Ewelina Zalibowska - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Ewelina Zalibowska

Przedsiębiorca, Manager, Business Development Specialist, certyfikowany Coach. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego z ponad 20-letnim doświadczeniem w biznesie. Kluczowe kompetencje to: product development, zarządzanie procesowe, zarządzanie strategiczne, sprzedaż, zarządzanie dużymi zespołami. Osiągnięcia zawodowe: stworzenie kilku silnych marek odzieżowych, projektowanie i wprowadzenie na rynek kilkuset produktów i usług. Przede wszystkim praktyk, pasjonat optymalizacji i rozwoju, który uwielbia pracować kreatywnie.

Wyzwania, których nie brakowało, pokazały mi, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a każdy trudny czas można przekuć w sukces. Wierzę w partnerstwo w zespole, współpracę oraz ciągły rozwój. W młodym wieku objęłam kierowanie dużymi markami z kilkuset osobowym zespołem produkcyjnym. Rozwijałam i optymalizowałam w tym czasie sprzedaż, produkcję, logistykę, marketing, zakupy, portfolio produktowe… Obecnie wdrażam na rynek 3 nowe marki. Prywatnie pasjonuje mnie moda, design i sztuka.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, marketing, zarządzanie zespołem, coaching, marka własna, leadership, strategie sprzedażowe, reklama, Projektowanie i wdrażanie produktów i usług, budowanie marki premium

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products