Program #SheMeansBusiness stworzony przez Facebook rusza w Polsce by wspierać przedsiębiorcze kobiety - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Program #SheMeansBusiness stworzony przez Facebook rusza w Polsce by wspierać przedsiębiorcze kobiety

[:pl]Cover Wrocław[:]

Facebook przeszkoli w tym roku 720 kobiet z całej Polski, które prowadzą własne firmy. W ramach pionierskiego w naszym kraju projektu #SheMeansBusiness, który jest realizowany w partnerstwie z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet oraz pod patronatem Ministerstwa Rozwoju. Jego celem jest inspirowanie przedsiębiorczyń do rozwijania ich biznesu i motywowanie do wzniesienia go na kolejny poziom.

W Polsce 45% małych firm obecnych na Facebooku jest prowadzonych przez kobiety. W Facebooku wierzymy, że women empowerment nie jest modnym sloganem, ale przyszłością światowej gospodarki. Dlatego też zdecydowaliśmy się uruchomić w Polsce pionierski projekt #SheMeansBusiness. Facebook stworzył program #SheMeansBusiness po to, żeby inspirować kobiety do bycia kreatywnymi i odważnymi w prowadzeniu własnych firm. Ma im pomóc w osiągnięciu wymarzonego sukcesu. To także przestrzeń, w której mogą budować cenne więzi z innymi liderkami, dzielić się swoją wiedzą i iść naprzód razem. – mówi Agnieszka Kosik, dyrektor polskiego działu Facebooka.

Facebook przeszkoli w tym roku 720 właścicielek małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki uczestnictwu w spotkaniach, które odbędą się w pięciu polskich miastach – Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu oraz Krakowie – zyskają one wiedzę, jak być obecne w cyfrowym świecie i wykorzystywać cyfrowe narzędzia do promocji swoich firm. Program przekazuje praktyczną wiedzę i daje możliwość nawiązywania kontaktów, które są potrzebne do rozwoju firmy, przekroczenia bariery lokalności i zbudowania marki, która jest rozpoznawalną w skali kraju, a nawet świata.

Edukacja, inspirujące rozmowy i networking

Eksperci #SheMeansBusiness opowiedzą o możliwościach narzędzi dostępnych na Facebooku i Instagramie, które najlepiej odpowiadają na potrzeby konkretnej firmy.

Uczestniczki szkolenia dowiedzą się jak wykorzystać narzędzia biznesowe Facebooka, żeby stworzyć atrakcyjny i prosprzedażowy profil swojej firmy. Dodatkowo kursantki dowiedzą się jak budować bezpośrednie relacje ze swoimi klientami, poprzez: tworzenie atrakcyjnych narracji i historii swojego biznesu na Instagramie. Uczestniczki zapoznają się z darmowymi aplikacjami, które pomogą im w tworzeniu materiałów reklamowych przy użyciu telefonu. Dzięki tym nowym kompetencjom będą potrafiły samodzielnie stworzyć kampanię reklamową.

NieNie zabraknie także miejsca na networking i dyskusji, w których uczestniczyć będą kobiety mające na swym koncie międzynarodowy sukces, twórczynie takich marek jak Float Lubin, Noski Noski, UltraMaszyna.

Podążając za marzeniami

Partnerem projektu #SheMeansBusiness jest Sieć Przedsiębiorczych Kobiet – fundacja, której celem jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród kobiet oraz wspieranie rozwoju i promocja ich firm.

– #SheMeansBusiness pokazuje, że warto czerpać inspirację z kobiet, które pokonują przeszkody, podążają za marzeniami i na nowo definiują to, czym jest sukces – uważa Katarzyna Wierzbowska, prezeska Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

#SheMeansBusiness to globalna inicjatywa Facebooka, której celem jest łączenie przedsiębiorczych kobiet, edukowanie ich i stworzenie przestrzeni do nawiązywania kontaktów, po raz pierwszy w Polsce.

Drugie wydarzenie w ramach projektu #SheMeansBusiness odbędzie się 6 marca we Wrocławiu. Rejestracja na bezpłatne wydarzenie odbywa się na stronie: https://shemeansbusinesswroclaw.splashthat.com

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Jak mówić o sobie dobrze A. Więcka
Kobiety zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Nie...
Cena:
50.00 
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Niezniszczalne - K. Ratajczyk
Potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania? Niezniszczalne to 11 wywiadów...
Cena:
50.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
5 książek, które poleca Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Wszystkie uwielbiamy się rozwijać i zazwyczaj nie lubimy bierności, nawet jeśli chodzi o odpoczynek. Przyzwyczajone do pogoni dnia codziennego, nie chcemy tracić czasu. Z tego też powodu postanowiłyśmy zaproponować Wam kilka typowo kobiecych, rozwojowych pozycji, które na dłużej pozostaną w Waszej pamięci i wniosą wartość do waszego życia.
Elektroniczny Obieg Dokumentów - kontrola przepływu informacji
Jakie daje korzyści wdrożenie Elektronicznego Obiegu Dokumentów w firmie? Czy konieczne jest odejście od tradycyjnej, papierowej formy? A może w małych firmach nie ma takiej potrzeby? Co warto wiedzieć przed wdrożeniem Elektronicznego Obiegu Dokumentów?
Studio Dinksy
Marka Pantene stworzyła Fundusz Power of Us chcąc wesprzeć kobiety prowadzące małe przedsiębiorstwa w Polsce. Dzięki współpracy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i Pantene powstał nowy projekt pod nazwą “Pantene – Power of Us”, który jest stworzony dla kobiet prowadzących swoją własną firmę, które w okresie kryzysu związanego z COVID-19 wprowadziły do swoich firm nowe rozwiązania, innowacyjne narzędzia, dzięki czemu ich firmy przetrwały i z sukcesem funkcjonują
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products