CZYTASZ

„Women can change the world” – Christine Gra...

„Women can change the world” – Christine Granville łączy siły z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet

W grudniu rozpoczęłyśmy współpracę z nową marką zegarków – Christine Granville. Pewnie zastanawiacie się, co wspólnego ma Sieć Przedsiębiorczych Kobiet z zegarkami. Już wyjaśniamy.

Od lat przedsiębiorczyni i założycielka marki – Agnieszka Bobrukiewicz jest również mentorką Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. “Zdecydowałam się połączyć swoje wieloletnie doświadczenie z potrzebą wsparcia kobiet w ich rozwoju zawodowym. Oprócz tego od zawsze podziwiałam silne kobiety, takie jak Krystyna Skarbek. To właśnie jej historia zainspirowała mnie do założenia marki Christine Granville. Dla polskiej agentki czas odgrywał ogromną rolę, każda minuta była na wagę złota, każda sekunda decydowała o życiu jej i innych osób. Dlatego w mojej głowie zrodził się pomysł na stworzenie produktu, który będzie symbolem tego, jak ważną funkcję pełni czas w naszym życiu i w samym procesie zmiany, której możemy wspólnie dokonać.” – przyznaje Agnieszka Bobrukiewicz. 

Agnieszka Bobrukiewicz – założycielka marki Christine Granville

Kluczową misją Christine Granville jest wzmacnianie kobiet w środowisku biznesowym, dlatego marka zdecydowała się na przekazanie kwoty 8 złotych ze sprzedaży każdego zegarka na rzecz Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. “Edukacja i wspieranie kobiet na ich biznesowych drogach jest dla nas kluczowe. Dlatego cieszymy się, że udało nam się znaleźć partnera, który identyfikuje się z naszą ideą. Połączenie sił z marką Christine Granville jest cegiełką, która na pewno przyczyni się do realizacji wspólnie wyznaczonego celu jakim – jest stały rozwój kobiecej społeczności zawodowej” – mówi współzałożycielka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet – Dorota Czekaj. 

Dorota Czekaj opowiedziała o działaniach SPK podczas śniadania prasowego

Christine Granville to połączenie minimalizmu i ponadczasowej klasyki inspirowanej modą lat 20. i 30. Design zegarków można dowolnie zmieniać wybierając między trzema kolorami tarczy i różnymi modelami skórzanych pasków lub stalowych bransoletek, które można łatwo wymieniać w zależności od nastroju czy okazji. Z resztą zobaczcie same 😊

Jeśli zaciekawiła Was historia Krystyny Skarbek to zdecydowanie powinnyście obejrzeć film „Wojna, moja miłość”.


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.