Natalia Starowieyska - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Natalia Starowieyska

Menadżerka, organizatorka i producentka. Osoba, która łączy dziedziny i przecina utarte ścieżki swoim nietuzinkowym, myśleniem. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Łódzkim, specjalizacja Euromarketing, koncentrując się przede wszystkim na kulturze biznesu włoskiego oraz Podyplomowe Studia dla Menedżerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła kurs organizacji eventów i konferencji Оrganizzazione degli eventi-Mostriamoci w Prato. Doświadczenie zawodowe zdobywała we Włoszech oraz w Polsce w miejscach takich jak: Unione Industriale Pratese, Comune di Prato, Toscana Film Commission, Włoski Instytut Handlu Zagranicznego, Centrum Sztuki Współczesnej, Teatr Powszechny, Instytut Muzyki i Tańca, TR Warszawa. Od 2018 zarządza agencją talentów Bluebird Artist Management, której jest prezeską. Ukształtowała ją miłość do kina i teatru. 

Inspirują ją odmienne kultury, egzotyczne pejzaże i spotkania z nietuzinkowymi ludźmi. Choć przestrzenie jej działań są różne, ich wspólnym polem jest organizacja, produkcja i zarządzanie projektami.

Organizowała i produkowała liczne festiwale, projekty kulturalne, sztuki teatralne, filmy dokumentalne oraz misje zagraniczne dla przedsiębiorców. Każdy projekt traktuje indywidualnie, zawsze zwraca uwagę przede wszystkim na ludzi, z którymi i dla których pracuje. Jest zdecydowaną, lecz czułą przewodniczką. Stawia na komunikację, rozwój i współpracę. Potrafi słuchać i podpowiadać, nie dając gotowych rad. Ważny jest dla niej balans między pracą a czasem wolnym. Jest wolontariuszką, uwielbia aktywny odpoczynek, dużo czasu spędza z końmi. Lubi zmiany, inspirują ją ruch i nowe wyzwania, jej priorytetem jest rozwój.

 

Kluczowe kompetencje: marketing, zarządzanie zespołem, coaching, social media, zarządzanie projektami, negocjacje, etyka w biznesie, reklama, współpraca międzynarodowa, inwestycje

 

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products