Program akceleracyjny NEXT

NEXT to autorski program edukacyjny dla przedsiębiorczyń, które myślą o skalowaniu firmy i ekspansji zagranicznej.

Wiedza
Wsparcie
Współpraca
Program akceleracyjny NEXT

NEXT to edukacyjny program akceleracyjny dla mikro- i małych firm prowadzonych przez kobiety. W ramach programu oferujemy: bezpłatne wykłady, warsztaty, mentoring biznesowy, panele dyskusyjne i networking z innymi przedsiębiorczyniami.przeznaczony dla przedsiębiorczyń, które chcą skalować swoje firmy oraz wejść z nimi na rynki zagraniczne.

Program rozwija kompetencje biznesowe z czterech obszarów tematycznych, którymi są:

  • skalowanie,
  • internacjonalizacja,
  • transformacja cyfrowa,
  • innowacje.

W ramach programu NEXT odbywają się konwenty edukacyjne przygotowywane przez ekspertów i partnerów programowych Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Uczestniczkom programu NEXT gwarantujemy bezpłatnie: 80 godz. szkoleń i warsztatów

  • 10 godz. mentoringu biznesowego,
  • 20 godz. spotkań z praktykami i ekspertami podczas tematycznych paneli dyskusyjnych,
  • 15 godz. sesji networkingowych i business mixer,
  • warsztaty Gallupa,
  • warsztaty pitchingu
  • certyfikat ukończenia programu.
Kogo zapraszamy?

Do programu NEXT zapraszamy właścicielki firm, które chcą rozwijać swoje przedsiębiorstwa, skalować je i wchodzić z nimi na rynki zagraniczne.

Rekrutacja do programu NEXT edycja 2022/2023 została zakończona.
Chcę wziąć udział w rekrutacji do programu akceleracyjnego NEXT
Obowiązek informacyjny
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet z siedzibą w Warszawie (02-673) ul. Konstruktorska 11, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000450385, NIP: 951-236-52-41, REGON: 146569008. Z Administratorem można kontaktować na adres wskazany powyżej. Administrator wyznaczył IOD, z którym kontakt jest możliwy pod adresem: alicja.sytek@cpit.org.pl Twoje dane przetwarzamy w celach kontaktowych (art. 6 ust. 1 lit a), f) wykonywania zawartej umowy lub podjęcia działań przed zawarciem umowy na Twoje żądanie (art. 6 ust. 1 lit. b). Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli w Twojej ocenie przetwarzamy dane w sposób nieprawidłowy. Pełna treść klauzuli jest dostępna pod adresem: https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/polityka-prywatnosci/
Wyrażam zgodę na przekazywanie za pośrednictwem drogi elektronicznej informacji handlowych ( w tym Newsletter) o projektach, usługach oraz o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Administrator poinformował mnie o tym, że w każdej chwili mogę wycofać taką zgodę
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet wszelkiej korespondencji na podany przeze mnie numer telefonu. Administrator poinformował mnie o tym, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę
Eksperci wspierający projekt:
Ewa Marcisz Baker McKenzie
Ewa Marcisz
Ewa Marcisz jest członkiem zespołu International Commercial & Trade w kancelarii Baker McKenzie. Jej doświadczenie obejmuje pracę w polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych, a także spółce z udziałem Skarbu Państwa. Zajmuje się zagadnieniami m.in. z zakresu ładu korporacyjnego, reorganizacji oraz międzynarodowej wymiany handlowej. Jej doświadczenie obejmuje m.in. doradztwo w kwestiach regulacyjnych z zakresu łańcucha dostaw, corporate compliance, corporate governance, odpowiedzialności członków zarządu, a także zapewniania zgodności z regulacjami dotyczącymi międzynarodowego obrotu handlowego, w tym sankcji gospodarczych i finansowych. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, studia LL.M. w Europejskim Instytucie Uniwersyteckim we Florencji oraz podyplomowe studia z zakresu prawa i ekonomii rynku kapitałowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Autorka publikacji naukowych i uczestniczka konferencji z zakresu prawa handlowego.
Julita_Rudolf-314242 - Julita Rudolf
Julita Rudolf
Od 20 lat realizuje inicjatywy obejmujące transformacje modeli biznesowych, procesów i struktur organizacyjnych. Zarządzała złożonymi projektami wdrażania zmian, które dotyczyły m.in. integracji spółek, optymalizacji i automatyzacji procesów, innowacji czy zarządzania projektami. Od pięciu lat, jako Dyrektor Departamentu Transformacji Biznesowej w Ringier Axel Springer Polska odpowiada za procesy uzgadniania celów strategicznych, wzmocnienie współpracy między różnymi częściami firmy, automatyzację i optymalizację procesów, zarządzanie projektami strategicznymi. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od pracy w audycie finansowych w Arthur Andersen, następnie pracowała m.in. w EY, IBM i PKP CARGO. Jako konsultantka współpracowała m.in. z PKP S.A., Ruch S.A., PKN Orlen czy TP. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i prestiżowego programu rozwoju przywództwa Leadership Academy for Poland. Szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Wspiera wolontarystycznie wiele inicjatyw o pozytywnym wpływie społecznym, m.in. Fundację Mam Marzenie, Fundację Kosmos dla dziewczynek, KIDS – Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali oraz Stowarzyszenie Conquest Consulting. Od kilku lat jest mentorką Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i wspiera kobiety w ramach mentoringu korporacyjnego. Wcześniej wraz z mężem współtworzyła warsztaty dla par skoncentrowanych na poprawie relacji.
Kasia Klimek - Katarzyna Klimek
Katarzyna Klimek
Ekspertka zarządzania projektami z ponad 15-letnią praktyką zawodową. Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu projektami współfinansowanymi ze środków publicznych oraz projektami komercyjnymi. Od 2009 roku aktywnie uczestniczy w polskim ekosystemie startupowym, pracowała dla funduszu seed VC oraz na rzecz akceleratorów. Mentorka ds. komercjalizacji innowacji. Na co dzień wspiera innowacyjne projekty dla zaawansowanych technologicznie MŚP. Założyła i sprzedała startup w branży kosmetycznej (2016-2020). Obecnie jest współzałożycielką startupu KlubAktywnych.pl z obszaru Age-Tech. Obszary wsparcia: Analiza biznesowa, analiza rynku, Analiza konkurencji, Pozyskiwanie finansowania + pomoc publiczna, Sprzedaż, budowa procedur sprzedażowych i automatyzacja sprzedaży, Strategia rozwojowa, Strategie wejścia na rynek, wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, Poszukiwanie partnerów biznesowych zainteresowanych komercjalizacją nowych technologii, Doradztwo strategiczne i taktyczne dla współwłaścicieli i zespołów sprzedażowych, Ucyfrowienie biznesu. Specjalizacja: strategia biznesowa, modele biznesowe, organizacja, zarządzanie, układanie procesów w organizacji, zarządzanie projektami. Obszary zainteresowania: Age-Tech, Health-Tech, Med-Tech, e-Health, Well-Being, Social Impact, ICT.
Izabela Anuszewska
Izabela Anuszewska
Przedsiębiorczyni, Mentorka i Trenerka w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Jest ekspertką od dotacji i przedsiębiorczości. Od 18 lat prowadzi swoją doradczą butikową firmę DaVinci www.da-vinci.com.pl Pomaga w wyborze ścieżki praca czy biznes, otwarciu i rozwoju własnego biznesu, pozyskaniu dotacji krajowych, europejskich, norweskich i korporacyjnych. Stworzyła setki unikalnych projektów biznesowych, wśród których byli laureaci prestiżowych nagród. Posiada bogate doświadczenie w ocenie wniosków o dofinansowanie z funduszy w instytucjach publicznych. Uczestniczyła w kilkudziesięciu projektach dla startupów współfinansowanych ze środków krajowych i europejskich, dzięki którym pomogła założyć firmy kilkuset osobom z różnych branż i profesji. W projektach występowała w różnych rolach, była trenerem, mentorką biznesową, ekspertem oceniającym biznes plany, menadżerem projektu. Akredytowany Konsultant Funduszy Europejskich oraz ekspert wielu instytucji publicznych w zakresie oceny wniosków o dofinansowanie.
Załaduj więcej
Organizatorzy i partnerzy:
Organizator:
Partnerzy :
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:
Paulina Kołodziejak-Łaska
Digital Ekspert, Koordynatorka projektu Next
Polecane treści związane z projektem:
[:pl]małe 3[:]
Nie masz czasu na naukę? Sprawdź 6 kanałów na Youtube
Chcesz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, ale Twój czas i energię pochłania już praca i rodzina? Też tak mamy i dlatego postanowiłyśmy przygotować listę 6 ciekawych kanałów na Youtube, gdzie znajdziesz przydatne materiały, które pomogą Ci rozwijać siebie i swoją firmę.
patrick-perkins-ETRPjvb0KM0-unsplash-1-1-scaled
5 narzędzi dla innowatorów
Każdy, kto tworzy innowacyjne projekty – szuka również nowych rozwiązań i ułatwień w procesie twórczym. Dlatego zgromadziliśmy w tym artykule 5 narzędzi, na które warto zwrócić uwagę
[:pl]Małgorzata Warda[:]
Jak wybrać mentora biznesowego i dlaczego warto to zrobić?
Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł -ten cytat autorstwa Roberta Kiosaki bardzo trafnie oddaje ideę mentoringu. - tak rozpoczyna się artykuł Małgorzaty Warda, certyfikowanej międzynarodowo mentorki biznesowej European Mentoring & Coaching Council, akredytowanej w Londynie Executive coach, praktyka biznesu, wykładowczyni MBA, mentorki Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
[:pl]186913300_4496793970405083_4397791142679744073_n[:]
5 prostych sposobów na przyśpieszenie pracy
Przedsiębiorcza Kobieto musimy przyznać, że podziwiamy Cię i to, co do tej pory udało Ci się osiągnąć. Mamy nadzieję, że i Ty z dumą spoglądasz na swoje osiągnięcia. Wiemy, że nie masz dużo czasu, postanowiłyśmy więc przygotować dla Ciebie 5 szybkich sposobów, które możesz wprowadzić praktycznie od ręki i sprawić, że Twoja praca będzie łatwiejsza.
[:pl]pexels-mikhail-nilov-7886839[:]
Jak wdrażać nowe technologie w praktyce?
Jak wdrażać nowe technologie w biznesie? To pytanie zadaje sobie niejeden przedsiębiorca chcący nadążyć za nowinkami związanymi z cyfryzacją. Odpowiedzi najlepiej szukać u praktyków, którzy stosują technologiczne rozwiązania na co dzień w swoich firmach. Wiedza i rady ekspertów mogą stanowić doskonałą podstawę do wprowadzania zmian, które zrewolucjonizują i uefektywnią dotychczasowe przyzwyczajenia zawodowe.
[:pl]71510698_2803073099777187_320505908624883712_n[:]
5 książek o innowacjach, które warto przeczytać
O innowacjach słyszy się niemal codziennie. Czym one są? Bardzo trudno jednoznacznie to określić. W dużym uproszczeniu można jednak powiedzieć, że jest to ogół działań podejmowanych w celu dokonania zmian na lepsze. W firmach będzie to np. wprowadzenie nowego produktu, nad którym długo się pracowało, opracowanie nowej metody produkcji, czy też zastosowanie nowej technologii.
Sklep dla przedsiębiorczych kobiet
Książki
Jak mówić o sobie dobrze A. Więcka
Kobiety zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Nie...
Cena:
50.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Książki
Niezniszczalne - K. Ratajczyk
Potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania? Niezniszczalne to 11 wywiadów...
Cena:
50.00 
Plannery
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
0
Twój koszyk jest pusty

Wygląda na to, że nie dodał Pan/i jeszcze żadnych produktów do koszyka.

Przeglądaj produkty