83. Śniadanie SPK online

🔹 Zapraszamy Cię na 83. Śniadanie SPK online, pierwsze we współpracy z naszym nowym Partnerem – Queisser Pharma Poland. Będziemy gościć niezwykłą osobę, a tematyka, którą tym razem poruszymy będzie egzotyczna. 

🔸 Jak radzą sobie i kim są businesswomen w Azji i krajach arabskich? Jak funkcjonują w rodzinie? Jaka jest przyczyna tego, że Japonia ma kłopoty z przyrostem demograficznym i dlaczego ponad 90 procent małżeństw zawieranych w Indiach to związki aranżowane? Wreszcie, jak spojrzeć na kobiety Azji nie przez pryzmat stereotypów?

🔹 W trakcie spotkania nie tylko usłyszysz odpowiedź na powyższe pytania, ale również zobaczysz zdjęcia wykonane podczas wyjazdów badawczych i prywatnych Dr Elżbiety Wnuk-Lisowskiej, co pozwoli Ci przyjrzeć się kobietom w Azji i krajów arabskich, ich aspiracjom, ambicjom, codziennym troskom i przyjemnościom. 

🔸 Śniadanie jest całkowicie bezpłatne. Spotkajmy się 17.09.2020 o godzinie 11:00 i znad kawy pitej w swoim ulubionym kubku w domowym zaciszu wysłuchajmy rozmowy Doroty Czekaj z dr Elżbietą Wnuk-Lisowską, iranistką, wykładowcą Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Zapisz się na wydarzenie!

🔸  Weź udział w wyjątkowym spotkaniu, które łączy networking – zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych – z możliwością poznania inspirujących kobiet, które prowadzą swoje firmy i zarządzają organizacjami odnoszącymi sukcesy. Tak – nasz nowy format Śniadań online, wciąż umożliwia Ci zdobywanie nowych kontaktów oraz daje możliwość dzielenia się dobrą energią i pozytywnym myśleniem. Spotykamy się na platformie, na której każdy może włączyć się do rozmowy, zadać pytanie gościom i podzielić się swoimi wrażeniami i doświadczeniami.

***

Zdjęcie autorstwa Andrzeja Lisowskiego

Dr Elżbieta Wnuk-Lisowska, iranistka, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie pasje naukowe (religie i kultura cywilizacji Azji i krajów arabskich) dzieli z kręceniem filmów etnologicznych dla telewizji oraz audycjami radiowymi (“Religie świata”, “Południk Cafe”). Autorka artykułów i książek naukowych m.in. “Islam – między herezją a ortodoksją” oraz pisanych wspólnie z mężem Andrzejem Lisowskim przewodników oraz książek – “Południki szczęścia” i “Indochiny z bliska”. Azja zwłaszcza Iran, Indie, Tajlandia i Indonezja to jej drugi dom. Szczęśliwa czuje się w podróży, gdy pije poranne espresso, podczas zabawy z kotami i spacerów nad Wisłą.

Zdjęcie autorstwa Andrzeja Lisowskiego

***

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet i Queisser Pharma Polska


Koordynatorka projektów i wydarzeń. Z wykształcenia psycholog, studentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Ma ponad 9 letnie doświadczenie w marketingu i komunikacji. Posiada kompetencje w zarządzaniu projektami potwierdzone dyplomem Project Management Advanced Training. W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odpowiada za realizację projektów oraz ich komunikację, a także koordynuje wydarzenia.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.