Nie masz czasu na naukę? Sprawdź 6 kanałów na Youtube - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Nie masz czasu na naukę? Sprawdź 6 kanałów na Youtube

Chcesz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, ale Twój czas i energię pochłania już praca i rodzina? Też tak mamy i dlatego postanowiłyśmy przygotować listę 6 ciekawych kanałów na Youtube, gdzie znajdziesz przydatne materiały, które pomogą Ci rozwijać siebie i swoją firmę.
[:pl]małe 3[:]

W naszym zestawieniu postawiłyśmy nie tylko na merytorykę, ale i przyjemną formę. Być może nasze propozycje nie tylko dostarczą Ci wiedzy, ale też zainspirują do wprowadzenia nowego formatu promocyjnego w Twojej firmie.

Nauka języków obcych

Jeśli myślisz o nowych rynkach, warto postawić na naukę języka obcego, który pomoże Ci skuteczniej porozumiewać się z klientami i dostawcami. Nauka języków obcych to jedna z najpopularniejszych możliwości zdobywania wiedzy w Internecie. Jest wiele przydatnych aplikacji pomagających przyswoić obcy język (pewnie część z nich masz w swoim telefonie), ale również Youtube obfituje w nagrania przybliżające sam język, ale też to, jak się go uczyć. My polecamy Ci Arlenę Witt uczącą języka angielskiego i Madame Polyglot, która podpowiada jak skutecznie się uczyć.

Arlena Witt – Po Cudzemu:

Madame Polyglot:

Nauka języka polskiego

Skoro zachęcamy do nauki języka obcego, to obowiązkowo trzeba też zajrzeć na kanały, które uczą, jak poprawnie mówić i pisać także w naszym języku ojczystym. Ta wiedza przyda nam się, jeśli prowadzimy własny biznes i chcemy być postrzegani jako profesjonalistki. Niekwestionowaną królową nauki języka polskiego jest Paulina Mikuła z kanału Mówiąc Inaczej.

Paulina Mikuła – Mówiąc inaczej:

Praca i efektywność

Jak pracować efektywniej i nie marnować czasu swojego i swoich współpracowników, ale też jak nie wypalać się i czerpać radość ze swoich działań? O tym mówią między innymi kanały Programu Sektor 3.0, Uniwersytetu SWPS, ale też Polimaty Radka Kotarskiego.

Sektor 3.0

Uniwersytet SWPS

Radek Kotarski – Polimaty

To nasze TOP6 edukacyjnych kanałów dla przedsiębiorców i przedsiębiorczyń. A Ty, jakie inne materiały poleciłabyś przedsiębiorczyniom w naszej Sieci? Jeśli Ty nagrywasz vloga i masz swój kanał na Youtube – koniecznie daj nam znać! Napisz na kontakt@fundacjakobiet.org.

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
Niezniszczalne - K. Ratajczyk
Potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania? Niezniszczalne to 11 wywiadów...
Cena:
50.00 
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo, Klub Mentorek
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Kurs projektowania innowacji społecznych stworzony przez Sieć Przedsiębiorczości Kobiet, Uniwersytet SWPS i norweską fundację MIA
Kurs projektowania innowacji społecznych stworzony przez Sieć Przedsiębiorczości Kobiet, Uniwersytet SWPS i norweską fundację MIA
Pierwsze kroki w biznesie
Absolwentki Programu Biznes w Kobiecych Rękach i Mentorki Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odpowiadają na pytanie, jaka jest najważniejsza rada na start dla przedsiębiorczyń.
Mentorki polecają - kogo warto obserwować na LinkedIn?
LinkedIn działa najlepiej, kiedy jest relacją dwustronną. Warto być na nim zarówno twórczynią, jak i odbiorczynią. Żeby z tej drugiej funkcji czerpać jak najwięcej, dobrze jest obserwować osoby, które swoimi treściami wnoszą faktyczną wartość.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products