Wydarzenia

KONIECZNIE ZOBACZ

Be The Change #29

Dzień kobiet to w duchu naszych działań szczególna okoliczność. Od lat kładziemy nacisk na wsparcie kobiet w biznesie i nie tylko. Z tej okazji zapraszamy Cię na 29. sesję Be the Change! Odbędzie się ona 9 marca o godzinie 18:00. Będziesz miała okazję wysłuchać niezwykłych historii o tym jak zmiany wpływają na nasze życie i mimo trudności mogą nas uskrzydlać i dawać siłę do działania.
Poznaj opowieści kobiet, które nadały swojemu życiu nowy kierunek i dzięki wyborom, których dokonały odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.

"DBAMY O KOBIETY" CYKL WEBINARÓW WIEDZOWYCH

Dieta-kobieta

Zapraszamy Cię na webinar na temat diety, przygotowany we współpracy z naszym Partnerem – Queisser Pharma Poland. “Dieta-kobieta” czyli kompendium wiedzy dotyczące zdrowej i zbilansowanej diety kobiet. Tempo życia oraz pracy powoduje, że kobiety często nie mają czasu na przygotowanie i spożycie pełnowartościowego posiłku.

Suplementacja

Zapraszamy Cię na drugi webinar wiedzowy w ramach cyklu “Dbamy o kobiety” dotyczący suplementacji, który przygotowałyśmy we współpracy z naszym Partnerem – Queisser Pharma Poland. Każda kobieta jest wyjątkowa i potrzebuje spersonalizowanej suplementacji. W trakcie spotkania dowiesz się o wpływie suplementacji na Twoje życie.

OSTATNIE WYDARZENIA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.