Wieczór Be The Change #25

Be the change to cykliczne wieczorne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu, podczas której prelegentki dzielą się niezwykłymi historiami o punkcie zwrotnym w ich życiu. 

Punkt zwrotny to takie zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Cztery kobiety opowiadają, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.

Zmiana nieustannie towarzyszy kobietom z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Jest jedynym pewnym elementem życia. Często prowadzi do niesamowitych i dość niespodziewanych efektów. Zainspirowane wieloma ciekawymi historiami kobiet z Sieci, postanowiłyśmy zaprezentować je szerszemu gronu. Poprzez te historie chcemy zachęcić do zmiany, której się obawiają, ale również pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami, może ten potencjał wyzwolić. 

Zapraszamy do zapisów!

Na scenie zobaczymy 3 kobiety z niezwykłymi historiami:

Agnieszkę Potocką
Prowadzi działalność charytatywną Fundacja Rodzin Adopcyjnych, fundacja Razem w Dojrzałość – opieka nad dorosłymi dziećmi wychodzącymi z domów dziecka, wsparcie dla ośrodka dla bezdomnych na Podlasiu), działalność edukacyjną w tym edukacja domowa od 9 lat własnych dzieci, współtworzyła pierwsze szkoły wolne i demokratyczne, organizowała małe grupy edukacyjne.  W ramach projektu Destination Imagination największej olimpiady kreatywności na świecie bierze udział jako trener kreatywności i pomaga osiągać sukces swojej drużynie.

Natalie Strokowską
Lekarka weterynarii i pasjonatka social media. Swoją pracą i życiem dzieli się na profilu Instagram @vetnolimits. Posiada międzynarodowe doświadczenie zdobyte na pięciu kontynentach. Łączy karierę naukową (kończy aktualnie doktorat na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW), zawodową (pracuje w zagranicznych klinikach weterynaryjnych jako tzw. locum veterinarian) oraz biznesową (prowadzi firmę Vetnolimits świadczącą usługi edukacyjne dla branży weterynaryjnej).
Autorka kursu “Medical English for Veterinary Professionals”, który cieszy się dużą popularnością wśród lekarzy i studentów. Jest nauczycielką i doświadczoną tłumaczką medyczną. Absolwentka studiów podyplomowych Akademia Psychologii Przywództwa. Doświadczona wykładowczyni i prelegentka międzynarodowych konferencji i spotkań, w tym. m.in. TEDxWarsaw. Prowadzi bloga www.vetnolimits.com/blog oraz edukuje na temat branży weterynaryjnej udzielając się w mediach. Nie boi się poruszać tematów trudnych w tym m.in. eutanazji, stresu i warunków pracy, wypalenia zawodowego, braku wsparcia młodych lekarzy, mobbingu, sytuacji kobiet na rynku, niskich zarobków itp. Uwielbia dalekie podróże z plecakiem śladami zwierząt, odwiedziła już 76 krajów w myśl zakładu, który kiedyś zawarła – “setka do pięćdziesiątki”

laureatkę konkursu #GivingTuesday

Scenariusz spotkania:

18:00 – rejestracja, networking, strefa partnerów, poczęstunek

19:00 – sesja Be The Change#25

20:30 – podsumowanie i zakończenie

Wieczór Be The Change to jak zwykle okazja do networkingu przy winie i smacznym poczęstunku. Mile widziane będą zarówno bywalczynie naszych śniadań, warsztatów i konferencji, jak i te Panie, które po raz pierwszy dołączą na wydarzenie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Zapraszamy także Panów 🙂 Będziemy Was gościć w kreatywnych wnętrzach Brain Embassy.

W czasie wieczoru zapraszamy na konkurs, który zorganizuje partner wydarzenia Szkoła Tańca Arthur Murray. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Natomiast dla Waszych najmłodszych i tych trochę starszych pociech przygotowałyśmy specjalnie warsztaty z robienia pierników świątecznych, które poprowadzi Edyta Poncyliusz – mama 4 dzieci , która od lat wypieka i zdobi pierniki z własnymi dziećmi. Jej choinka zawsze ubrana jest głównie w pachnące pierniczki.
Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się jak profesjonalnie przygotować lukier królewski, jak zrobić tubkę z koszulki na dokumenty i jak zrobić niepowtarzalny łańcuch piernikowy na choinkę. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 4 -14 lat.

Serdecznie zapraszamy, 

Kasia Wierzbowska, Dorota Czekaj i Magdalena Jeżyńska
z całym zespołem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Wydarzenie zorganizowane w ramach programu Biznes w Kobiecych Rękach. 

Bilety do nabycia na stronie wydarzenia w Evenei.


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ