Wydarzenia

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

WIECZÓR BE THE CHANGE #33

Serdecznie zapraszamy na #33 Wieczór Be the change, który odbędzie się 12 maja 2022 w godz. 18.00 – 21.30. w nowej lokalizacji Brain Embassy przy ul. Czackiego 15/17, czyli w samym sercu Warszawy. Na scenie wystąpią: Joanna Racewicz – dziennikarka telewizyjna i radiowa, Patrycja Woy-Wojciechowska – fotografka, reżyserka, założycielka Fundacji Edulandia, Anna Maria Komierowska – autorka marki Yoga Retreatment oraz marki Soap for Globe.

DEBATA MAKE THE CHANGE

Zapraszamy na Debatę 25 maja w godz. 17.00 – 19.00. Debata będzie transmitowana online na Facebooku Sieć Przedsiębiorczych Kobiet Zapraszamy młodych z całej Polski!

 

Jeśli jesteś w wieku 19-26 lat, nie rozpoczęłaś/łeś pracy zawodowej albo masz trudności z jej znalezieniem, mierzysz się z licznymi barierami, które uniemożliwiają Ci odnalezienie się na rynku pracy, chciałabyś/łbyś dowiedzieć się, jak spostrzegają wyzwania młodych eksperci związani z rynkiem pracy, jakie mają dla Ciebie rozwiązania, ta debata jest właśnie dla Ciebie!

Przyjdź, zainspiruj się, bądź częścią tej zmiany! Czekamy na Twój głos w Debacie!

Do rozmowy o wyzwaniach na rynku pracy zapraszamy różne środowiska, w tym korporacyjne, naukowe, czy przedsiębiorców. Naszym celem jest wsparcie młodych wkraczających na ścieżkę zawodową, aby mogli to zrobić posiadając odpowiednie umiejętności, narzędzia oraz pewność siebie.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.