Szkolenia SkillShare

Szkolenia SkillShare

Warsztaty SkillShare to przede wszystkim potężna dawka praktycznej wiedzy. Każde szkolenie dotyczy innego obszaru w biznesie. Jednak cel jest ten sam – mają one Wam pomóc rozkręcić swój biznes, zwiększyć sprzedaż, pozyskać klientów lub nauczyć się dobrze prezentować czy pomóc Wam uwierzyć w siebie.


Dodatkowo na każdym warsztacie możecie poznać inne inspirujące kobiety i powiększać swoją sieć kontaktów. Praktyczne ćwiczenia z danego obszaru, którego dotyczy szkolenie, networking oraz wspaniała atmosfera dzięki innym ambitnym kobietom – to elementy stałe naszych warsztatów!

Szkolenia odbywały się dotychczas w Brain Embassy na ul. Konstruktorskiej 11, ale teraz możecie korzystać z nich także w formie online!
Zazwyczaj trwają od 3 do 5 godzin, podczas których trenerzy, przekazują Wam praktyczne informacje z dziedziny, której dotyczy warsztat.

Trenerzy, z którymi współpracujemy to specjaliści w swoich dziedzinach, np.:

Aleksandra Więcka – story designerka, dziennikarka, dramatopisarka i moderatorka design thinking. Z wykształcenia socjolożka, absolwentka Laboratorium Dramatu i Krakowskiej Szkoły Scenariuszowej. Łączy storytelling z design thinking i treningiem kreatywności. Uczy innych jak opowiadać o sobie, markach, filmach i o czymkolwiek ktoś chce i może opowiedzieć historię; autorka książki “Jak mówić o sobie dobrze”

 

Małgorzata Warda “Warda Team”

Praktyk z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu i sprzedaży na wysokich szczeblach managerskich w korporacjach i rowadzeniu sprzedaży produktów i usług do firm ( B2B) jak i konsumentów ( B2C). Ma na koncie ponad 2000 wynegocjowanych kontraktów handlowych. Od dwóch lat prowadzi własną firmę.

 

Social Media Now

…i wielu innych ekspertów, na których szkolenia możecie się zapisać:

Dla kogo? Wydarzenie adresowane jest do osób, które chciałyby rozwijać swoje umiejętności biznesowe i interpersonalne.

Nadchodzące szkolenie

Zdjęcia ze szkoleń

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.