Wieczór Be The Change #25

Be the change to cykliczne wieczorne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu, podczas której prelegentki dzielą się niezwykłymi historiami o punkcie zwrotnym w ich życiu. 

Punkt zwrotny to takie zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Cztery kobiety opowiadają, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.

Zmiana nieustannie towarzyszy kobietom z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Jest jedynym pewnym elementem życia. Często prowadzi do niesamowitych i dość niespodziewanych efektów. Zainspirowane wieloma ciekawymi historiami kobiet z Sieci, postanowiłyśmy zaprezentować je szerszemu gronu. Poprzez te historie chcemy zachęcić do zmiany, której się obawiają, ale również pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami, może ten potencjał wyzwolić. 

Na scenie zobaczymy 3 kobiety z niezwykłymi historiami:

Agnieszka Potocka 

Scenariusz spotkania:

18:00 – rejestracja, networking, strefa partnerów, poczęstunek

19:00 – sesja Be The Change#25

20:30 – podsumowanie i zakończenie

Wieczór Be The Change to jak zwykle okazja do networkingu przy winie i smacznym poczęstunku. Mile widziane będą zarówno bywalczynie naszych śniadań, warsztatów i konferencji, jak i te Panie, które po raz pierwszy dołączą na wydarzenie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Zapraszamy także Panów 🙂 Będziemy Was gościć w kreatywnych wnętrzach Brain Embassy.

W czasie wieczoru zapraszamy na konkurs, który zorganizuje partner wydarzenia Szkoła Tańca Arthur Murray. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Serdecznie zapraszamy, 

Kasia Wierzbowska, Dorota Czekaj i Magdalena Jeżyńska

z całym zespołem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Wydarzenie zorganizowane w ramach programu Biznes w Kobiecych Rękach. 

Bilety do nabycia na stronie wydarzenia w Evenei.


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ