„Women can change the world” - Christine Granville łączy siły z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

„Women can change the world” - Christine Granville łączy siły z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet

[:pl]2019-12-13 13_31_28-Kampania – Dysk Google[:]

W grudniu rozpoczęłyśmy współpracę z nową marką zegarków – Christine Granville. Pewnie zastanawiacie się, co wspólnego ma Sieć Przedsiębiorczych Kobiet z zegarkami. Już wyjaśniamy.

Od lat przedsiębiorczyni i założycielka marki – Agnieszka Bobrukiewicz jest również mentorką Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. “Zdecydowałam się połączyć swoje wieloletnie doświadczenie z potrzebą wsparcia kobiet w ich rozwoju zawodowym. Oprócz tego od zawsze podziwiałam silne kobiety, takie jak Krystyna Skarbek. To właśnie jej historia zainspirowała mnie do założenia marki Christine Granville. Dla polskiej agentki czas odgrywał ogromną rolę, każda minuta była na wagę złota, każda sekunda decydowała o życiu jej i innych osób. Dlatego w mojej głowie zrodził się pomysł na stworzenie produktu, który będzie symbolem tego, jak ważną funkcję pełni czas w naszym życiu i w samym procesie zmiany, której możemy wspólnie dokonać.” – przyznaje Agnieszka Bobrukiewicz.

Agnieszka Bobrukiewicz – założycielka marki Christine Granville

Kluczową misją Christine Granville jest wzmacnianie kobiet w środowisku biznesowym, dlatego marka zdecydowała się na przekazanie kwoty 8 złotych ze sprzedaży każdego zegarka na rzecz Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. “Edukacja i wspieranie kobiet na ich biznesowych drogach jest dla nas kluczowe. Dlatego cieszymy się, że udało nam się znaleźć partnera, który identyfikuje się z naszą ideą. Połączenie sił z marką Christine Granville jest cegiełką, która na pewno przyczyni się do realizacji wspólnie wyznaczonego celu jakim – jest stały rozwój kobiecej społeczności zawodowej” – mówi współzałożycielka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet – Dorota Czekaj.

Dorota Czekaj opowiedziała o działaniach SPK podczas śniadania prasowego

Christine Granville to połączenie minimalizmu i ponadczasowej klasyki inspirowanej modą lat 20. i 30. Design zegarków można dowolnie zmieniać wybierając między trzema kolorami tarczy i różnymi modelami skórzanych pasków lub stalowych bransoletek, które można łatwo wymieniać w zależności od nastroju czy okazji. Z resztą zobaczcie same ????

Jeśli zaciekawiła Was historia Krystyny Skarbek to zdecydowanie powinnyście obejrzeć film „Wojna, moja miłość”.

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Uzdrawianie w biznesie
O drodze do spełnienia swojego powołania, wierze w siebie, budowaniu zdrowia i harmonii w życiu opowiada Paulina Kulikowska, absolwentka programu Biznes w Kobiecych Rękach, terapeutka holistyczna i założycielka Healing Institute.
7 wskazówek jak być przedsiębiorczą na LinkedIn
Potencjał mediów społecznościowych jest ogromny, szczególnym miejscem dla przedsiębiorczyń i przedsiębiorców jest LinkedIn - portal profesjonalny, dzięki któremu możemy budować swoją markę osobistą, a co za tym idzie sprzedawać swoje produkty czy usługi. Dzisiaj skupimy się na najbardziej podstawowych i najważniejszych zasadach na tym portalu społecznościowym
Jak wybrać mentora biznesowego i dlaczego warto to zrobić?
Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł -ten cytat autorstwa Roberta Kiosaki bardzo trafnie oddaje ideę mentoringu. - tak rozpoczyna się artykuł Małgorzaty Warda, certyfikowanej międzynarodowo mentorki biznesowej European Mentoring & Coaching Council, akredytowanej w Londynie Executive coach, praktyka biznesu, wykładowczyni MBA, mentorki Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products