CZYTASZ

Nie masz czasu na naukę? Sprawdź 6 kanałów na Yout...

Nie masz czasu na naukę? Sprawdź 6 kanałów na Youtube, które pomogą Ci w rozwoju firmy

Chcesz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, ale Twój czas i energię pochłania już praca i rodzina? Też tak mamy i dlatego postanowiłyśmy przygotować listę 6 ciekawych kanałów na Youtube, gdzie znajdziesz przydatne materiały, które pomogą Ci rozwijać siebie i swoją firmę. Co najważniejsze – postawiłyśmy nie tylko na merytorykę, ale i przyjemną formę. Być może nasze propozycje nie do tylko dostarczą Ci wiedzy, ale też zainspirują do wprowadzenia nowego formatu promocyjnego w Twojej firmie.

Nauka języków obcych

Jeśli myślisz o nowych rynkach, warto postawić na naukę języka obcego, który pomoże Ci skuteczniej porozumiewać się z klientami i dostawcami. Nauka języków obcych to jedna z najpopularniejszych możliwości zdobywania wiedzy w Internecie. Jest wiele przydatnych aplikacji pomagających przyswoić obcy język (pewnie część z nich masz w swoim telefonie), ale również Youtube obfituje w nagrania przybliżające sam język, ale też to, jak się go uczyć. My polecamy Ci Arlenę Witt uczącą języka angielskiego i Madame Polyglot, która podpowiada jak skutecznie się uczyć.

Arlena Witt – Po Cudzemu

Madame Polyglot

Nauka języka polskiego

Skoro zachęcamy do nauki języka obcego, to obowiązkowo trzeba też zajrzeć na kanały, które uczą, jak poprawnie mówić i pisać także w naszym języku ojczystym. Ta wiedza przyda nam się, jeśli prowadzimy własny biznes i chcemy być postrzegani jako profesjonalistki. Niekwestionowaną królową nauki języka polskiego jest Paulina Mikuła z kanału Mówiąc Inaczej.

Paulina Mikuła – Mówiąc inaczej

Praca i efektywność

Jak pracować efektywniej i nie marnować czasu swojego i swoich współpracowników, ale też jak nie wypalać się i czerpać radość ze swoich działań? O tym mówią między innymi kanały Programu Sektor 3.0, Uniwersytetu SWPS, ale też Polimaty Radka Kotarskiego.

Sektor 3.0

Uniwersytet SWPS

Radek Kotarski – Polimaty

To nasze TOP6 edukacyjnych kanałów dla przedsiębiorców i przedsiębiorczyń. A Ty, jakie inne materiały poleciłabyś przedsiębiorczyniom w naszej Sieci?

Jeśli Ty nagrywasz vloga i masz swój kanał na Youtube – koniecznie daj nam znać! Napisz na marketing@fundacjakobiet.org.


Chcemy, aby kobiety w Polsce były samostanowiące, sprawcze i niezależne finansowo. Dlatego kompleksowo wspieramy przedsiębiorczość kobiet, poprzez: rozwijanie kobiecej społeczności zawodowej, inicjowanie programów akceleracyjnych i biznesowych, popularyzowanie kobiecych sieci anielic biznesu i instrumentów finansowania dla startupów.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.