Wydłużamy nabór do Klubu Mentorek

Ogłaszamy wydłużenie rekrutacji do Klubu Mentorek! Formularz na stronie będzie aktywny do 10 października 2021, do tego czasu zachęcamy Was do wysyłania zgłoszeń. Udział w Klubie Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to niezwykła okazja do rozwoju mentorskich kompetencji, współpracy z rozwijającymi się firmami oraz tworzenia społeczności zaangażowanych i ambitnych kobiet.

Tegoroczna edycja Klubu Mentorek została wzbogacona o nowe rozwiązania, czego konsekwencją jest zwiększenie jakości i profesjonalizmu oferowanego przez nas programu mentoringowego. Klub Mentorek składa się z następujących elementów: 

1. Akademia Klubu Mentorek, czyli kompleksowy program mający na celu wsparcie merytoryczne Mentorek, rozwój kompetencji interpersonalnych i liderskich oraz pomoc w identyfikacji zasobów niezbędnych do pełnienia roli Mentorki

2. relacja mentoringowa, czyli współpraca z Mentee nad konkretnymi zagadnieniami związanymi z różnymi aspektami pracy zawodowej

3. spotkania superwizyjne, czyli możliwość przeanalizowania i omówienia wątpliwości i problemów w relacji mentoringowej

4. networking w gronie ekspertek z różnych obszarów przedsiębiorczości

Informację o wynikach rekrutacji przekażemy drogą mailową 18 października.


W Fundacji odpowiedzialna za koordynowanie projektów i wspieranie działań SPK. Z wykształcenia psycholożka. Trenerka psychoedukacji, współpracuje z organizacjami samorządowymi, współtworzy inicjatywę społeczną promującą współczesną historię, w ramach której prowadzi warsztaty dla młodzieży i organizuje wydarzenia. Posiada doświadczenie w marketingu i komunikacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.