Zespół

Zespół

Kasia Wierzbowska

Założycielka i Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, założycielka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, współzałożycielka funduszu VC Black Swan

Aktywna inicjatorka ekosystemu kobiecej przedsiębiorczości w Polsce. Ekspertka w obszarze wspierania kobiet i równowagi płci w biznesie. Przedsiębiorczyni społeczna, Innowatorka społeczna. Pokaż więcej

Występuje na konferencjach branżowych. Jurorka konkursów biznesowych i startupowych. Zajmuje się tworzeniem strategii i wytyczaniem kierunków działania fundacji, oraz budową kluczowych partnerstw. Ukończyła Cybernetykę Ekonomiczną i Informatykę na Uniwersytecie Ekonomiczym w Krakowie oraz program MBA na paryskich uczelniach SciencesPo, College des Ingeniurs, Ecole de Mines de Paris i Ecole des Ponts et Chaussees. W przeszłości zarządzała firmami z zakresu PR i CSR, a karierę zawodową zaczynała w branży reklamowej. Prywatnie szczęśliwa żona i matka 3 dzieci, entuzjastka zdrowego trybu życia.

Pokaż mniej

Dorota Czekaj

Założycielka i Wiceprezeska Fundacji, współzałożycielka funduszu VC Black Swan

W Fundacji odpowiedzialna za realizację projektów i wdrażanie planów działania, za kontakty społeczne i relacje biznesowe. Przenosi na platformę organizacji non-profit doświadczenia 20 letniej pracy menedżerskiej w korporacji, w szczególności kompetencje w zakresie marketingu, sprzedaży i komunikacji. Pokaż więcej

Z sukcesem wprowadzała na rynek polski marki kosmetyczne, budując ich silną pozycję, szczególnie w środowisku medycznym. Otwarta i wrażliwa na potrzeby innych, chętnie angażuje się w działania charytatywne. Z wykształcenia prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, uzyskała dyplom typu MBA programu Copernic na francuskich uczelniach m.in. Institut d’Etudes Politiques (Science Po) i Ecole des Mines de Paris. Matka 4 dzieci, docenia także rozwój i edukację poprzez zdrowy, aktywny styl życia i sport.

Pokaż mniej

Magdalena Jeżyńska

Dyrektorka Biura Fundacji, Koordynatorka Programu Biznes w Kobiecych Rękach

Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka pięciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, 10 konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

Agata Zioło

Agata Zioło

Dyrektorka Innowacji, Koordynatorka współpracy z biznesem, Facylitatorka #IamRemarkable

Odpowiedzialna za relacje biznesowe Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Współpracuje z firmami i Instytucjami. Pomaga wykorzystać doświadczenie Fundacji w realizacji celów biznesowych Partnerów. Tworzy, wypracowuje i wykorzystuje najbardziej efektywne narzędzia wspierające zmianę w obszarach: kobiecego empowermentu, zmiany postaw i wewnętrznej przedsiębiorczości. Oficjalna facylitatorka warsztatu #IamRemarkable (g.co/IamRemarkable). Koordynuje program innowacji społecznych Make the Change. Pokaż więcej

Ukończyła psychologię międzykulturową na Uniwersytecie SWPS i Zarządzanie Marką na SGH. Przez ponad 10 lat pracowała w branży kreatywnej i PR. Zrealizowała dziesiątki projektów marketingowych dla największych, międzynarodowych korporacji. Prowadziła także doradztwo strategiczne i komunikacyjne dla startupów i małych firm.

Pokaż mniej

Justyna Bobko

Koordynatorka wydarzeń

Psycholog, studentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie w marketingu zdobywała już od pierwszego roku studiów. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami potwierdzone dyplomem Project Management Advanced Training. W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odpowiada za organizację wydarzeń i ich komunikację, a także wspiera realizację pozostałych działań SPK.

Agata Czapska - Osińska

Koordynatorka Klubu Black Swan Prestige

Wykorzystuje doświadczenie Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet w prowadzeniu Klubu Black Swan Prestige. Odpowiada za kontakty z partnerami  biznesowymi oraz organizację wydarzeń klubowych.  Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz MBA tej samej uczelni. Wolontariuszka działająca na rzecz dzieci i osób starszych posiadająca dyplom Opiekuna Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w branży projektowej oraz w reklamie. Najwyżej ceni sobie doświadczenie zdobyte jako mama 2 dorosłych córek. 

Paulina Kołodziejak-Łaska

Project manager, koordynatorka Programu Next 

Przez ostatnie 10 lat pracowała w Ringier Axel Springer Polska, gdzie realizowała zadania związane prowadzeniem produktów online. Odpowiadała m.in. za serwisy lifestylowe i medyczne. Do jej sukcesów należało wprowadzenie na rynek wielokrotnie nagradzanego serwisu medycznego Medonet.pl. Inicjatorka akcji społecznych i projektów specjalnych (m.in. Narodowy Test Zdrowia Polaków, Morfologia – proste badanie ratujące życie, Ochroń się przed rakiem i wielu innych). Wcześniej była związana ze stacją TVN i odpowiadała za nadzór działań marketingowych i PR związanych z kanałem i serwisem dla lekarzy TVN Med.

49898129_3037877552904443_6002909286622035968_n

Katarzyna Walczak, Láska nebeská

Za komunikację w Internecie odpowiada agencja Láska nebeská. Współpracę koordynuje Katarzyna Walczak. 

Katarzyna Walczak – Community i customer success specialist. Zajmuje się wdrażaniem i wspieraniem klientów w ich codziennych działaniach PR. Studentka Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Poszukuje połączeń między technologią a pomaganiem. Prywatnie prowadzi profil na Instagramie @bezplastiku, na którym stara się delikatnie acz przekonująco opowiadać o tym, że świat bez plastiku byłby piękniejszy. Pokaż więcej

Láska nebeská to butikowa agencja ePR, która specjalizuje się w komunikacji wydarzeń – szczególnie konferencji technologicznych oraz festiwali społeczno-muzycznych. Współpracuje przede wszystkim z organizacjami społecznymi, startupami pozytywnego wpływu oraz instytucjami związanymi z edukacją i CSR.

Pokaż mniej

Magda Korol

Prawnik w Sieci

Ponad 15–letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w wiodących polskich i zagranicznych kancelariach prawnych: m.in. Weil, Gotshal & Manges oraz instytucjach administracji państwowej i NGO’s. Posiada tytuł adwokata, pełni również funkcję sędziego Sądu Dyscyplinarnego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Pokaż więcej

Jest Przewodniczącą Sekcji Prawa Mody działającej przy ORA w Warszawie. Jest także Prezeską Instytutu Prawa Mody – fundacji kompleksowo wspierającej branżę kreatywną i mentorką doradzającą młodym przedsiębiorcom. Jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, wykładowczynią Prawa Mody w Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza, autorką wielu publikacji dotyczących tematyki własności intelektualnej i Prawa Mody, prelegentką wielu konferencji i spotkań branżowych, autorką bloga osobistego pt. „Adwokata myśli nieuczesane” oraz współautorką bloga pt. „Prawo w modzie”. Ponadto Magda jest pasjonatką marketingu prawniczego, podróży, StarWars i kitesurfingu.Kluczowe kompetencje: prawo własności intelektualnej, prawo w modzie.

Pokaż mniej

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ