CZYTASZ

Samoświadomość- pokaz treningu HEXgame

Samoświadomość- pokaz treningu HEXgame

W ramach współpracy z Pracownią Gier Szkoleniowych zapraszamy 18 marca 2020 r. na pokaz treningu  managerskiego w oparciu o symulację HEXgame, w której każdy uczestnik praktycznie doświadcza wyzwań zarządzania na różnych szczeblach organizacji.

Trening managerski  z symulacją HEXgame oparty jest na koncepcji Daniela Golemana zgodnie z którą, aby budować zespół zaangażowany w osiąganie celów organizacyjnych lider powinien posiadać umiejętność świadomego dostrzegania i koncentracji na 3 możliwych perspektywach: ja, inni i system.

Agenda spotkania

9:30 – 9:50 Powitalna kawa i rejestracja

9:40 – 10:00 Otwarcie spotkania oraz wstęp

10:00 – 13:00 Gra HEXgame

13:15 – 13:30 Przerwa kawowa

13:30 – 14:00 Omówienie gry oraz przeniesienie na rzeczywistość biznesową

14:00 – 14:30 Zastosowanie HEXgame – case study klientów, pytania i dyskusja

14:45 Zakończenie spotkania

Więcej informacji na temat spotkania oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj

Miejsce spotkania

Brain Embassy, ul. Konstruktorska 11 w Warszawie.

Prowadząca

Agnieszka Wrona, trener biznesu, psycholog i praktyk zarządzania procesami HR

Psycholog, od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem kompetencji z obszaru zarządzania strategicznego organizacją, zarządzania zespołami oraz efektywności osobistej. Konsultantka Extended DISC na poziomie indywidualnym i zespołowym, korzysta także z metodologii Team Coaching International ™  oraz Gallup StrengthsFinder®. Specjalizuje się również w szkoleniach z zakresu zarządzania czasem. Ekspertka w obszarze gier kompetencyjnych – pomiaru kompetencji metodą gier on-line.  Project Manager dużych projektów badawczych i rekrutacyjnych. W roli konsultantki współpracuje przy tworzeniu i doskonaleniu polityki personalnej firm oraz zarządzaniu procesami z obszaru HR. Doświadczona asesorka i projektantka metody Assessment/Development Center. Certyfikowany coach metodyki CoachWise akredytowanej przez ICF.


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ