CZYTASZ

HONEY RUSH – o inicjatywności i gwałtownym wzrości...

HONEY RUSH – o inicjatywności i gwałtownym wzroście!

W obliczu wielu wydarzeń, jakie zafundowała nam jesień w branżowym środowisku, postanowiliśmy 5 grudnia przedstawić Wam nowe dzieło Pracowni Gier Szkoleniowych– HONEY RUSH.

Gra inspirowana życiem pszczół. To obrazowa i wciągająca metafora współzależności, roli współpracy i indywidualnego zaangażowania.

Aby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego tutaj!

Podczas spotkania 5 grudnia, poza doświadczeniem i poznaniem samej gry Honey Rush, dodatkowo Pracownia Gier Szkoleniowych przygotuje dla uczestników warsztaty, podczas których będzie okazja do wielu interakcji oraz wypracowania 5 zasad dobrej i efektywnej współpracy, które staną się integralną częścią gry Honey Rush. Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, by uczestniczyć w tworzeniu produktu u progu jego rynkowej premiery, która już w styczniu 2020. Będzie to przestrzeń by poznać produkt zanim branża go pozna – jest to pierwsza otwarta (pra)premiera rynkowa.

Spotkanie organizujemy we współpracy z naszym partnerami: Pracownią Gier Szkoleniowych oraz Brain Embassy  – najbardziej kreatywną przestrzenią spotkań w Warszawie!

Czego doświadczą uczestnicy? Fabuła gry

Honey Rush to epicka metafora perpetuum mobile efektywnej współpracy. W tej symulacji część uczestników wciela się w roje pszczół, a pozostali przyjmują rolę łąk i rosnących na nich kwiatów. Uczestnicy doświadczą atmosfery gorączkowych przygotowań do zimy. Gwarno jak w ulu – to doskonały opis pojawiającego się: zaangażowania, presji czasu, momentów twórczego chaosu, z którymi przyjdzie się zmierzyć.

Zespoły pszczół i łąk są bardzo zależne od siebie, współpracują, żeby wzrastać i rozkwitać. Tylko dzięki temu zdążą się przygotować na nadchodzącą zimę. Aby przetrwać, konieczne jest znalezienie równowagi między:tożsamością a adaptacją,stabilnością a dynamiką,narzuconym porządkiem a samoregulacją, proaktywnością a reaktywnością.

Jak poradzą sobie uczestnicy? Czy uda im się utrzymać zaangażowanie, zadbać o relacje i zrealizować cele?​

Więcej informacji na temat wydarzenia.

Agenda

Szczegółową agendę podamy wkrótce, godziny spotkania to: 10:00 – 15:00

Trener

Doradca personalny i trener z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy zawodowej w firmach doradczych i po stronie klienta. Specjalizuje się w tematyce: doboru i oceny kompetencji personelu, wpierania komunikacji, zarządzania, negocjacji, sprzedaży.
W ramach rekrutacji i doradztwa dla firm, zajmuje się obsadzaniem osób na stanowiska na poziomie n, n-1, n-2 (kilkaset obsadzonych stanowisk). Posługuję się metodami poszukiwań bezpośrednich i różnorodnymi narzędziami oceny (AC, DC, CG – AC on-line, testy kompetencji inne). Jest licencjonowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej trenerem-szkoleniowcem (Nr 6281/2015), ma certyfikat trenerski. Ukończyła także kurs coachów (Human Advice) a także kurs z certyfikatem MEN w zakresie stosowania gier i grywalizacji w edukacji. Uczestniczyła w licznych kursach i seminariach rozwojowych w Polsce i za granicą, między innymi w warsztatach Business Maestry organizowanych przez organizację Anthonego Robbinsa w Las Vegas, USA.

Miejsce

Brain Embassy, Konstruktorska 11

Partnerzy


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ