Edyta Morwińska, Pilates - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Edyta Morwińska, Pilates

Marka Pantene stworzyła Fundusz Power of Us chcąc wesprzeć kobiety prowadzące małe przedsiębiorstwa w Polsce. Dzięki współpracy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i Pantene powstał nowy projekt pod nazwą “Pantene – Power of Us”, który jest stworzony dla kobiet prowadzących swoją własną firmę, które w okresie kryzysu związanego z COVID-19 wprowadziły do swoich firm nowe rozwiązania, innowacyjne narzędzia, dzięki czemu ich firmy przetrwały i z sukcesem funkcjonują.
[:pl]Edi_45[:]

Poznajcie jedną z finalistek konkursu Pantene Power of Us – Edyta Morwińska, Pilates

Nazywa się Edyta Morwińska i jeszcze kilka lat temu była w zupełnie innej kondycji – zarówno fizycznej jak i psychicznej. Po kilku latach spędzonych na opiece nad dziećmi i domem zorientowała się, że czas także zaopiekować się sobą. Jak każdy zaawansowany, był kiedyś początkującym, tak i ona przeszłam pełną drogę. Zaczynała od samego początku, od zera. To, co możesz kontrolować, to ruch swojego ciała.

Nigdy wcześniej nic nie ćwiczyła, nie licząc zajęć tanecznych w młodości. Nastał czas ponownego skontaktowania się ze sobą i swoim ciałem. Myśląc tylko o tym jak porusza się ciało, nie myślała już za dużo o innych, zbędnych rzeczach. To bardzo kojące i satysfakcjonujące, szczególnie w dzisiejszych zabieganych czasach – po prostu przestać myśleć o wszystkim wokół i skupić się na tu i teraz. W pilatesie odnalazła wszystko, czego potrzebowała: świadomość, oddech, równowagę, koncentrację, kontrolę, precyzję i … flow. Implementując te zasady i metody nie tylko do treningu, lecz także do swojego życia zauważyła, jak zmienia się jej ciało i sposób myślenia. Zapragnęła podzielić się tym z innymi. Rozpoczęła wdrażanie się w rolę instruktora, poszerzając wiedzę teoretyczną i praktyczną. W 2015 roku została certyfikowanym Instruktorem Pilatesu jednej z najlepszych szkół – BASI Pilates. Następnie wiedzę pilatesową poszerzyła o wiedzę z zakresu treningu medycznego, treningu mięśni głębokich, a także mięśni dna miednicy metodą BeBo®. Jednak to, co skradło jej serce to praca nad ciałem na dużym sprzęcie – Reformerze. Lata praktyki i doświadczenia z różnymi osobami, różnymi ciałami nauczyły ją indywidualnego podejścia. To zdaniem Edyty najważniejsze w pracy z klientem, aby z całej wiedzy, którą się posiada wybrać to, czego potrzebuje ciało, które stoi naprzeciwko. A każdy z nas jest inaczej zbudowany, ma inną przeszłość i inne cele. W świecie Edyty dobry trening to taki, który sprawia prawdziwą przyjemność, pozwala cieszyć się z własnego ciała i czasu spędzonego wśród miłych ludzi, dzięki którym unosi się w powietrzu pozytywna energia. Edyta gwarantuje, że takich ludzi skupia pilates.

Marzeniem Edyty jest, aby pilates ćwiczyli wszyscy. Chce stworzyć miejsce, na najwyższym światowym poziomie, w którym szerzyć będzie kulturę dbania o swoją sprawność fizyczną. To będzie miejsce dla każdego, kto chce skupić się na pracy nad swoim ciałem i dobrym samopoczuciem. Bez różu, bez względu na wiek, płeć i stopień zaawansowania, zasiedzenia czy zapracowania. Miejsce, w którym poczujesz się dobrze i które będzie dla Ciebie dostępne, wtedy kiedy tego potrzebujesz. Miejsce, w którym nie musisz czuć się źle z powodu tego, że nigdy niczego nie ćwiczyłeś, wyjeżdżasz na wakacje, tego, że masz urwanie głowy i po prostu będziesz, gdy znajdziesz chwilę. Do tej idei dostosowała lokalizację, wyposażenie, aplikację do rezerwacji, grafik zajęć oraz karnety.

Zależało jej, aby wszystko było dla klientów najlepsze. Długo szukała odpowiedniego lokalu – z wygodnym dojazdem, parkingiem, windą, dobrze oświetlonego. Jej studio ma to wszystko, znajduje się przy skrzyżowaniu dróg dojazdowych do Grodziska Mazowieckiego, co oznacza, że dotrzesz tu bez kluczenia po drobnych, nieznanych uliczkach. Przy okazji możesz też załatwić wiele innych swoich spraw, wokół jest sporo sklepów oraz lokali usługowych.

Wyposażyła studio we wszystko, co najlepsze. Począwszy od przyjemnej dębowej, olejowanej podłogi, po której tak przyjemnie jest chodzić boso, regulowane oświetlenie, poprzez szatnię, w której znajdziesz wentylowane szafki, zamykane na indywidualnie wybrany kod (bez niehigienicznych opasek i niewygodnych kluczyków), komfortowe prysznice z deszczownicą i suchym miejscem na ręcznik i ubranie, na w pełni wyposażonej w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń sali kończąc.

Nieodłącznym elementem wyposażenia studia Edyty jest także wygodna aplikacja, dzięki której wszystkie kwestie organizacyjne są dostępne za dotknięciem jednego palca. Jest tam grafik, jest możliwość płatności on-line, a co najważniejsze – rezerwowanie miejsca.

W studio Edyty zajęcia zaczynają od 6:30, dla tych, co lubią poćwiczyć przed pracą. Kolejne zajęcia zaczynają się o 8:00 lub 8:15, gdyż inni wolą poćwiczyć zaraz po tym, jak odwiozą dziecko do szkoły. Później są dostępne godziny dla tych, którzy mają wolny czas w trakcie dnia. Wieczorne sesje zaczynają się od 17, a ostatnie zajęcia kończą się o 21:30. Jeśli mimo to, nie uda Ci się znaleźć czasu w tygodniu, to Edyta zapraszam w weekend. Ma dla Ciebie zajęcia w sobotnie i niedzielne przedpołudnia. Kupując pakiet zajęć na matę lub maszyny masz aż 12 miesięcy na wykorzystanie. Bez zawieszania, bez tłumaczenia, po prostu rezerwujesz zajęcia wtedy, gdy chcesz i możesz. Zawsze zdążysz. Karnet OPEN także czeka, gdy złapiesz takiego bakcyla, że będziesz chciał przychodzić w każdej wolnej chwili. Edyta zaprasza, przyjdź, rozgość się, zdejmij ciężkie buty, poczęstuj kawą lub wodą i poczuj się dobrze. Edyta zajmie się całą resztą.

Gratulujemy zwycięstwa i polecamy serdecznie studio Edyty Morwińskiej!

Organizator projektu Pantene Power of Us:

 

 

Partner Merytoryczny projektu Pantene Power of Us – Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

 

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Niezniszczalne - K. Ratajczyk
Potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania? Niezniszczalne to 11 wywiadów...
Cena:
50.00 
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo, Klub Mentorek
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Weź udział w XIV edycji Konkursu Innowator Mazowsza
5 książek dla Innowatorów
Poznaj sposoby, jak zmieniać świat
Jak mądrze tworzyć innowacje społeczne? Jak projektować rozwiązania, które będą potrzebne i skuteczne? Pobierz materiały!
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products