Wydarzenia

KONIECZNIE ZOBACZ

Be the e-commerce Leader

Nowoczesne i zwinne podejście do e-commerce stało się w obecnych czasach koniecznym elementem prowadzenia biznesu. W trakcie wydarzenia wspólnie z zaproszonymi ekspertami poszukamy odpowiedzi na pytania: Czy przedsiębiorczynie i przedsiębiorcy zdali technologiczny test stanąwszy w obliczu pandemii koronawirusa? W jaki sposób można wspomóc przedsiębiorczynie i przedsiębiorców w procesie digitalizacji? W jakim kierunku idzie biznes?

"DBAMY O KOBIETY" CYKL WEBINARÓW WIEDZOWYCH

Dieta-kobieta

Zapraszamy Cię na webinar na temat diety, przygotowany we współpracy z naszym Partnerem – Queisser Pharma Poland. “Dieta-kobieta” czyli kompendium wiedzy dotyczące zdrowej i zbilansowanej diety kobiet. Tempo życia oraz pracy powoduje, że kobiety często nie mają czasu na przygotowanie i spożycie pełnowartościowego posiłku.

Suplementacja

Zapraszamy Cię na drugi webinar wiedzowy w ramach cyklu “Dbamy o kobiety” dotyczący suplementacji, który przygotowałyśmy we współpracy z naszym Partnerem – Queisser Pharma Poland. Każda kobieta jest wyjątkowa i potrzebuje spersonalizowanej suplementacji. W trakcie spotkania dowiesz się o wpływie suplementacji na Twoje życie.

OSTATNIE WYDARZENIA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ