CZYTASZ

Zostań bohaterką sesji Be the change#26. Zrób sobi...

Zostań bohaterką sesji Be the change#26. Zrób sobie prezent na Gwiazdkę i wyślij zgłoszenie!

***

Be the change to cykliczne wieczorne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu, podczas której prelegentki dzielą się niezwykłymi historiami o punkcie zwrotnym w ich życiu.
Przyjdź na spotkanie i wysłuchaj opowieści kobiet, które zmieniły kierunek historii. Albo życia. Opowiedzą, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.

***


Chcemy poznawać Wasze opowieści, dlatego Tym razem spotkanie będzie inne niż pozostałe. Trwa II edycja konkursu z C&A Foundation – Be the change. Tell Your Story. Inspire Others. Jeśli masz inspirującą historię i chcesz się nią podzielić z innymi, czekamy na Twoje zgłoszenie. To jedyna taka możliwość, aby stanąć na scenie i opowiedzieć o sobie!


Do udziału w Konkursie zapraszamy panie z całej Polski! Do wygrania warsztat ze Storytellingu, który poprowadzi Aleksandra Więcka – ekspertka od storytellingu – oraz wystąpienie podczas Be the change#26, poprzedzone profesjonalnym przygotowaniem do wystąpień publicznych.

Nie czekaj, zgłoszenia przyjmujemy do 31 grudnia 2019 r.
Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 20 pań, które wezmą udział w warsztacie, a z nich 3 panie, które wystąpią na Be the Change#26 w dniu 5 lutego 2020.

Formularz rejestracyjny znajdziesz tutaj.
Spróbuj, może to właśnie na Twoją historię czekamy!

Wydarzenia z serii Be The Change szczególnie polecamy osobom, które chciałyby wdrożyć zmiany w swoim życiu, albo zainspirować się. Historie bohaterek z pewnością Cię zainspirują i kto wie, być może będą dodatkową siłą napędową.

Jeśli jeszcze nie jesteś gotowa, aby wystąpić, zainspiruj się historią innych. Kup bilet i przekonaj się sama!

Serdecznie zapraszamy,
Kasia Wierzbowska, Dorota Czekaj i Magdalena Jeżyńska
z całym zespołem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu z C&A Foundation “Be the change. Tell your story. Inspire others” oraz kampanii Inspiring World Campaign.

W wydarzeniu wezmą udział uczestniczki programu Biznes w Kobiecych Rękach.


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.