Program Akceleracyjny Start in Park - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Program Akceleracyjny Start in Park

Program Akceleracyjny „Start in Park” pomaga rozwinąć pomysł na biznes, a także wypracować i wprowadzić na rynek nowe usługi oraz produkty. Program jest realizowany we współpracy z Płockim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym wspierającym startupy z subregionu płockiego.

Wiedza
Wsparcie
Współpraca
Program Akceleracyjny Start in Park

Celem Programu Akceleracyjnego „Start in Park” jest wsparcie szkoleniowo-mentoringowe i doradcze obecnych lub przyszłych przedsiębiorców z subregionu płockiego. Uczestnicy Programu mają w jego trakcie okazję rozwinąć swój pomysł na biznes, wypracować i wprowadzić na rynek nowe usługi czy produkty oraz pracować nad rozwijaniem kompetencji w zakresie prowadzenia przedsięwzięcia biznesowego. Udział w Programie daje również możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród pieniężnych.

 

Korzyści z udziału w Programie Akceleracyjnym „Start in Park”

  • otrzymanie wsparcia w dopracowaniu pomysłu na biznes i w założeniu firmy,
  • mentoring biznesowy,
  • wzajemne wsparcie uczestników Programu i networking,
  • promocja rozwiązań biznesowych w mediach społecznościowych Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz w mediach branżowych.

 

Program jest bezpłatny.

Kogo zapraszamy?
  • osoby, które mają pomysł na biznes lub prowadzą działalność gospodarczą albo spółkę,
  • osoby zamieszkujące subregion płocki oraz przedsiębiorców prowadzących działalność w tym subregionie.
Rekrutacja do edycji 2022 została już zamknięta.
Chcę wziąć udział w rekrutacji do programu akceleracyjnego Start in Park
Obowiązek informacyjny
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet z siedzibą w Warszawie (02-673) ul. Konstruktorska 11, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000450385, NIP: 951-236-52-41, REGON: 146569008. Z Administratorem można kontaktować na adres wskazany powyżej. Administrator wyznaczył IOD, z którym kontakt jest możliwy pod adresem: alicja.sytek@cpit.org.pl Twoje dane przetwarzamy w celach kontaktowych (art. 6 ust. 1 lit a), f) wykonywania zawartej umowy lub podjęcia działań przed zawarciem umowy na Twoje żądanie (art. 6 ust. 1 lit. b). Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli w Twojej ocenie przetwarzamy dane w sposób nieprawidłowy. Pełna treść klauzuli jest dostępna pod adresem: https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/polityka-prywatnosci/
Wyrażam zgodę na przekazywanie za pośrednictwem drogi elektronicznej informacji handlowych ( w tym Newsletter) o projektach, usługach oraz o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Administrator poinformował mnie o tym, że w każdej chwili mogę wycofać taką zgodę
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet wszelkiej korespondencji na podany przeze mnie numer telefonu. Administrator poinformował mnie o tym, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę
Eksperci wspierający projekt:
eksperci2
Olimpia Jenczek
Specjalistka do spraw kreowania wizerunku w sieci. Autorka książki Nie zostawaj w tyle – jak wykorzystywać media społecznościowe do promocji i komunikacji działań NGO. Prowadzi swoją firmę, w której zajmuje się komunikacją między markami komercyjnymi a organizacjami pozarządowymi. Relacjonowała na Instagramie takie wydarzenia, jak: finały WOŚP, Pol’and’rock Festival, Slot Art Festival, Festiwal Górski, Festiwal Sektor 3.0.
eksperci2
Magda Borkowska
W latach 2010–2018 była współwłaścicielką pierwszej w Polsce agencji kreującej wizerunek największych polskich gwiazd, między innymi Małgorzaty Kożuchowskiej, Katarzyny Zielińskiej, Anny Dereszowskiej i Anny Muchy. Jest autorką kampanii promocyjnych z udziałem gwiazd, które to kampanie przyczyniły się do sukcesów takich marek, jak: Lamilou, PLAY, Tous, Lilou, Apart, Biosilk czy Henkel. Od 2017 roku jest właścicielką firmy producenckiej Banshee Production, która wyprodukowała serial internetowy Wmiksowani.pl dla Onetu oraz spoty i sesje między innymi dla Martes Sport oraz Pantene. Przyczyniła się do powstania wielu płyt z muzyką, książek, teledysków i spektakli. Współtworzyła wiele akcji charytatywnych, w tym dla SOS Wioski Dziecięce czy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
eksperci2
Katarzyna Walczak LÁSKA NEBESKÁ
Za komunikację w Internecie odpowiada agencja Láska nebeská. Współpracę koordynuje Katarzyna Walczak. W Fundacji odpowiada za tworzenie społeczności w sieci, social media i działania content marketingowe. Na co dzień uczy organizacje pozarządowe, jak dbać o wizerunek w Internecie i jak Internet wykorzystać do czynienia dobra. Pracowała dla takich organizacji, jak WOŚP i Synapsis. Jest studentką psychologii na Uniwersytecie SWPS. Poszukuje połączeń między technologią a pomaganiem. Prywatnie prowadzi profil na Instagramie @bezplastiku, na którym opowiada o tym, że świat bez plastiku byłby piękniejszy. Jest autorką ebooka Małe Kroki bez plastiku.
eksperci2
Dorota Korzeniowska
Jest ekspertką w zarządzaniu finansami i transformacją biznesową oraz menedżerką z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu finansami, głównie w obszarze nieruchomości komercyjnych i audytu. Ekspertka w budowaniu efektywności procesowej, kontroli wewnętrznej i analiz finansowych. Wspiera startupy jako inwestorka. Jest doradczynią w Google for Startups.
Załaduj więcej
Organizatorzy i partnerzy:
Organizator:
Partnerzy :
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:
Agnieszka Tomaszewska
Koordynatorka Projektów w Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet
Polecane treści związane z projektem:
Nie znaleziono.
Sklep dla przedsiębiorczych kobiet
Książki
Jak mówić o sobie dobrze A. Więcka
Kobiety zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Nie...
Cena:
50.00 
Klub Mentorek
Program szkoleniowy online dla Klubu Mentorek
Dla kogo? Dla Mentorek, które pomyślnie przeszły proces rekrutacji, brały...
Cena:
600.00 
Spotkania
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products