CZYTASZ

Zapraszamy na Warsztat Design Thinking – Mak...

Zapraszamy na Warsztat Design Thinking – Make the change Młodzi na rynku pracy

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet wraz z Partnerami projektu zaprasza na Warsztat Design Thinking Make the change – Młodzi na rynku pracy!

W trakcie warsztatu weźmiesz udział w wyjątkowym procesie twórczym. W grupie warsztatowej będziesz pracować nad rozwiązaniami dla wyzwań młodych na rynku pracy. Warsztat będzie prowadzony przez facylitatorki procesu Design Thinking: Anetę Siejkę oraz Katarzynę Talagę-Korcz.

Forma: na żywo w Warszawie, Brain Embassy przy ul. Konstruktorskiej 11, 6 piętro

Rejestracja*: darmowa

Data: 7.06.2022 godz. 9:00-17:00

*liczba miejsc na warsztat jest ograniczona, rekrutacja trwa do 1.06.2022

***

W 2020 roku Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet w ramach projektu Biznes w Kobiecych Rękach i przy wsparciu finansowym Citi Foundation i Fundacji Citi Handlowy zrealizowała badanie Wyzwania młodych na rynku pracy oraz przeprowadziła konkurs Dziewczyny mają głos.

Podczas realizacji tych projektów kluczowym wnioskiem okazał się fakt, że młodzi ludzie wkraczający na rynek pracy zmagają się aktualnie z wieloma utrudnieniami oraz mierzą się z licznymi wyzwaniami. 

Oprócz tego, że młodzi zadają sobie podstawowe pytania: “Którą drogą mam iść? Jaka przyszłość przede mną? Jak znaleźć pracę i jak jej szukać? Jaka w ogóle jest moja wymarzona praca? Czego mam się jeszcze nauczyć, a co jest moim talentem? Czy spełnię oczekiwania pracodawcy?“, pojawiły się dodatkowe wyzwania w postaci znaczących zmian technologicznych, automatyzacji, znikania zawodów i pojawiania się nowych, dotąd nieznanych, nowych wymagań na rynku pracy, czy okresu pandemii. Aby zmierzyć się z tymi zmianami, nowymi wymogami, młodzi muszą być wyposażeni w odpowiednie kompetencje “przyszłości” i otwarci na zmiany. Tego właśnie chcemy ich uczyć w projekcie Make the change – Młodzi na rynku pracy!

Więcej o projekcie Make the change

***

Wydarzenie jest BEZPŁATNE dzięki wsparciu finansowemu Citi Foundation i Fundacji Citi Handlowy im. L. Kronenberga.

Zapraszamy serdecznie!

Magdalena Jeżyńska, Marta Zawiślińska i Justyna Hryniewicz z zespołem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Organizator:

Partner główny:

Patroni projektu:

Partnerzy projektu:


Dyrektorka Biura Fundacji, Project Manager. Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka sześciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, kilkunastu konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.