Iwona Piwowarczyk - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Iwona Piwowarczyk

Przedsiębiorczyni, Współzałożycielka Blackbird, Managerka, Coach, Trenerka

Jestem w biznesie od 2007 roku. Założyłam swoją firmę na ostatnim roku studiów i nigdy nie pracowałam na etacie. Blackbird to programy rozwojowo-szkoleniowe dla korporacji: Akademia Managera, Breaking Barriers – komunikacja międzykulturowa w biznesie, Dare to be You – program dla kobiet liderek, utalentowany zespół – Gallup®, różnorodność w zespole – FRIS®, seria warsztatów business & language oraz  programy tworzone na zamówienie klienta.

Moja firma przeszła przez różne etapy rozwoju, re-branding, zmiany portfolio produktowego, zmiany w konfiguracji wspólników a ja rozwijałam się razem z nią. Przez te 15 lat byłam w niej w różnych rolach a kilka lat temu zrezygnowałam z zarządzania zespołem i bycia managerem, pozostając aktywnym wspólnikiem odpowiedzialnym za rozwój i strategię firmy i rozwijając swoją ścieżkę coachingową.

Jestem akredytowanym coachem ICF (ACC), certyfikowaną trenerką FRIS®, certyfikowanych coachem StrengthsCommunity®. Prowadzę coaching indywidualny, grupowy i zespołowy oraz warsztaty. Pomagam w eksplorowaniu ścieżek zawodowych, wydobywaniu mocnych stron i zasobów. Wspieram w budowaniu zdrowych zespołów, w budowaniu efektywnej współpracy i sprawnej komunikacji niezależnie od indywidualnie przejawianych stylów i preferencji jego poszczególnych członków. Pracuję z wynikami testu CliftonStrengths® (tzw. test Gallupa®) i wspieram w pracy z talentami. 

Jestem estetką od urodzenia, wegetarianką od 21 lat, mamą Dobrawy od  2 lat. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, zapraszam Cię na mój profil na linkedin: https://www.linkedin.com/in/iwona-piwowarczyk-890851121/

Oraz na profil mojej firmy: https://www.facebook.com/helloblackbirdcom 

 

Kluczowe kompetencje: marketing, zarządzanie zespołem, coaching, szkolenia, modele biznesowe, customer service, Projektowanie i wdrażanie produktów i usług

 

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products