79. Śniadanie SPK online

🔹 Każde śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to wyjątkowe spotkanie, które łączy networking – zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych – z możliwością poznania inspirujących kobiet, które z sukcesem prowadzą swoje firmy. Tak, nasz nowy format Śniadań online, wciąż umożliwia Wam zdobywanie nowych kontaktów oraz daje możliwość dzielenia się dobrą energią i pozytywnym myśleniem. Spotykamy się na platformie, na której każdy może włączyć się do rozmowy, zadać pytanie gościom i podzielić się swoimi wrażeniami i doświadczeniami. 

🔸  Spotkajmy się 9.07.2020 o godzinie 11:00 i znad kawy pitej w swoim ulubionym kubku w domowym zaciszu wysłuchajmy rozmowy Doroty Czekaj z Katarzyną Ratajczyk, właścicielką firmy Coaching-Writing-Strategy.

Bilety na spotkanie, możesz kupić tutaj.


Katarzyna Ratajczyk – Coaching-Writing-Strategy
www.katarata.com

Ponad dziesięć lat pracowała w międzynarodowych agencjach reklamowych.
Pisała teksty, slogany i scenariusze reklam (McCann-Erickson, DDB Warszawa), zajmowała się też strategią komunikacji. Przez siedem lat była dyrektorem w Urzędzie m.st. Warszawy, gdzie odpowiadała za promocję inwestycyjną i turystyczną. Za jej sprawą stanęły w mieście grając ławeczki chopinowskie, wyznaczające szlak kompozytora. Podczas UEFA EURO 2012 była koordynatorką Strefy Kibica przeznaczonej dla stu tysięcy fanów piłki nożnej. W tej chwili pracuje niezależnie w obszarze coachingu, komunikacji marketingowej i brandingu. Autorka książki “Niezniszczalne. Prawdziwe opowieści przedsiębiorczych kobiet, czyli czego uczy nas porażka”. Teraz pisze kolejną, która jest inspirowana częstymi podróżami na Bliski Wschód. Absolwentka filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego. Fanka ekologicznego stylu życia.


Koordynatorka projektów i wydarzeń. Z wykształcenia psycholog, studentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Ma ponad 9 letnie doświadczenie w marketingu i komunikacji. Posiada kompetencje w zarządzaniu projektami potwierdzone dyplomem Project Management Advanced Training. W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odpowiada za realizację projektów oraz ich komunikację, a także koordynuje wydarzenia.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.