Noworoczne spotkanie Black Swan Prestige - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Noworoczne spotkanie Black Swan Prestige

Zapraszamy na pierwsze w 2023 roku, uroczyste spotkanie Black Swan Prestige w wyjątkowym miejscu: Muzeum Warszawy przy Rynku Starego Miasta. Podczas wydarzenia dowiesz się o planach klubu Black Swan Prestige na 2023 rok oraz weźmiesz udział w kuratorskim zwiedzaniu Muzeum Warszawy w ramach cyklu Sztuka i biznes. Joanna Racewicz zaprezentuje swoją najnowszą książkę "To nie kraj, to ludzie, historie zebrane na granicy”. Każda gościni otrzyma ją w prezencie.
SZTUKA I BIZNES ZAPROSZENIE www_3
Szczegóły wydarzenia / zapis na wydarzenie
Data wydarzenia:
30 stycznia, 2023
Godzina:
17:00
Miejsce wydarzenia:
Muzeum Warszawy, Rynek Starego Miasta 28/42, Warszawa

Black Swan Prestige w cyklu Sztuka i biznes zaprasza.

w poniedziałek 30 stycznia o godzinie 17:00 do Muzeum Warszawy na oprowadzanie kuratorskie.

Poznamy wyjątkowe zbiory związane z historią miasta. Na zaproszenie naszego partnera, Fundacji Muzeum Warszawy w pięknej przestrzeni Muzeum Warszawy przedstawimy kalendarz wydarzeń Black Swan Prestige na 2023 rok. Zaplanuj ten wieczór z nami, będzie czas na networking, zapraszamy na poczęstunek.

Kogo zapraszamy?

Klubowiczki Black Swan Prestige

wszystkie kobiety zainteresowane przystąpieniem do Black Swan Prestige, zapraszajcie swoje koleżanki, znajome - prezentacja wydarzeń na 2023  to dobra okazja do podjęcia decyzji o pozostaniu z nami przez cały rok!

Agenda:
30 stycznia, poniedziałek 

17.00     welcome drink

17.30     oprowadzanie po  Muzeum, w dwóch grupach z kuratorkami Wandą Kaczor i Zofią Rojek

18.15     powitanie Doroty Czekaj, prezeski SPK,  Doroty Roesler  współzałożycielki Fundacji Muzeum Warszawy, Gabinet Portretów.

18.20    wystapienie  Karoliny Ziębińskiej-Lewandowskiej dyrektorki MuzeumWarszawy i Doroty Roesler, współzałożycielki Fundacji Muzeum Warszawy, Gabinet Portretów.

18.35   „To nie kraj to ludzie” Joanna Racewicz, spotkanie z autorką

18.50    prezentacja kalendarza Black Swan Prestige na 2023 rok

19.00    networking i poczęstunek

21.30     zakończenie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Black Swan Prestige skontaktuj się z Koordynatorką klubu  Agatą Czapską, a.czapska@blackswanfund.pl 
Noworoczne spotkanie Black Swan Prestige to spotkanie organizowane przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Tego wieczoru nawiążesz kontakty oraz wymienisz doświadczenie z innymi uczestniczkami. My zadbamy o przyjemną atmosferę i wiele atrakcji. 

 

Gość specjalny

Joanna Racewicz
Od ponad 20 lat związana z mediami. W swojej karierze prowadziła najpopularniejsze programy informacyjnew telewizjach TVP2, TVP INFO, POLSAT NEWS oraz POLSAT. Jest wnikliwym obserwatorem i cierpliwym słuchaczem, co udowodniła w swoich książkach „12 rozmów o miłości. Rok po katastrofie”, „12 rozmów o pamięci. Oswajanie nieobecności”, czy „Poczekalnia. 13 rozmów o pandemii”. Jej ostatnia „To nie kraj, to ludzie” to zbiór przejmujących historii i relacji zebranych na granicy polsko-ukraińskiej, w szczytowym okresie kryzysu humanitarnego. Już w styczniu ukaże się jej kolejna książka „Sypiając z Prezesem” opisująca prawdziwe historie kobiet z przemocowych związków.

Organizatorzy
Partnerzy
Spodobało Ci się wydarzenie?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Inne wydarzenia:
Nadchodzące
Data wydarzenia: 02-10-2023
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Rano, przy pysznej kawie i zdrowym śniadaniu spotykamy się w kameralnym gronie, aby poznać siebie nawzajem, ale też śniadaniowego gościa specjalnego, który dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem, mówi o swoich sukcesach i porażkach - szczerze, bez niedomówień i po przyjacielsku.
Nadchodzące
Data wydarzenia: 28-09-2023
Koktajl Liderek
Wyjątkowe spotkanie dla przedsiębiorczyń. Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniami w temacie przywództwa kobiet, a także, aby mieć możliwość do wspólnych rozmów. Spędź z nami wieczór w wyjątkowej społeczności aktywnych biznesowo i zawodowo kobiet! #Liderka w roli głównej.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products