Program akceleracyjny NEXT

NEXT to autorski program rozwojowy dla przedsiębiorczyń, które myślą o skalowaniu firmy i ekspansji zagranicznej.

Wiedza
Wsparcie
Współpraca
Program akceleracyjny NEXT

NEXT to edukacyjny program akceleracyjny dla mikro- i małych firm prowadzonych przez kobiety. W ramach programu oferujemy: bezpłatne wykłady, warsztaty, mentoring biznesowy, panele dyskusyjne i networking z innymi przedsiębiorczyniami.przeznaczony dla przedsiębiorczyń, które chcą skalować swoje firmy oraz wejść z nimi na rynki zagraniczne.

Program rozwija kompetencje biznesowe z czterech obszarów tematycznych, którymi są:

  • skalowanie,
  • internacjonalizacja,
  • transformacja cyfrowa,
  • innowacje.

W ramach programu NEXT odbywają się konwenty edukacyjne przygotowywane przez ekspertów i partnerów programowych Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Uczestniczkom programu NEXT gwarantujemy bezpłatnie: 80 godz. szkoleń i warsztatów

  • 10 godz. mentoringu biznesowego,
  • 20 godz. spotkań z praktykami i ekspertami podczas tematycznych paneli dyskusyjnych,
  • 15 godz. sesji networkingowych i business mixer,
  • warsztaty Gallupa,
  • warsztaty pitchingu
  • certyfikat ukończenia programu.
Kogo zapraszamy?

Do programu NEXT zapraszamy właścicielki firm, które chcą rozwijać swoje przedsiębiorstwa, skalować je i wchodzić z nimi na rynki zagraniczne.

Rekrutacja do programu NEXT edycja 2022/2023 została zakończona.
Chcę wziąć udział w rekrutacji do programu akceleracyjnego NEXT
Obowiązek informacyjny
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet z siedzibą w Warszawie (02-673) ul. Konstruktorska 11, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000450385, NIP: 951-236-52-41, REGON: 146569008. Z Administratorem można kontaktować na adres wskazany powyżej. Administrator wyznaczył IOD, z którym kontakt jest możliwy pod adresem: alicja.sytek@cpit.org.pl Twoje dane przetwarzamy w celach kontaktowych (art. 6 ust. 1 lit a), f) wykonywania zawartej umowy lub podjęcia działań przed zawarciem umowy na Twoje żądanie (art. 6 ust. 1 lit. b). Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli w Twojej ocenie przetwarzamy dane w sposób nieprawidłowy. Pełna treść klauzuli jest dostępna pod adresem: https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/polityka-prywatnosci/
Wyrażam zgodę na przekazywanie za pośrednictwem drogi elektronicznej informacji handlowych ( w tym Newsletter) o projektach, usługach oraz o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Administrator poinformował mnie o tym, że w każdej chwili mogę wycofać taką zgodę
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet wszelkiej korespondencji na podany przeze mnie numer telefonu. Administrator poinformował mnie o tym, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę
Eksperci wspierający projekt:
Ewa Marcisz Baker McKenzie
Ewa Marcisz
Ewa Marcisz jest członkiem zespołu International Commercial & Trade w kancelarii Baker McKenzie. Jej doświadczenie obejmuje pracę w polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych, a także spółce z udziałem Skarbu Państwa. Zajmuje się zagadnieniami m.in. z zakresu ładu korporacyjnego, reorganizacji oraz międzynarodowej wymiany handlowej. Jej doświadczenie obejmuje m.in. doradztwo w kwestiach regulacyjnych z zakresu łańcucha dostaw, corporate compliance, corporate governance, odpowiedzialności członków zarządu, a także zapewniania zgodności z regulacjami dotyczącymi międzynarodowego obrotu handlowego, w tym sankcji gospodarczych i finansowych. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, studia LL.M. w Europejskim Instytucie Uniwersyteckim we Florencji oraz podyplomowe studia z zakresu prawa i ekonomii rynku kapitałowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Autorka publikacji naukowych i uczestniczka konferencji z zakresu prawa handlowego.
Julita_Rudolf-314242 - Julita Rudolf
Julita Rudolf
Od 20 lat realizuje inicjatywy obejmujące transformacje modeli biznesowych, procesów i struktur organizacyjnych. Zarządzała złożonymi projektami wdrażania zmian, które dotyczyły m.in. integracji spółek, optymalizacji i automatyzacji procesów, innowacji czy zarządzania projektami. Od pięciu lat, jako Dyrektor Departamentu Transformacji Biznesowej w Ringier Axel Springer Polska odpowiada za procesy uzgadniania celów strategicznych, wzmocnienie współpracy między różnymi częściami firmy, automatyzację i optymalizację procesów, zarządzanie projektami strategicznymi. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od pracy w audycie finansowych w Arthur Andersen, następnie pracowała m.in. w EY, IBM i PKP CARGO. Jako konsultantka współpracowała m.in. z PKP S.A., Ruch S.A., PKN Orlen czy TP. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i prestiżowego programu rozwoju przywództwa Leadership Academy for Poland. Szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Wspiera wolontarystycznie wiele inicjatyw o pozytywnym wpływie społecznym, m.in. Fundację Mam Marzenie, Fundację Kosmos dla dziewczynek, KIDS – Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali oraz Stowarzyszenie Conquest Consulting. Od kilku lat jest mentorką Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i wspiera kobiety w ramach mentoringu korporacyjnego. Wcześniej wraz z mężem współtworzyła warsztaty dla par skoncentrowanych na poprawie relacji.
Kasia Klimek - Katarzyna Klimek
Katarzyna Klimek
Ekspertka zarządzania projektami z ponad 15-letnią praktyką zawodową. Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu projektami współfinansowanymi ze środków publicznych oraz projektami komercyjnymi. Od 2009 roku aktywnie uczestniczy w polskim ekosystemie startupowym, pracowała dla funduszu seed VC oraz na rzecz akceleratorów. Mentorka ds. komercjalizacji innowacji. Na co dzień wspiera innowacyjne projekty dla zaawansowanych technologicznie MŚP. Założyła i sprzedała startup w branży kosmetycznej (2016-2020). Obecnie jest współzałożycielką startupu KlubAktywnych.pl z obszaru Age-Tech. Obszary wsparcia: Analiza biznesowa, analiza rynku, Analiza konkurencji, Pozyskiwanie finansowania + pomoc publiczna, Sprzedaż, budowa procedur sprzedażowych i automatyzacja sprzedaży, Strategia rozwojowa, Strategie wejścia na rynek, wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, Poszukiwanie partnerów biznesowych zainteresowanych komercjalizacją nowych technologii, Doradztwo strategiczne i taktyczne dla współwłaścicieli i zespołów sprzedażowych, Ucyfrowienie biznesu. Specjalizacja: strategia biznesowa, modele biznesowe, organizacja, zarządzanie, układanie procesów w organizacji, zarządzanie projektami. Obszary zainteresowania: Age-Tech, Health-Tech, Med-Tech, e-Health, Well-Being, Social Impact, ICT.
eksperci2
Eksperci Baker McKenzie
Projekty Sieci Przedsiębiorczych Kobiet pro bono wspiera kancelaria Baker McKenzie. Eksperci dostarczają rzetelną prawną wiedzę dla przedsiębiorczyń skupionych w akceleratorach Sieci. Współpracujemy z Weroniką Achramowicz, Izabelą Puchalską, Piotrem Maksymiukiem, Ewą Marcisz, Dominiką Dec, Martą Banaś-Klimkiewicz, Patrycją Cierlak, Karoliną Goździkiewicz, Martyną Czapską, Kingą Robutką.
Załaduj więcej
Organizatorzy i partnerzy:
Organizator:
Partnerzy :
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:
Paulina Kołodziejak-Łaska
Digital Ekspert, Koordynatorka projektu Next
Polecane treści związane z projektem:
[:pl]małe 3[:]
Nie masz czasu na naukę? Sprawdź 6 kanałów na Youtube
Chcesz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, ale Twój czas i energię pochłania już praca i rodzina? Też tak mamy i dlatego postanowiłyśmy przygotować listę 6 ciekawych kanałów na Youtube, gdzie znajdziesz przydatne materiały, które pomogą Ci rozwijać siebie i swoją firmę.
patrick-perkins-ETRPjvb0KM0-unsplash-1-1-scaled
5 narzędzi dla innowatorów
Każdy, kto tworzy innowacyjne projekty – szuka również nowych rozwiązań i ułatwień w procesie twórczym. Dlatego zgromadziliśmy w tym artykule 5 narzędzi, na które warto zwrócić uwagę
[:pl]Małgorzata Warda[:]
Jak wybrać mentora biznesowego i dlaczego warto to zrobić?
Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł -ten cytat autorstwa Roberta Kiosaki bardzo trafnie oddaje ideę mentoringu. - tak rozpoczyna się artykuł Małgorzaty Warda, certyfikowanej międzynarodowo mentorki biznesowej European Mentoring & Coaching Council, akredytowanej w Londynie Executive coach, praktyka biznesu, wykładowczyni MBA, mentorki Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
[:pl]186913300_4496793970405083_4397791142679744073_n[:]
5 prostych sposobów na przyśpieszenie pracy
Przedsiębiorcza Kobieto musimy przyznać, że podziwiamy Cię i to, co do tej pory udało Ci się osiągnąć. Mamy nadzieję, że i Ty z dumą spoglądasz na swoje osiągnięcia. Wiemy, że nie masz dużo czasu, postanowiłyśmy więc przygotować dla Ciebie 5 szybkich sposobów, które możesz wprowadzić praktycznie od ręki i sprawić, że Twoja praca będzie łatwiejsza.
[:pl]pexels-mikhail-nilov-7886839[:]
Jak wdrażać nowe technologie w praktyce?
Jak wdrażać nowe technologie w biznesie? To pytanie zadaje sobie niejeden przedsiębiorca chcący nadążyć za nowinkami związanymi z cyfryzacją. Odpowiedzi najlepiej szukać u praktyków, którzy stosują technologiczne rozwiązania na co dzień w swoich firmach. Wiedza i rady ekspertów mogą stanowić doskonałą podstawę do wprowadzania zmian, które zrewolucjonizują i uefektywnią dotychczasowe przyzwyczajenia zawodowe.
[:pl]71510698_2803073099777187_320505908624883712_n[:]
5 książek o innowacjach, które warto przeczytać
O innowacjach słyszy się niemal codziennie. Czym one są? Bardzo trudno jednoznacznie to określić. W dużym uproszczeniu można jednak powiedzieć, że jest to ogół działań podejmowanych w celu dokonania zmian na lepsze. W firmach będzie to np. wprowadzenie nowego produktu, nad którym długo się pracowało, opracowanie nowej metody produkcji, czy też zastosowanie nowej technologii.
Sklep dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
XX Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet Make The Change
31.05.2023 | Jubileuszowa XX Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet: Make the change. Jak prowadząc firmę zmieniać świat na lepsze? Bądź tego dnia z nami oraz innymi przedsiębiorczyniami, aby porozmawiać o trendach i wyzwaniach biznesu. Nie może Cię zabraknąć!
Cena:
200.00 350.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w promocji i rozwoju Twojej firmy. Otrzymaj dostęp do eksperckiej wiedzy oraz networkingu z inspirującymi przedsiębiorczyniami. W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet zbudujesz swoją sprawczość i niezależność finansową. Zostań członkinią! Regulamin produktu
Cena:
500.00  dla rok
Książki
Niezniszczalne - K. Ratajczyk
Potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania? Niezniszczalne to 11 wywiadów z kobietami, które odważyły się podjąć ryzyko prowadzenia własnej firmy. To nie są bohaterki z pierwszych stron gazet, przedsiębiorczynie z karierą zrobioną w korporacji. To dziewczyny i kobiety takie jak my, które łączy jedna wspólna cecha – przedsiębiorczość. Ich historie mówią, że warto próbować zostać przedsiębiorczynią, chociaż nie zawsze będzie różowo. Przede wszystkim zaś pozwalają uwierzyć, że można tego dokonać.
Cena:
50.00 
Członkostwo
Półroczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w promocji i rozwoju Twojej firmy. Otrzymaj dostęp do eksperckiej wiedzy oraz networkingu z inspirującymi przedsiębiorczyniami. W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet zbudujesz swoją sprawczość i niezależność finansową. Zostań członkinią! Regulamin produktu
Cena:
294.00  dla
0
Twój koszyk jest pusty

Wygląda na to, że nie dodał Pan/i jeszcze żadnych produktów do koszyka.

Przeglądaj produkty