83. Śniadanie SPK online - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

83. Śniadanie SPK online

[:pl]83.Śniadanie SPK online[:]

???? Zapraszamy Cię na 83. Śniadanie SPK online, pierwsze we współpracy z naszym nowym Partnerem – Queisser Pharma Poland. Będziemy gościć niezwykłą osobę, a tematyka, którą tym razem poruszymy będzie egzotyczna.

???? Jak radzą sobie i kim są businesswomen w Azji i krajach arabskich? Jak funkcjonują w rodzinie? Jaka jest przyczyna tego, że Japonia ma kłopoty z przyrostem demograficznym i dlaczego ponad 90 procent małżeństw zawieranych w Indiach to związki aranżowane? Wreszcie, jak spojrzeć na kobiety Azji nie przez pryzmat stereotypów?

???? W trakcie spotkania nie tylko usłyszysz odpowiedź na powyższe pytania, ale również zobaczysz zdjęcia wykonane podczas wyjazdów badawczych i prywatnych Dr Elżbiety Wnuk-Lisowskiej, co pozwoli Ci przyjrzeć się kobietom w Azji i krajów arabskich, ich aspiracjom, ambicjom, codziennym troskom i przyjemnościom.

???? Śniadanie jest całkowicie bezpłatne. Spotkajmy się 17.09.2020 o godzinie 11:00 i znad kawy pitej w swoim ulubionym kubku w domowym zaciszu wysłuchajmy rozmowy Doroty Czekaj z dr Elżbietą Wnuk-Lisowską, iranistką, wykładowcą Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

 

Zapisz się na wydarzenie!

 

???? Weź udział w wyjątkowym spotkaniu, które łączy networking – zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych – z możliwością poznania inspirujących kobiet, które prowadzą swoje firmy i zarządzają organizacjami odnoszącymi sukcesy. Tak – nasz nowy format Śniadań online, wciąż umożliwia Ci zdobywanie nowych kontaktów oraz daje możliwość dzielenia się dobrą energią i pozytywnym myśleniem. Spotykamy się na platformie, na której każdy może włączyć się do rozmowy, zadać pytanie gościom i podzielić się swoimi wrażeniami i doświadczeniami.

***

Zdjęcie autorstwa Andrzeja Lisowskiego

Dr Elżbieta Wnuk-Lisowska, iranistka, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie pasje naukowe (religie i kultura cywilizacji Azji i krajów arabskich) dzieli z kręceniem filmów etnologicznych dla telewizji oraz audycjami radiowymi (“Religie świata”, “Południk Cafe”). Autorka artykułów i książek naukowych m.in. “Islam – między herezją a ortodoksją” oraz pisanych wspólnie z mężem Andrzejem Lisowskim przewodników oraz książek – “Południki szczęścia” i “Indochiny z bliska”. Azja zwłaszcza Iran, Indie, Tajlandia i Indonezja to jej drugi dom. Szczęśliwa czuje się w podróży, gdy pije poranne espresso, podczas zabawy z kotami i spacerów nad Wisłą.

Zdjęcie autorstwa Andrzeja Lisowskiego

***

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet i Queisser Pharma Polska

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo, Klub Mentorek
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
7 wskazówek jak być przedsiębiorczą na LinkedIn
Potencjał mediów społecznościowych jest ogromny, szczególnym miejscem dla przedsiębiorczyń i przedsiębiorców jest LinkedIn - portal profesjonalny, dzięki któremu możemy budować swoją markę osobistą, a co za tym idzie sprzedawać swoje produkty czy usługi. Dzisiaj skupimy się na najbardziej podstawowych i najważniejszych zasadach na tym portalu społecznościowym
4 podcasty dla odważnych przedsiębiorczyń
Przedsiębiorczyni nigdy nie ma dużo czasu, ale za to ciągle czuje głód wiedzy. Jak to połączyć? Oczywiście słuchając podcastów. Jakich? Zapytaliśmy o to uczestniczki Programu Biznes w Kobiecych Rękach!
Własna firma w niepewnych czasach?
Rzeczywistość popandemiczna, wojna w Ukrainie, rosnąca inflacja - bez dwóch zdań żyjemy w niepewnych czasach. Jednak nowe firmy wciąż powstają. Sporo z nich zostanie założonych już niebawem pod skrzydłami Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products