CZYTASZ

Wieczór inauguracyjny programu akceleracyjnego PPP...

Wieczór inauguracyjny programu akceleracyjnego PPP-T i SPK

Program akceleracyjny PPPT we współpracy z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet to program dla przedsiębiorców, osób planujących założyć i prowadzić własną firmę, którym zależy na rozwoju własnym i swojej firmy.

Celem programu jest wsparcie szkoleniowo-mentoringowe mające na celu powstawanie nowych firm, rozwój pomysłów biznesowych, wypracowanie i wprowadzenie na rynek nowych usług czy produktów, a także wzrost kompetencji zawodowych do prowadzenia własnej firmy. 

Program trwa od listopada 2019 do czerwca 2020. W programie bierze udział 20 osób zamieszkujących RP, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Płocka i okolic Płocka. 

Zapraszamy na inauguracje programu w dniu 29 stycznia 2020 r., która odbędzie się w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym.Dołącz do wydarzenia: https://app.evenea.pl/event/wieczorinauguracyjny/

Poniżej program wydarzenia:


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.