Mentorki polecają - kogo warto obserwować na LinkedIn? - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Mentorki polecają - kogo warto obserwować na LinkedIn?

LinkedIn działa najlepiej, kiedy jest relacją dwustronną. Warto być na nim zarówno twórczynią, jak i odbiorczynią. Żeby z tej drugiej funkcji czerpać jak najwięcej, dobrze jest obserwować osoby, które swoimi treściami wnoszą faktyczną wartość.
NPA_3056

Mamy nadzieję, że nasza seria artykułów o LinkedIn, która powstała wspólnie z mentorkami i zarazem członkiniami Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, aktywnymi na tym portalu, przekonała Cię do tego, że warto nie tylko posiadać tam swoje konto, ale też być na nim aktywną.

Jeśli chcesz sprawić, że Twój profil będzie “żywy”, tworząc tym samym dla siebie dodatkową przestrzeń do wymiany myśli z innymi, nie zapomnij o tym, że jego podstawową funkcją jest budowanie swojej sieci kontaktów. Już dziś zaobserwuj nasze mentorki, które poleciły ich koleżanki!

 

Te kobiety warto obserwować na LinkedIn

Barbara Gruszecka – Zarządzaniem sprzedażą zajmuje się od 20 lat. Zdobywała różnorodne doświadczenie w międzynarodowych instytucjach branży finansowej, dzięki temu patrzy na procesy sprzedaży z kilku perspektyw: menadżera struktur centralnych, lokalnych, coacha i sprzedawcy. Zarządzała rozproszonymi strukturami o skali ogólnopolskiej i regionalnej z budżetem przychodów rocznych blisko 100 mln. Otrzymywała różne wyróżnienia m.in. takie jak: Najbardziej Efektywny Makroregion, Najwyższa Jakość Obsługi Klienta. 2B VALUE powstało z potrzeby dzielenia się doświadczeniem i wiedzą w rozwiązywaniu wyzwań biznesowych w obszarze zarządzania sprzedażą i szukania najbardziej efektywnych rozwiązań w konkretnej sytuacji. Fascynuje ją analizowanie sytuacji i dobieranie metod i narzędzi, które będą mu służyły najbardziej. Jest Certyfikowanym Coachem CoachWise™ICF ACC™ wspieram indywidualnie menedżerów i przedsiębiorców.

 

Agata Rybarska – Mentorka  i coach biznesowy, akredytowana przez dwie największe organizacje mentoringowo-coahingowe na świecie European Mentoring & Coaching Council (poziom Practitioner), International Coaching Federation (poziom ACC), trenerka, praktyk biznesu. Ma ponad 15 lat doświadczenia menadżerskiego w globalnych korporacjach w marketingu i sprzedaży w regionie Europy Wschodniej. Zarządzała dużymi zespołami, pracowała dla ponad 30 marek na 7 rynkach.

 

Olga Sobieraj – Posiada doświadczenie w zarządzaniu lokalną i międzynarodową Agencją Reklamową oraz działem Marketingu. Ma również doświadczenie z zarządzaniu biznesem, budowaniu i motywowaniu zespołów, budowaniu strategii brand i sales marketingowych, strategii komunikacji i sprzedaży B2B i B2C w Europie środkowej i Rosji, zarówno w kanałach offline i online. Od 5 lat prowadzi Agencję Doradztwa Marketingowego realizującą projekty z zakresu brand i sales marketingu w PL, Europie i Rosji. Jest doświadczonym członkiem merytorycznych Rad Nadzorczych. Wspiera Przedsiębiorców i startupy w ramach programu Mentorskiego w MIT EF oraz Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

 

Gosia Tchorzewska – Graphic recorderka, rysowniczka, ilustratorka. Rysuje na żywo na konferencjach, spotkaniach, warsztatach. Tworzy historie obrazkowe, wizualizacje procesów, animacje, oprawy wizualne, plakaty, zaproszenia i logo ślubne, a nawet ex librisy. Dla przyjaciół cienkopisem na papierze, zawodowo w Procreate i w Illustratorze.

 

Patrycja Strzelecka – Całe życie zawodowe rozwijała biznesy, jako menedżer w korporacjach i przedsiębiorca: w AT&T jako Consumer Markets Manager na CEE, w Raiffeisen Bank jako Head of Marketing Communication, w Extor jako założycielka i Partner Zarządzający, rozwinęła firmę outsourcingową od 0 do prawie 200 pracowników, potem sprzedała firmę do globalnego gracza TMF Group a następnie jako Managing Director była odpowiedzialna za merge 3 firm w sumie 400 osób. Obecnie jako co-founder i Chief Commercial Officer firmy technologicznej CashDirector rozwija kontakty międzynarodowe i pozyskała drugą rundę finansową VC. Brała udział w 5 programach akceleracyjnych dla Fintech w Londynie, Hong Kongu i Frankfurcie. Jest mentorką w dwóch programach wspierających zawodowo kobiety.

 

Małgorzata Warda – Praktyk Biznesu, Business Development Consultant, mentorka i coach biznesu European Mentoring & Coaching Council z międzynarodową akredytacją na poziomie Senior Practitioner, wykładowca MBA. Praktyk biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem w dużych korporacjach w obszarze rozwoju sprzedaży i zarządzaniu zespołami. Wykładowca MBA i profesjonalna mentorka biznesu, pracująca w oparciu o międzynarodowe standardy European Mentoring&Coaching Council. Poprzez procesy doradcze, mentoringowe i szkolenia biznesowe wspiera firmy i menadżerów w najróżniejszych wyzwaniach biznesowych – najczęściej w obszarze rozwoju sprzedaży i samej strategii sprzedaży, zwiększania efektywności i rentowności biznesu, zarządzania zespołem, skutecznej komunikacji interpersonalnej. Projektuje struktury zespołowe, strategie i procesy biznesowe.

 

Wszystkie wymienione wyżej kobiety należą do Klubu Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który jest realizowany w ramach programu Biznes w Kobiecych Rękach finansowanego przez Citi Foundation i Fundację Citi Handlowy.

 

Chcesz zdobywać wiedzę i doświadczenie razem z nami? Zostań członkinią Sieci Przedsiębiorczych Kobiet!

Sprawdź, jak możesz zostać członkinią Sieci Przedsiębiorczych i jakie korzyści na Ciebie czekają w naszej Sieci. Jeśli i Ty szukasz możliwości promowania Twojego biznesu  – sprawdź nasz format Business Mixer.   

 

 

 

 

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
Jak mówić o sobie dobrze A. Więcka
Kobiety zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Nie...
Cena:
50.00 
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Uzdrawianie w biznesie
O drodze do spełnienia swojego powołania, wierze w siebie, budowaniu zdrowia i harmonii w życiu opowiada Paulina Kulikowska, absolwentka programu Biznes w Kobiecych Rękach, terapeutka holistyczna i założycielka Healing Institute.
Nie bój się podążać za swoją prawdziwą pasją!
O podjęciu decyzji o założeniu własnej firmy, samorozwoju i motywacji opowiada Juanita Jaśkowska, absolwentka programu Biznes w Kobiecych Rękach i założycielka pracowni projektowania wnętrz Innova Studio.
Przedsiębiorcza kobieta na Linkedin - rekomendacje
W biznesie jest ważne to, jak o sobie mówisz, ale też, co o Tobie mówią inni. Dlatego na Linkedin popularną i bardzo przydatną funkcją są rekomendacje. Jak poprosić innych o rekomendacje, ale też, jak udzielać ich innym? Podpowiadamy!
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products