5 podcastów dla innowatorów - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

5 podcastów dla innowatorów

podcast-gc5edc55df_1920

Innowacje to wzrost konkurencyjności firmy, większy udział w rynku, a także większa zdolność do wchodzenia na nowe rynki. Zastanów się już dzisiaj, jak w Twojej firmie wdrożyć innowacje.

A jeśli już to robisz, zgłoś się do XIV edycji konkursu Innowator Mazowsza, w którym do wygrania jest nawet 30 000 zł. Już dziś wypełnij formularz online w ramach wybranej przez Ciebie kategorii Innowacyjna Firma/Innowacyjny Naukowiec). Więcej o konkursie znajdziesz na stronie https://innowacyjni.mazovia.pl.

SŁUCHAJ I WPROWADZAJ INNOWACJE

  • Zrównoważony biznes Jesteśmy świadkami transformacji w biznesie, w której firmy wychodząc z podejścia nastawionego na czysty profit i przechodzą w model, w którym firma adresuje wyzwania społeczne i środowiskowe przy jednoczesnym generowaniu zysków.
  • Stacja Innowacja – Stacja Innowacja zachęca do patrzenia na biznes od strony potrzeb klientów i zaspokajania tych potrzeb w skuteczny, innowacyjny sposób. Obserwujemy nowe zjawiska, inspirujące produkty, usługi i modele biznesowe, interpretujemy kierunki, w których zmierzają zachowania konsumentów i podpowiadamy biznesowe rozwiązania.
  • Produktowcy Podcast Produtkowcy to oficjalna audycja PDMA Central Europe. Powstała, aby wspierać specjalistów rozwoju i zarządzania produktami, R&D, innowacjami oraz przedsiębiorców i menadżerów chcących rozwijać firmy poprzez innowacje. Gośćmi są doświadczeni praktycy, którzy dzielą się wiedzą związane z wszelkimi aspektami zarządzania produktami: od strategii produktowych poprzez samo projektowanie, rozwój technologii czy finansowanie po aspekty miękkie jak rozwój kultury w firmie.
  • Inna Kultura Biznesu – Autor rozmawia z przedsiębiorcami, którzy dzielą się swoim doświadczeniem pracy dla zagranicznych Klientów. Pokazuje sylwetki managerów, którzy opowiadają o tym, jak kultura innych krajów wpływa na ich pracę i życie.
  • ZPT – Artur Kurasiński i Michał Kempa – Ja nie wiem, a Ty wiesz. Tak w skrócie można przedstawić podcast Artura Kurasińskiego, blogera technologicznego, autora komiksów i gier oraz Michała Kempy, dziennikarza i komika. ZPT, czyli Zajęcia Praktyczno-Technologiczne to wymiana uprzejmości, uszczypliwości, ale przede wszystkim wiedzy na temat współczesnej technologii, która zaczyna nas wyprzedzać, często nie zostawiając nawet chwili na zapoznanie. Dlatego w czasie ZPT będziemy mieli całą godzinę by zrozumieć wszystkie ruchy i nowości na rynku, za przewodnika mając Artura, a za kompana – Kempę.

 

MISJA DBANIA O LEPSZE JUTRO

O ulubiony podcast zapytaliśmy też Izabelę Kozakiewicz – Redaktor Naczelną reach4.biz – patrona naszego konkursu.

Uważam, że w życiu codziennym, i prywatnym i zawodowym warto otaczać się ludźmi mądrzejszymi od siebie. Takimi, którzy faktycznie są bezwzględnym dla mnie wzorem, a nie takimi, którzy mają fantastyczny PR własny. Uwielbiam czytać treści stworzone lub polecone przez osoby, które po trosze dziś piszą historię ludzkości. Sięgam po to co mówi i poleca Bill Gates, bardzo cenię treści tworzone i polecane przez noblistę i reprezentanta ekonomii behawioralnej Richarda Thalera czy Daniela Kahnemana, którego nie trzeba przedstawiać. Sięgam po podcasty i treści tworzone przez naukowców, którzy przez lata tworzą swój dorobek oraz przez ludzi biznesu, którzy tworzą rzeczy imponujące i mają misję dbania o lepsze jutro. Bo pamiętajmy, że innowacje, które powstają dziś, mają ogromną moc i wpływ na to, jak będą wyglądały branże jutra.

 

Zainspirowaliśmy Cię? Zgłoś się już dzisiaj do Konkursu Innowator Mazowsza i wygraj nawet 30 000 PLN brutto.


Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
Niezniszczalne - K. Ratajczyk
Potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania? Niezniszczalne to 11 wywiadów...
Cena:
50.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Naucz swoją córkę mówić o sobie dobrze
Kobiety bardzo często nieświadomie umniejszają swoim osiągnięciom i posiadanej wartości. Brak wiary w siebie i przekonania, że mogą zostać wysłuchane, skutkuje m.in. tym, że zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Kobiety nie są przyzwyczajone, by mówić o sobie dobrze, a przyjmowanie pochwał często przychodzi im z ogromną trudnością.
5 rzeczy, których warto nauczyć się w 2023 roku!
Nowy rok to zawsze czas przemyśleń i postanowień. Czy masz już swoje wyzwania na 2023 rok?
Zawsze miałam potrzebę bycia niezależną i samo stanowiącą osobą
Znalezienie pomysłu na swoją ścieżkę kariery nie zawsze jest łatwe, czasem trzeba opowiedzieć komuś swój pomysł, aby w końcu go urzeczywistnić. Warto szukać wsparcia, aby rozwijać swoją przedsiębiorczość, dlatego tak bardzo zachęcamy w SPK do brania udziału w naszych programach akceleracyjnych. Jedną z takich osób była właśnie Ewelina Szawlis, która z powodzeniem ukończyła program, zakładając firmę i wygrywając konkurs na najlepszy pitching. Przeczytajcie rozmowę z Eweliną, która podzieliła się ze mną kilkoma wskazówkami dla przyszłych przedsiębiorczyń
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products