Wioletta Dmowska - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Wioletta Dmowska

Z wykształcenia jest ekonomistką, z zawodu profesjonalną home stagerką, inwestorką, dekoratorką oraz fotografką wnętrz. Założycielka i właścicielka Home Staging Team. Przeprowadza metamorfozy wnętrz, które sprzedają nieruchomości szybko i po wyższej cenie. Pasjonatka nowoczesnej sprzedaży i marketingu nieruchomości. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu projektami.

Przez długi czas pracowała w korporacjach, ale pewnego dnia zapragnęła realizować swoje marzenia wykorzystując zdobytą wiedzę. Idealnym rozwiązaniem stała się praca w nieruchomościach. Z jednej strony wymyśla koncepcję i strategię sprzedaży, a z drugiej strony tak zarządza projektem, aby transakcja była opłacalna. Wraz z zespołem aranżuje, stylizuje, fotografuje mieszkania, domy, apartamenty hotelowe. Pod obecną marką przeprowadziła ponad 150 projektów, w tym kilka za granicą.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, marketing, social media, zarządzanie projektami, strategie sprzedażowe, modele biznesowe, customer service, nieruchomości

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products