Niezniszczalne to 11 wywiadów...
Cena:
50.00 
Książki
Jak mówić o sobie dobrze A. Więcka
Kobiety zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Nie...
Cena:
50.00 
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products