Diana Żochowska - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Diana Żochowska

Od kilkunastu lat rozwija produkty i usługi z zakresu digital health skierowane do pacjentów. Zbudowała serwisy abcZdrowie.pl i parenting.pl. Od 2019 roku odpowiada za Medonet.pl, gdzie skupia się na rozwoju i dywersyfikacji biznesu poprzez budowę spójnego ekosystemu łączącego treści z usługami telemedycznymi i ecommerce. Medonet to obecnie jeden z największych serwisów w Polsce, który w każdym miesiącu odwiedza ponad 10 mln realnych użytkowników. 

Wywodzi się ze środowiska startupowego. Obecnie nawet pracując w korporacji, nie straciła startupowego ducha, którym stara się zarażać innych. Szczególnie bliska jest jej praca z produktem i budowanie wartości dla odbiorców. Aktywnie działa w środowisku medtechowym, wspierając innowacyjne rozwiązania zmieniające oblicze profilaktyki zdrowotnej oraz leczenia. 

Na swojej drodze zawodowej spotkała kilka osób, które były jej mentorami, dlatego doskonale wie, jak takie wsparcie pomaga rozwinąć skrzydła i chętnie dzieli się tym, co sama otrzymała.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, marketing, nowe technologie/ IT, zarządzanie zespołem, narzędzia digital marketing, leadership, zarządzanie projektami, innowacje, Projektowanie i wdrażanie produktów i usług, narzędzia/systemy informatczne

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products