Świętujemy! 10 lat Sieci Przedsiębiorczych Kobiet! - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Świętujemy! 10 lat Sieci Przedsiębiorczych Kobiet!

Świętuj z nami i rozwijaj swój biznes.
325545032_579689343972382_2806786610436692601_n

Razem z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet zyskasz wsparcie w budowaniu i rozwijaniu swojej firmy. Stawiamy na budowanie sprawczości i niezależności finansowej. W tym roku obchodzimy 10 lat! Świętuj razem z nami!

 

Pewnego dnia, dobrych kilka lat temu, Kasia Wierzbowska i Dorota Czekaj wpadły na pomysł założenia własnej firmy. Przyszedł czas na nowe – nową drogę zawodową, nowe pomysły, nowe kwalifikacje i nowe kontakty. Było dla nich jasne, że muszą nabrać nowych umiejętności interpersonalnych, poznać wszelkie procedury i formalności, bez których znajomości prowadzenie własnego biznesu jest niemożliwe. Pełne zapału szukały miejsca, w którym mogłyby te braki uzupełnić. Nie wiedziały do kogo zgłosić się po pomoc, skąd czerpać pomysły, gdzie szukać wsparcia? Wskutek problemów ze znalezieniem pomocnej w tej dziedzinie organizacji, zaczęły szukać odpowiedzi w internecie – tak powstała strona Sieci Przedsiębiorczych Kobiet na Facebooku, która zapoczątkowała intensywną dyskusję online.

 

Misją Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet jest propagowanie idei przedsiębiorczości, wśród kobiet i wspieranie rozwoju firm prowadzonych przez kobiety oraz ich promocja. Fundacja nieustannie śledzi trendy i ewolucję rynku pracy i na podstawie wnikliwej analizy opracowuje programy i projekty, które są kompleksowym wsparciem dla kobiet młodych – wchodzących dopiero na rynek i tych planujących założenie własnego biznesu oraz tych, które już mają swoją działalność gospodarczą. Krótko mówiąc, fundacja pomaga wszystkim kobietom, które “przedsię-biorą”, czyli kierują własnym losem i decydują się na inicjowanie własnych działań.

 

Co nas czeka w tym roku?

3.03.2023 – Konferencja Akademii Inwestorki. To twoja instrukcja inwestowania. Podczas Konferencji Akademii Inwestorki dowiesz się, jak pieniądze zarabiają na ciebie.  Bądź z nami!

6.03.2023 – #34 wieczór Be the Change Zapraszamy na wyjątkowe, kobiece spotkanie. Trzy niesamowite kobiety i trzy wyjątkowe historie o zmianie, jedynej pewnej dzisiejszych czasów, która nadaje nowy kierunek życiu.

15.03.2023 – Edukując Ritę, Black Swan Prestige w Teatrze 6.piętro  świetuje 10-lecie Sieci Przedsiebiorczych Kobiet. Zapraszamy członkinie Klubu Black Swan Prestige na wspólny toast i wyjątkowy udział w próbie generalnej spektaklu na 3 dni przed premierą.

31.05.2023 – Jubileuszowa XX Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet: Make the change. Jak prowadząc firmę zmieniać świat na lepsze? Bądź tego dnia z nami oraz innymi przedsiębiorczyniami, aby porozmawiać o trendach i wyzwaniach biznesu. Nie może Cię zabraknąć!

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo, Klub Mentorek
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
3 sposoby na...nowe współprace
Zastanawiasz się, jak poszukiwać ciekawych współprac i sprawdzonych podwykonawców? Swoimi radami dzieli się Paulina Kołodziejak-Łaska - Digital Manager w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
Dla Ciebie, dla pracowników lub dla dzieci - co kupić na prezent?
Odpowiedz nam szczerze! Czy w świątecznym szaleństwie pamiętałaś o sobie, a może wciąż zastanawiasz się, co warto kupić pracownikom?
Chciałabym pokazać córce, że warto postawić na siebie
Odejście z pracy etatowej jest wyjściem z naszej strefy komfortu, ale dla wielu kobiet to jedyne wyjście. Rozmawiamy z Katarzyną Hummel - Wirtualną Asystentką.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products