Zespół

Dorota Czekaj

Założycielka i Prezeska Fundacji, współzałożycielka funduszu VC Black Swan

W Fundacji odpowiedzialna za realizację projektów i wdrażanie planów działania, za kontakty społeczne i relacje biznesowe. Przenosi na platformę organizacji non-profit doświadczenia 20 letniej pracy menedżerskiej w korporacji, w szczególności kompetencje w zakresie marketingu, sprzedaży i komunikacji.

Z sukcesem wprowadzała na rynek polski marki kosmetyczne, budując ich silną pozycję, szczególnie w środowisku medycznym. Otwarta i wrażliwa na potrzeby innych, chętnie angażuje się w działania charytatywne.

Anna Somorowska

Wiceprezeska Fundacji

Przedsiębiorczyni, menedżer, liderka, mentorka, coach, działaczka społeczna,
pasjonatka zdrowego stylu życia oraz nowych technologii przyjaznych środowisku,
Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ukończone Studia Doktoranckie (Kolegium Ekonomiczno-Społeczne SGH); Master of Bussiness Administration na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego (WSP) w Krakowie (Magister Pedagogiki) ifakultetu dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Magdalena Jeżyńska

Dyrektorka Biura Fundacji, Koordynatorka Programu Biznes w Kobiecych Rękach Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka pięciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, 10 konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

Agata Zioło

Dyrektorka Innowacji, Koordynatorka współpracy z biznesem, Facylitatorka #IamRemarkable

Odpowiedzialna za relacje biznesowe Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Współpracuje z firmami i Instytucjami. Pomaga wykorzystać doświadczenie Fundacji w realizacji celów biznesowych Partnerów. Tworzy, wypracowuje i wykorzystuje najbardziej efektywne narzędzia wspierające zmianę w obszarach: kobiecego empowermentu, zmiany postaw i wewnętrznej przedsiębiorczości. Oficjalna facylitatorka warsztatu #IamRemarkable (g.co/IamRemarkable). Koordynuje program innowacji społecznych Make the Change.

Ukończyła psychologię międzykulturową na Uniwersytecie SWPS i Zarządzanie Marką na SGH. Przez ponad 10 lat pracowała w branży kreatywnej i PR. Zrealizowała dziesiątki projektów marketingowych dla największych, międzynarodowych korporacji. Prowadziła także doradztwo strategiczne i komunikacyjne dla startupów i małych firm.

Justyna Hryniewicz

W Fundacji odpowiedzialna za koordynowanie projektów i wspieranie działań SPK. Z wykształcenia socjolog, ale też specjalista od marketingu internetowego. Przez lata związana z wielkimi korporacjami, posiada ogromne doświadczenie jako manager zarządzający dużymi zespołami oraz w zakresie sprzedaży i budowania strategii sprzedażowych. Jako trener i szkoleniowiec chętnie dzieli się swoim doświadczeniem ze sprzedaży, motywowania zespołów czy team buildingu.

Agata Czapska - Osińska

Koordynatorka Klubu Black Swan Prestige

Wykorzystuje doświadczenie Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet w prowadzeniu Klubu Black Swan Prestige. Odpowiada za kontakty z partnerami  biznesowymi oraz organizację wydarzeń klubowych.  Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz MBA tej samej uczelni. Wolontariuszka działająca na rzecz dzieci i osób starszych posiadająca dyplom Opiekuna Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w branży projektowej oraz w reklamie. Najwyżej ceni sobie doświadczenie zdobyte jako mama 2 dorosłych córek.

Paulina Kołodziejak-Łaska

Project manager, koordynatorka Programu Next 

Przez ostatnie 10 lat pracowała w Ringier Axel Springer Polska, gdzie realizowała zadania związane prowadzeniem produktów online. Odpowiadała m.in. za serwisy lifestylowe i medyczne. Do jej sukcesów należało wprowadzenie na rynek wielokrotnie nagradzanego serwisu medycznego Medonet.pl. Inicjatorka akcji społecznych i projektów specjalnych (m.in. Narodowy Test Zdrowia Polaków, Morfologia – proste badanie ratujące życie, Ochroń się przed rakiem i wielu innych). Wcześniej była związana ze stacją TVN i odpowiadała za nadzór działań marketingowych i PR związanych z kanałem i serwisem dla lekarzy TVN Med.

Katarzyna Walczak, Láska nebeská

Za komunikację w Internecie odpowiada agencja Láska nebeská. Współpracę koordynuje Katarzyna Walczak. 

Katarzyna Walczak – Community i customer success specialist. Zajmuje się wdrażaniem i wspieraniem klientów w ich codziennych działaniach PR. Studentka Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Poszukuje połączeń między technologią a pomaganiem. Prywatnie prowadzi profil na Instagramie @bezplastiku, na którym stara się delikatnie acz przekonująco opowiadać o tym, że świat bez plastiku byłby piękniejszy.

Láska nebeská to butikowa agencja ePR, która specjalizuje się w komunikacji wydarzeń – szczególnie konferencji technologicznych oraz festiwali społeczno-muzycznych. Współpracuje przede wszystkim z organizacjami społecznymi, startupami pozytywnego wpływu oraz instytucjami związanymi z edukacją i CSR.

Aneta Siejka

Ekspert ds. przedsiębiorczości. Koordynator ds. Badań (Research Manager).

W Fundacji odpowiedzialna za wypracowanie nowego narzędzia dla przedsiębiorców w ramach projektu Mój biznes za granicą – model wsparcia instytucjonalnego MŚP w obszarze umiędzynarodowienia oferty firm i rozpoczęcia działalności na rynkach międzynarodowych. Profesjonalny wykładowca i trener. Od 2008 roku prowadzi autorskie warsztaty i wykłady m.in. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Collegium Civitas, Warszawskiej Szkole Reklamy i innych uczelniach. Współautorka wielu kampanii reklamowych nagrodzonych w konkursach (MediaTrendy, Effie). Doradza w kampaniach społecznych ministerstw i organizacji pożytku publicznego.

Agnieszka Tomaszewska

Asystentka Zarządu w Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

 

Specjalistka ds sprzedaży i dotacji unijnych. Wolontariuszka działająca na rzecz osób wykluczonych. Uważa, że każdy zasługuje na pomoc i tylko wspierając się wzajemnie możemy zmienić świat na lepsze.

Marta Zawiślińska

W Fundacji odpowiedzialna za koordynowanie projektów i wspieranie działań SPK. Z wykształcenia psycholożka. Trenerka psychoedukacji, współpracuje z organizacjami samorządowymi, współtworzy inicjatywę społeczną promującą współczesną historię, w ramach której prowadzi warsztaty dla młodzieży i organizuje wydarzenia. Posiada doświadczenie w marketingu i komunikacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.