Anna Kielisiak - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Anna Kielisiak

Jestem doświadczoną menedżerką transformacji biznesu, z 20 letnim doświadczeniem korporacyjnym w Polsce oraz za granicą. Obecnie działam głównie w obszarze doskonalenia biznesu, wdrażania szeroko rozumianej zmiany oraz wspierając ludzi w utrzymaniu tych zmian. Wspieram i szanuję różnorodność a metody pracy z konfliktem wykorzystuję jako narzędzia zmiany.

Jestem ekspertką w dziedzinach TQM, LEAN, wdrażania metod i sposobów myślenia w oparciu o modele doskonałości biznesu (EFQM), certyfikowanym asesorem EFQM Excellence. Napędzają mnie do działania nowe wyzwania oraz możliwość wykorzystania i dzielenia się swoim doświadczeniem, zarówno zawodowym jak i osobistym.

Jestem mocno zainteresowana rozwojem osobistym oraz psychologią, a zdobywaną wiedzę praktykuję i używam na co dzień. Jestem certyfikowaną Trenerką Pracy z grupami i ze Światem w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces. Jestem również coachem kognitywnym w trakcie certyfikacji. 

Odnalazłam swoją pasję w pracy z ludźmi, a od 5 lat realizuję swoją misję życiową, którą stało się wspieranie i towarzyszenie kobietom w obszarze budowania mocy osobistej.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, coaching, zarządzanie projektami, strategie sprzedażowe, modele biznesowe, współpraca międzynarodowa

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products