Założycielka i Prezeska Fundacji Dobrostacja oraz Pracowni Wsparcia i Rozwoju, Trenerka Rozwoju Osobistego i Umiejętności Społecznych (Psychologia Pozytywna – Uniwersytet Warszawski), Psychotraumatolożka (Varsovia – Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych), studentka Psychologii Dzieci i Młodzieży na Akademii WSB, Certyfikowana Konsultantka Kryzysowa (Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu), Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej, doświadczona Menagerka, Mentorka w Akademii dla Biznesu, Wolontariuszka w hospicjum św. Jana Pawła II.
W ramach Fundacji wspiera domy dziecka, hospicja, domy seniora, osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej spowodowanej kryzysem, depresją, rozwodem, utratą pracy, stratą, itp.
Prowadzi terapię traumy, zapewnia profesjonalną pomoc i wsparcie w kryzysie psychologicznym. Prowadzi sesje indywidualne i grupy wsparcia. Jako Trenerka działa w oparciu o fundamenty psychologii pozytywnej, prowadząc warsztaty rozwojowe Co(przykładowe tematy: budowanie dobrostanu, określanie celów życiowych i etapów ich realizacji, znajomość talentów, mocnych stron i wartości, umiejętność poprawnej komunikacji i asertywności, radzenie sobie z emocjami, stresem, lękiem, pokonywanie prokrastynacji, budowanie poczucia własnej wartości, praca nad odpornością psychiczną i inne).
Wcześniej zdobyła wieloletnie doświadczenie managerskie w prowadzeniu działów i zarządzaniu zespołami w dużych organizacjach, takich jak McDonald’s, Geant, E.Leclerc. Wysokie wyniki w negocjacjach handlowych i utrzymywaniu wzorowych kontaktów z partnerami biznesowymi. Doświadczenie w wprowadzaniu i promowaniu marki własnej, planowaniu sprzedaży, inwentaryzacjach, kontroli i minimalizowaniu strat. Prowadzenie marketingu lokalnego.
Zainteresowania: psychologia pozytywna, fotografia, książki, kuchnia.