Skillshare Klubu Mentorek

Program BWKR istnieje nie tylko dzięki zaangażowaniu uczestniczek, jednym z ważniejszych czynników powodzenia projektu jest współpraca z Mentorkami Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Budowanie kobiecej społeczności to jedna z misji Fundacji, dzięki której budowanie relacji i wsparcie łączą się z poszerzaniem wiedzy i kompetencji. 

Mentorki zaangażowane w Program BWKR mają okazję dzielić się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem nie tylko z początkującymi przedsiębiorczyniami, ale również między sobą. Z myślą o nich powstał Skillshare Klubu Mentorek, czyli spotkania i warsztaty, w których kobiety wymieniają się swoją wiedzą i profesjonalizmem.

W 7. edycji Programu BWKR odbędą się warsztaty, zobaczcie co przygotowałyśmy:

  • 🟣 #IamRemarkable prowadzony przez Agatę Zioło
  • 🟣 “Content marketing w budowaniu marki osobistej” prowadzony przez Anetę Siejkę
  • 🟣 “Jak budować markę osobistą online” prowadzony przez Agatę Rybarską,
  • 🟣 “WorkFlow w firmie czyli elektroniczny obieg dokumentów” prowadzony przez Justynę Patynowską
  • 🟣 “Jak się lepiej dogadywać, pracując w małym zespole – warsztat z użyciem narzędzia Otwarte Karty. Narzędzia pomagającego budować lepiej funkcjonujące zespoły” prowadzony przez Urszulę Szwed i Annę Jach-Falkiewicz
  • 🟣 “Wizerunek nowoczesnej kobiety biznesu” w kontekście 30-lecia Deni Cler
  • 🟣 “Innowacja i trendy w 2021” prowadzony przez Izę Ławniczak

Spotkania organizowane są w ramach programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, edycja 2020. BWKR jest autorskim projektem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator. Program jest realizowany przy wsparciu finansowym Citi Foundation w Nowym Jorku oraz wsparciu merytorycznym Fundacji Kronenberga Citi Handlowy

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie banner-partnerzy-1024x555.jpg

W Fundacji odpowiedzialna za koordynowanie projektów i wspieranie działań SPK. Z wykształcenia psycholożka. Trenerka psychoedukacji, współpracuje z organizacjami samorządowymi, współtworzy inicjatywę społeczną promującą współczesną historię, w ramach której prowadzi warsztaty dla młodzieży i organizuje wydarzenia. Posiada doświadczenie w marketingu i komunikacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.