Restart, czyli jak porażkę przekuć w sukces - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Restart, czyli jak porażkę przekuć w sukces

[:pl]pexels-jopwell-2422293[:]

Każdy przedsiębiorca doświadcza trudnych sytuacji i momentów bezradności. Porażka i sukces to dwa pojęcia, które na drodze przedsiębiorcy często idą ze sobą w parze. Ciężko wyobrazić sobie osiągnięcie, za którym nie stałyby chwile zwątpienia, niewłaściwe decyzje czy nieefektywne wybory.

Przeszkody, które pojawiają się w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa są bardzo zróżnicowane. Z naszych badań wynika, że bardzo często to brak dostatecznego przygotowania, brak znajomości rynku, biegłości w przepisach, czy samoświadomości. W Fundacji Przedsiębiorczych Kobiet wiemy, że są to czynniki, które przy odpowiednim wsparciu i przygotowaniu edukacyjnemu da się wyeliminować lub zmniejszyć ich oddziaływanie. To z kolei może owocować wznowieniem działalności gospodarczej. W takiej sytuacji nie bez znaczenia jest chęć przedsiębiorczyni do przyjrzenia się popełnionym błędom, dokonania analizy i poszukiwanie nowych rozwiązań na przyszłość. Ważna jest także gotowość do pracy nad sobą, obserwacja własnych cech interpersonalnych. Faktem jest, że w firmach założonych przez osoby ponownie rozpoczynające działalność gospodarczą odnotowuje się większy wzrost zatrudnienia, lepszą płynność finansową i większą rozwagę decyzyjną w porównaniu z firmami prowadzonymi przez przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją pierwszą działalność lub nigdy nie ponieśli porażki.

W Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet wiemy jak bardzo ważny jest to temat. Dlatego już wkrótce rozpoczynamy nasz nowy program edukacyjny reSTART zmiany, które budują. Jest to program, którego celem będzie pomoc dla przedsiębiorców, którzy planują wznowić swoją działalność. W ramach programu przedsiębiorcy wznawiający działalność oraz ich pracownicy będą mieli okazję skorzystać z profesjonalnego wsparcia i doradztwa. Szkolenia dotyczyć będą między innymi analizy przyczyn niepowodzenia, potencjalnych kierunków rozwoju, finansów, strategii marketingowej i sprzedażowej, a także umiejętności interpersonalnych. Więcej szczegółów dotyczących tego dedykowanego rozwiązania dla chcących wznowić działalność, przedstawimy już wkrótce.

Zapisz się na newsletter, aby jako pierwsza otrzymać informacje o starcie rekrutacji do tego wyjątkowego programu. Liczba miejsc będzie ograniczona.

Program finansowany

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Niezniszczalne - K. Ratajczyk
Potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania? Niezniszczalne to 11 wywiadów...
Cena:
50.00 
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
TOP 20 powodów, dlaczego warto tworzyć i wdrażać innowacje
Subiektywna lista Izabelli Anuszewskiej - przedsiębiorczyni, Mentorki Biznesowej Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Izabela jest także inwestorką. Ekspertka w konkursie Innowator Mazowsza. Korzystając z bogatego doświadczenia, warto zapoznać się z jej listą, dlaczego warto tworzyć i wdrażać innowacje.
10 powodów, dla których Biznes w Kobiecych Rękach to program warty uwagi
W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet od początku istnienia prowadzimy i doskonalimy nasz autorski program akceleracyjny Biznes w Kobiecych Rękach. Jest to kompleksowy program, który adresujemy do ambitnych kobiet z pomysłem na biznes, które w planach mają założenie swojej firmy. W jego ramach na polskim rynku powstało ponad 300 nowych biznesów, w tym m.in. tak dobrze znane i lubiane marki jak Szumisie, 24hugs czy sieć restauracji Tel Aviv Urban.
Mentorki SPK radzą jak stworzyć dobry opis stanowiska na LinkedIn
W każdej firmie pod nazwą stanowiska może kryć się coś zupełnie innego i od tej nazwy zdecydowanie bardziej liczyć się będą faktyczne kompetencje i zdobyte przez Ciebie umiejętności, które pokażesz dzięki opisowi stanowiska na LinkedIn.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products