Zespół

Zespół

Dorota Czekaj

Założycielka i Prezeska Fundacji, współzałożycielka funduszu VC Black Swan

W Fundacji odpowiedzialna za realizację projektów i wdrażanie planów działania, za kontakty społeczne i relacje biznesowe. Przenosi na platformę organizacji non-profit doświadczenia 20 letniej pracy menedżerskiej w korporacji, w szczególności kompetencje w zakresie marketingu, sprzedaży i komunikacji. 1 1

Z sukcesem wprowadzała na rynek polski marki kosmetyczne, budując ich silną pozycję, szczególnie w środowisku medycznym. Otwarta i wrażliwa na potrzeby innych, chętnie angażuje się w działania charytatywne. Z wykształcenia prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, uzyskała dyplom typu MBA programu Copernic na francuskich uczelniach m.in. Institut d’Etudes Politiques (Science Po) i Ecole des Mines de Paris. Matka 4 dzieci, docenia także rozwój i edukację poprzez zdrowy, aktywny styl życia i sport.

1 1

Anna Somorowska

Wiceprezeska Fundacji

Przedsiębiorczyni, menedżer, liderka, mentorka, coach, działaczka społeczna,
pasjonatka zdrowego stylu życia oraz nowych technologii przyjaznych środowisku,
Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. 1 1

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ukończone Studia Doktoranckie
(Kolegium Ekonomiczno-Społeczne SGH); Master of Bussiness Administration na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego (WSP) w Krakowie (Magister Pedagogiki) ifakultetu dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Dodatkowe kompetencje zdobywała na licznych szkoleniach w kraju i zagranicą m.in. Business Process Reengenering, NFI, Master Coach, Master TLT, Instytut Liderów Zmian, Team Coach, Norman Benett Academy. Posiada doświadczenia w zarządzaniu zespołami oraz projektami gospodarczymi i społecznymi w skali międzynarodowej a także w skali lokalnej, regionalnej i ogólnokrajowej. Jest inicjatorem, projektantem i współrealizatorem ponad 100 projektów rozwoju gospodarczego w Polsce, Irlandii i Hiszpanii. Zdobyła doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy, zarządzania spółkami prawa handlowego, zarządzania organizacjami pozarządowymi (NGO), prowadzenia Funduszu Inwestycyjnego (XIII NFI Fortuna SA,) oraz w pracy w sektorze publicznym (Ministerstwo Edukacji Narodowej, UKFIT) i dla Jednostek Samorządu Terytorialnego. Ponad 9 lat zarządzała jako prezes Polską AgencjąRozwoju Turystyki (PART), była wice przewodniczącą Rady Nadzorczej Polskiej Agencji Rozwoju Regionalnego (PARR), doradcą Prezesa Polskiej Agencji Prasowej (PAP) oraz Prezesa Polskiej Agencji Inwestycji Zagranicznych (PAIZ), inicjatorką i twórcą Agencji Rozwoju Gdyni. Za swoją działalność zawodową i społeczną otrzymała wiele wyróżnień oraz nagród w tym medal Ministra Sportu i Turystyki „Zasłużony dla Turystyki”, medal obywatelski Miasta Gdyni ”Dla tych co śmiało realizują marzenia”. Jest laureatem Wawrzynu Polskiej Akademii Innowacji za innowacje w turystyce oraz Ambasadorem Przedsiębiorczości Kobiet.Jest twórcą wielu marek lokalnego iregionalnego rozwoju turystyki.

1 1

Magdalena Jeżyńska

Dyrektorka Biura Fundacji, Koordynatorka Programu Biznes w Kobiecych Rękach

Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka pięciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, 10 konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

Agata Zioło

Agata Zioło

Dyrektorka Innowacji, Koordynatorka współpracy z biznesem, Facylitatorka #IamRemarkable

Odpowiedzialna za relacje biznesowe Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Współpracuje z firmami i Instytucjami. Pomaga wykorzystać doświadczenie Fundacji w realizacji celów biznesowych Partnerów. Tworzy, wypracowuje i wykorzystuje najbardziej efektywne narzędzia wspierające zmianę w obszarach: kobiecego empowermentu, zmiany postaw i wewnętrznej przedsiębiorczości. Oficjalna facylitatorka warsztatu #IamRemarkable (g.co/IamRemarkable). Koordynuje program innowacji społecznych Make the Change. 1 1

Ukończyła psychologię międzykulturową na Uniwersytecie SWPS i Zarządzanie Marką na SGH. Przez ponad 10 lat pracowała w branży kreatywnej i PR. Zrealizowała dziesiątki projektów marketingowych dla największych, międzynarodowych korporacji. Prowadziła także doradztwo strategiczne i komunikacyjne dla startupów i małych firm.

1 1

Justyna Bobko

Koordynatorka wydarzeń

Psycholog, studentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie w marketingu zdobywała już od pierwszego roku studiów. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami potwierdzone dyplomem Project Management Advanced Training. W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odpowiada za organizację wydarzeń i ich komunikację, a także wspiera realizację pozostałych działań SPK.

Agata Czapska - Osińska

Koordynatorka Klubu Black Swan Prestige

Wykorzystuje doświadczenie Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet w prowadzeniu Klubu Black Swan Prestige. Odpowiada za kontakty z partnerami  biznesowymi oraz organizację wydarzeń klubowych.  Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz MBA tej samej uczelni. Wolontariuszka działająca na rzecz dzieci i osób starszych posiadająca dyplom Opiekuna Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w branży projektowej oraz w reklamie. Najwyżej ceni sobie doświadczenie zdobyte jako mama 2 dorosłych córek. 

Paulina Kołodziejak-Łaska

Project manager, koordynatorka Programu Next 

Przez ostatnie 10 lat pracowała w Ringier Axel Springer Polska, gdzie realizowała zadania związane prowadzeniem produktów online. Odpowiadała m.in. za serwisy lifestylowe i medyczne. Do jej sukcesów należało wprowadzenie na rynek wielokrotnie nagradzanego serwisu medycznego Medonet.pl. Inicjatorka akcji społecznych i projektów specjalnych (m.in. Narodowy Test Zdrowia Polaków, Morfologia – proste badanie ratujące życie, Ochroń się przed rakiem i wielu innych). Wcześniej była związana ze stacją TVN i odpowiadała za nadzór działań marketingowych i PR związanych z kanałem i serwisem dla lekarzy TVN Med.

49898129_3037877552904443_6002909286622035968_n

Katarzyna Walczak, Láska nebeská

Za komunikację w Internecie odpowiada agencja Láska nebeská. Współpracę koordynuje Katarzyna Walczak. 

Katarzyna Walczak – Community i customer success specialist. Zajmuje się wdrażaniem i wspieraniem klientów w ich codziennych działaniach PR. Studentka Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Poszukuje połączeń między technologią a pomaganiem. Prywatnie prowadzi profil na Instagramie @bezplastiku, na którym stara się delikatnie acz przekonująco opowiadać o tym, że świat bez plastiku byłby piękniejszy. 1 1

Láska nebeská to butikowa agencja ePR, która specjalizuje się w komunikacji wydarzeń – szczególnie konferencji technologicznych oraz festiwali społeczno-muzycznych. Współpracuje przede wszystkim z organizacjami społecznymi, startupami pozytywnego wpływu oraz instytucjami związanymi z edukacją i CSR.

1 1

Aneta

Aneta Siejka

Ekspert ds. przedsiębiorczości. Koordynator ds. Badań (Research Manager).

W Fundacji odpowiedzialna za wypracowanie nowego narzędzia dla przedsiębiorców w ramach projektu Mój biznes za granicą – model wsparcia instytucjonalnego MŚP w obszarze umiędzynarodowienia oferty firm i rozpoczęcia działalności na rynkach międzynarodowych. Mentor w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości AIP https://aip.link/mentors/aneta-siejka/ 1 1

Facylitator metody design thinking w programie Projektanci Innowacji (Google / Polski Fundusz
Przedsiębiorczości) https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji/trenerzy/#content Profesjonalny wykładowca i trener. Od 2008 roku prowadzi autorskie warsztaty i wykłady m.in. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Collegium Civitas, Warszawskiej Szkole Reklamy i innych uczelniach. Współautorka wielu kampanii reklamowych nagrodzonych w konkursach (MediaTrendy, Effie). Doradza w kampaniach społecznych ministerstw i organizacji pożytku publicznego. Prywatne mama 3 dzieci, która lubi codziennie na nowo odkrywać świat. Więcej informacji na https://www.linkedin.com/in/anetasiejka/

1 1

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.