Paulina Kotowska - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Paulina Kotowska

Od ponad 20 lat pracuje w korporacjach zajmujących się nowymi technologiami. Absolwentka Uczelni Łazarskiego i studiów podyplomowych na SGH o profilu ekonomicznym. Aktualnie na stanowisku Dyrektora Globalnego Wsparcia dla rozwiązania z zakresu fin-tech.  Kluczowe kompetencje to zarządzanie finansami, doradztwo strategiczne, zarządzanie projektami, projektowanie i zarządzanie procesami w firmie, wdrażanie nowych rozwiązań do portfolio firmy, zarządzanie mocno rozdystrybuowanymi zespołami jak również sprzedaż rozwiązań technologicznych. 

Prywatnie – właśnie uruchamia program angażujący osoby z różnych środowisk do dyskusji na tematy społeczne” Spoken Words”. Mama trójki dzieci, w zeszłym roku skoczyła ze swoimi nastolatkami na bungee w Słowenii a w tym roku przejechała samotnie z dziećmi 5000 km w 12 dni pokonując trasę – Warszawa- Berlin- Amsteram- Zurych- Jez. Como – Werona – północne wybrzeże Włoch – Monachium, samochodem z namiotami.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, nowe technologie/ IT, zarządzanie zespołem, leadership, zarządzanie projektami, definiowanie nowych modeli biznesowych, customer service, projektowanie i wdrażanie produktów i usług, narzędzia/systemy informatyczne

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products