Weź udział w programie reSTART zmiany, które budują i dołącz do grona przedsiębiorców! - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Weź udział w programie reSTART zmiany, które budują i dołącz do grona przedsiębiorców!

[:pl]małe 4[:]

W Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet tworzymy dedykowane programy edukacyjne dla kobiecych biznesów. Tworzymy dla nich produkty, inicjatywy, wydarzenia. Wspieramy w rozwoju przedsiębiorczości. Wiemy, jak bardzo polskie przedsiębiorczynie są kreatywne, zaradne i innowacyjne. Potrafią elastycznie odpowiadać na zmieniającą się rzeczywistość, chętnie się edukują, współpracują między sobą. Zdarza się jednak, że mimo zaangażowania nie są w stanie kontynuować swoich zawodowych planów i w pewnym momencie biznesowej drogi, rezygnują z prowadzenia działalności.

Nasze spostrzeżenia znajdują swoje odzwierciedlenie w dziewiątej edycji Raportu GEM Polska, opracowanego przez pracowników Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Pomimo tego, że zdecydowana większość badanych Polaków, bo aż 87% pozytywnie ocenia warunki do założenia firmy w swoim otoczeniu, a co drugi jest zdania, że ma wystarczające umiejętności i wiedzę do prowadzenia firmy, to aż 46% nie decyduje się na konkretne kroki z obawy przed porażką. W Raporcie pojawiają się również dane o biznesach, które wycofały się z działalności gospodarczej. Wśród nich głównymi powodami rezygnacji były nierentowność prowadzonego biznesu, zdarzenie losowe, sprawy rodzinne lub osobiste oraz polityka rządu, podatki, biurokracja.

Znając te czynniki i korzystając z naszego doświadczenia, chcemy wspomóc przedsiębiorców, którzy planują wznowić swoją działalność. Dlatego realizujemy unikalny program edukacyjny reSTART.

W ramach tego wyjątkowego programu przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z profesjonalnego wsparcia i doradztwa. Wierzymy i wiemy, że likwidacja firmy nie musi oznaczać porażki, dostrzegamy w tej sytuacji duży potencjał rozwoju. Jest to okoliczność, która stwarza możliwość analizy dotychczasowych działań i obserwacji na konkretnych przykładach tego co sprzyjało wzrostowi i co go hamowało. Daje szansę na rozwinięcie firmy lub nadanie jej nowego toru. Dodatkowo uczy jak radzić sobie z przeciwnościami losu, buduje psychiczną odporność i sprawczość.

Mamy pewność, że korzystanie ze wsparcia kompetentnych ekspertów-przedsiębiorców oraz własne doświadczenia będą owocować nowymi rozwiązaniami, które umożliwią skuteczne realizowanie zawodowych celów, a postawa przedsiębiorców biorących udział w programie reSTART będzie stanowić przykład dla osób wstrzymujących się z ponownym startem firmy po jej wcześniejszym zamknięciu.

Zapisz się na newsletter, aby jako pierwsza otrzymać informacje o wymaganiach rekrutacyjnych do programu. Liczba miejsc będzie ograniczona.

Link do Raportu: https://www.parp.gov.pl/storage/publications/pdf/Raport-z-badania-GEM-Polska-2020.pdf

Program finansowany:

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Kobiety odważnie wchodzą w świat e-biznesu
Fundacja Kobiety e-biznesu wraz z agencją badawczą Atena Research & Consulting opracowały w ostatnim czasie bardzo wartościowy raport dotyczący sytuacji i wyzwań kobiet w biznesie online, zatytułowany: „Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce”.
7 wskazówek jak być przedsiębiorczą na LinkedIn
Potencjał mediów społecznościowych jest ogromny, szczególnym miejscem dla przedsiębiorczyń i przedsiębiorców jest LinkedIn - portal profesjonalny, dzięki któremu możemy budować swoją markę osobistą, a co za tym idzie sprzedawać swoje produkty czy usługi. Dzisiaj skupimy się na najbardziej podstawowych i najważniejszych zasadach na tym portalu społecznościowym
Studio Dinksy
Marka Pantene stworzyła Fundusz Power of Us chcąc wesprzeć kobiety prowadzące małe przedsiębiorstwa w Polsce. Dzięki współpracy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i Pantene powstał nowy projekt pod nazwą “Pantene – Power of Us”, który jest stworzony dla kobiet prowadzących swoją własną firmę, które w okresie kryzysu związanego z COVID-19 wprowadziły do swoich firm nowe rozwiązania, innowacyjne narzędzia, dzięki czemu ich firmy przetrwały i z sukcesem funkcjonują
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products