#34 Wieczór Be the Change - Klub Mentorek, BWKR - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

#34 Wieczór Be the Change - Klub Mentorek, BWKR

Zapraszamy na wyjątkowe, kobiece spotkanie Be the Change. Trzy niesamowite kobiety i trzy wyjątkowe historie o zmianie, jedynej pewnej dzisiejszych czasów, która nadaje nowy kierunek życiu.
grafika_BTC
Zapisz się na wydarzenie
Data wydarzenia:
6 marca, 2023
Godzina:
17:30
Miejsce wydarzenia:
Brain Embassy ul. Czackiego 15/17, Warszawa

Serdecznie zapraszamy na #34 Wieczór Be the Change, który odbędzie się 6 marca 2023 w godz. 17.30 – 21.30 w Brain Embassy przy ul. Czackiego 15/17, czyli w samym sercu Warszawy.

Wydarzenie jest bezpłatne dla uczestniczek programu Biznes w Kobiecych Rękach i Członkiń Klubu Mentorek – formularz do darmowej rejestracji znajduje się na dole strony.

W trakcie tego inspirującego i emocjonującego spotkania zaprosimy Was do wysłuchania wystąpień trzech bohaterek, które opowiedzą o punktach zwrotnych w swoim życiu, o swoim Be the Change, zaś na początku i na końcu wieczoru — do wspólnego networkingu przy lampce wina i pysznym poczęstunku.

***

Zainspirowane wieloma ciekawymi historiami kobiet z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, postanowiłyśmy zaprezentować je szerszemu gronu. Tak powstał pomysł na cykliczne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu – Be the Change. Bohaterki dzielą się swymi niezwykłymi historiami, opisując moment, który zaważył na ich dalszym życiu. Poprzez historie chcemy pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach i jak dzielenie się swoimi doświadczeniami może ten potencjał wyzwolić. Opowieści dodają odwagi do zmian, nawet tych, których się obawiamy!

Opowieści naszych bohaterek nie miałyby tej magicznej siły, gdyby nie Aleksandra Więcka — specjalistka od projektowania wystąpień publicznych. Chciałybyśmy, aby każda kobieta miała wewnętrzną pewność siebie i poczucie, że zabierając głos jej zdanie zostanie wysłuchane i jest ważne!

Be the Change to format stworzony specjalnie dla kobiet, który ma sprawić, że przedsiębiorczynie, managerki czy studentki nauczą się mówić o sobie. Mówić o sobie dobrze.

 

Każda z nas ma historię, która może zainspirować innych, trzeba tylko umieć ją odnaleźć i przekazać dalej.

Dorota Czekaj, Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet

 

Wydarzenie jest realizowane przy wsparciu finansowym Citi Foundation w Nowym Jorku oraz wsparciu merytorycznym Fundacji Citi Handlowy im. L. Kronenberga.

 

 

Kogo zapraszamy?

Wydarzenie dedykujemy kobietom, które:

  • szukają inspiracji w życiu prywatnym i zawodowym,
  • są zainteresowane networkingiem w gronie wyjątkowych kobiet, przedsiębiorczyń,
  • chcą dowiedzieć się więcej o działaniach Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
Agenda:

17.30 – 18.30  Welcome drink, networking
18.30 – 18.35  Powitanie gości przez Dorotę Czekaj, Prezeskę Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet
18.35 – 18:50  Wystąpienie partnera - Anety Kolendo-Borowskiej założycielka autorskiej marki kosmetyków naturalnych Bless Me Cosmetics® oraz Bless Me Institute
18:50 – 19.05  Wystąpienia partnerów
19.05 – 20.35  Wystąpienia bohaterek Be the Change
20.35 – 21.30  Networking i poczęstunek

W strefie networkingowej dostępne będą stoiska partnerów wydarzenia i ich wyjątkowe produkty, w tym:

  • Bless Me Cosmetics
  • Semilac
  • Słodka Nić
  • oraz stoisko Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Gość specjalny

Tonia Bochińska — Współwłaścicielka i CEO Early Stage – sieci największej szkoły angielskiego dla dzieci i młodzieży w Polsce, działającej na zasadzie franczyzy, świętującej w tym roku swoje 30 urodziny i 50 000 zapisanych uczniów i uczennic w roku szkolnym 22/23. Finalistka XI Edycji Konkursu „Sukces Pisany Szminką – Bizneswoman roku”.  Na co dzień zaangażowana w życie szkoły, rozwijanie jej programu oraz dbanie o kulturę organizacyjną firmy, którą opiera o cztery filary: autentyczność, rozwój, relacje i zaangażowanie.


Aga Szynal-Majewska — autorka i samowydawczyni powieści "Ja sama". Prowadząca videocast "Kobieta z książkami" w Interiii. Twórczyni instagramowego profilu o literaturze kobiet @kobiecasilawsparcia Od niemal dwudziestu lat związana zawodowo z branżą reklamową; najpierw etatowo, teraz projektowo. Przedsiębiorczyni. Tworzyła i zarządzała m.in. sklepem internetowym z lokalną i naturalną żywnością oraz firmami z zakresu branży marketingowej.


Justyna Grobel — Stylistka paznokci z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zgromadziła społeczność ponad 300.000 fanek pięknego manicure. Na swoich profilach w mediach społecznościowych regularnie publikuje filmy instruktażowe oraz prowadzi transmisje live na których dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Właścicielka sklepu internetowego JustNails.pl w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz aby zrobić piękne paznokcie.

Organizatorzy
Partnerzy
Spodobało Ci się wydarzenie?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Inne wydarzenia:
Nadchodzące
Data wydarzenia: 02-10-2023
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Rano, przy pysznej kawie i zdrowym śniadaniu spotykamy się w kameralnym gronie, aby poznać siebie nawzajem, ale też śniadaniowego gościa specjalnego, który dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem, mówi o swoich sukcesach i porażkach - szczerze, bez niedomówień i po przyjacielsku.
Nadchodzące
Data wydarzenia: 28-09-2023
Koktajl Liderek
Wyjątkowe spotkanie dla przedsiębiorczyń. Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniami w temacie przywództwa kobiet, a także, aby mieć możliwość do wspólnych rozmów. Spędź z nami wieczór w wyjątkowej społeczności aktywnych biznesowo i zawodowo kobiet! #Liderka w roli głównej.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products