79. Śniadanie SPK online - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

79. Śniadanie SPK online

[:pl]68. Śniadanie SPK online[:]

???? Każde śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to wyjątkowe spotkanie, które łączy networking – zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych – z możliwością poznania inspirujących kobiet, które z sukcesem prowadzą swoje firmy. Tak, nasz nowy format Śniadań online, wciąż umożliwia Wam zdobywanie nowych kontaktów oraz daje możliwość dzielenia się dobrą energią i pozytywnym myśleniem. Spotykamy się na platformie, na której każdy może włączyć się do rozmowy, zadać pytanie gościom i podzielić się swoimi wrażeniami i doświadczeniami.

???? Spotkajmy się 9.07.2020 o godzinie 11:00 i znad kawy pitej w swoim ulubionym kubku w domowym zaciszu wysłuchajmy rozmowy Doroty Czekaj z Katarzyną Ratajczyk, właścicielką firmy Coaching-Writing-Strategy.

 

Bilety na spotkanie, możesz kupić tutaj.

 

 

 

Katarzyna Ratajczyk – Coaching-Writing-Strategy
www.katarata.com

Ponad dziesięć lat pracowała w międzynarodowych agencjach reklamowych.
Pisała teksty, slogany i scenariusze reklam (McCann-Erickson, DDB Warszawa), zajmowała się też strategią komunikacji. Przez siedem lat była dyrektorem w Urzędzie m.st. Warszawy, gdzie odpowiadała za promocję inwestycyjną i turystyczną. Za jej sprawą stanęły w mieście grając ławeczki chopinowskie, wyznaczające szlak kompozytora. Podczas UEFA EURO 2012 była koordynatorką Strefy Kibica przeznaczonej dla stu tysięcy fanów piłki nożnej. W tej chwili pracuje niezależnie w obszarze coachingu, komunikacji marketingowej i brandingu. Autorka książki “Niezniszczalne. Prawdziwe opowieści przedsiębiorczych kobiet, czyli czego uczy nas porażka”. Teraz pisze kolejną, która jest inspirowana częstymi podróżami na Bliski Wschód. Absolwentka filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego. Fanka ekologicznego stylu życia.

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
Jak mówić o sobie dobrze A. Więcka
Kobiety zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Nie...
Cena:
50.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo, Klub Mentorek
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Od najmłodszych lat wiedziałam, że chcę otworzyć coś swojego
Adrianna Chincza wzięła udział w Programie Biznes w Kobiecych Rękach, bo chciała rozwinąć swój pomysł na biznes. Czy jej się to udało? Dowiesz się z artykułu.
Myślenie projektowe - metody budowania biznesu
Design thinking, bo właśnie pod tą nazwą obecnie możemy częściej spotkać się z metodą myślenia projektowego, istnieje od co najmniej kilkudziesięciu lat. Z powodzeniem metodę tę stosują w swoich działaniach od wielu lat m.in. takie firmy jak Google czy Apple.
Zawsze miałam potrzebę bycia niezależną i samo stanowiącą osobą
Znalezienie pomysłu na swoją ścieżkę kariery nie zawsze jest łatwe, czasem trzeba opowiedzieć komuś swój pomysł, aby w końcu go urzeczywistnić. Warto szukać wsparcia, aby rozwijać swoją przedsiębiorczość, dlatego tak bardzo zachęcamy w SPK do brania udziału w naszych programach akceleracyjnych. Jedną z takich osób była właśnie Ewelina Szawlis, która z powodzeniem ukończyła program, zakładając firmę i wygrywając konkurs na najlepszy pitching. Przeczytajcie rozmowę z Eweliną, która podzieliła się ze mną kilkoma wskazówkami dla przyszłych przedsiębiorczyń
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products