Anna Rączkowiak - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Anna Rączkowiak

Absolwentka WSB na kierunku Master of Business Administration wciąż poszerzająca swoją wiedzę i zgłębiająca „tajniki” filozofii Kazien na SGH – Kaizen Insitute na kierunku Lean w usługach. Ekspert specjalizujący się w budowaniu efektywnych struktur organizacyjnych wspierających optymalizację procesów działów handlowych w firmach usługowych i produkcyjnych. 

Swoje wieloletnie doświadczenia zdobyła pełniąc funkcję dyrektora handlowego jak również menadżera w wiodących instytucjach finansowych. Jako menadżer zarządzający motywowała zespoły do ciągłego rozwoju i osiągania celów biznesowych. Od 4 lat jako trener przekazuje praktyczną wiedzę w celu budowania zmotywowanych i efektywnych zespołów. Na sali szkoleniowej spędziła ponad 3000h dzieląc się wiedzą i wieloletnim letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania i inspirowania innych do podejmowania działań w procesie zmian. 

Prowadzi warsztaty lean management dla kadry menadżerskiej średniego szczebla w zakładach produkcyjnych i usługowych wspierając procesy wdrażania zmian. Zrealizowała strategiczny projekt dla EFL Finanse „Wdrożenie Lean w Sieci Sprzedaży”. Praca z menadżerami regionalnymi i podlegającymi im zespołami opierała się na przeprowadzeniu ich przez zmiany, wdrożeniu oraz wzmocnieniu nowych nawyków pracy zgodnie z poznanymi narzędziami lean.

Jako konsultant zewnętrzny współpracuje z firmą produkcyjną wprowadzając efektywny styl zarządzania w dziale handlowym, rozwija kompetencje liderskie kadry najwyższego szczebla udzielając wsparcia w procesie zmiany i prowadząc sesje mentoringowe. Realizuje również strategiczny projekt zmian procesowych w spółce sektora MRO prowadząc warsztaty z menadżerami.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, zarządzanie zespołem, leadership, szkolenia, strategie sprzedażowe, modele biznesowe, customer service, negocjacje, HR, etyka w biznesie

 

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products