4 podcasty dla odważnych przedsiębiorczyń - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

4 podcasty dla odważnych przedsiębiorczyń

Przedsiębiorczyni nigdy nie ma dużo czasu, ale za to ciągle czuje głód wiedzy. Jak to połączyć? Oczywiście słuchając podcastów. Jakich? Zapytaliśmy o to uczestniczki Programu Biznes w Kobiecych Rękach!
NPA_7851

 

 

  • Mała Wielka Firma, Marek Jankowski  –  podcast o biznesie dla przedsiębiorców. Pojawiają się w nim takie tematy, jak: produktywność, sprzedaż, zarządzanie, online marketing, content marketing, marka osobista, zakładanie firmy, skalowanie działalności, zatrudnianie pracowników, obsługa klienta, budowanie marki, tworzenie kursów online, organizacja pracy itp.

 

  • MamStartup Podcast –  wywiady z inwestorami, funduszami VC, founderami startupów i ludźmi biznesu.

 

  • Forbes Women Polska – Aleksandra Karasińska rozmawia z wyjątkowymi kobietami o pracy, karierze, pieniądzach, celach jakie stawiają sobie kobiety i o tym, co w osiąganiu tych celów pomaga. Bohaterki podcastu to kobiety, które są wzorem, wytyczają nowe drogi, przełamują stereotypy: liderki biznesu, wybitne postaci nauki czy sztuki.

 

  • Nagłowska na głos – podcast o rozwoju osobistym, o szukaniu swojej drogi do szczęśliwego życia. Dla tych, którzy chcą mieć poczucie, że panują nad swoim życiem i są gotowi wziąć za nie odpowiedzialność.

 

 

Swoimi inspiracjami podzieliły się uczestniczki Programu Biznes w Kobiecych Rękach: 

 

Biznes w Kobiecych Rękach (BWKR) jest autorskim projektem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator. Program jest realizowany przy wsparciu finansowym Citi Foundation w Nowym Jorku oraz wsparciu merytorycznym Fundacji Citi Handlowy im. L. Kronenberga. Jeśli chcesz dostać informacje o kolejnej rekrutacji – zostaw nam swoje dane! 

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Jak mówić o sobie dobrze A. Więcka
Kobiety zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Nie...
Cena:
50.00 
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo, Klub Mentorek
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Jak znaleźć swój pomysł na biznes?
Jeśli czujesz, że chciałabyś rozpocząć działanie na własną rękę, ale jeszcze nie do końca wiesz, co mogłabyś w ramach tej działalności robić, zaczerpnij garść inspiracji i dowiedz się, jak pomysł na biznes odnalazły uczestniczki Programu Biznes w Kobiecych Rękach.
Biznes w Kobiecych Rękach, a w jednej z nich filiżanka KAWY Dobra
O kobiecej współpracy, spełnianiu marzeń, nie tylko własnych, dużej odwadze do działania tu i teraz opowiada Karolina Adamska-Woźniak, absolwentka programu Biznes w Kobiecych Rękach i założycielka agencji KAWA Dobra
Szukamy eksperta/ki odpowiedzialną za rekrutację Mentorów do projektu “Mój Biznes za granicą”
Do projektu “Mój Biznes za granicą” szukamy eksperta/ekspertki odpowiedzialnej za rekrutację Mentorów.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products