Dzień kobiet z #29Be the Change

Dzień kobiet to w duchu naszych działań szczególna okoliczność, od lat kładziemy nacisk na wsparcie kobiet w biznesie i nie tylko. Z tej okazji zapraszamy Cię na 29. sesję Be the Change! Spotkanie odbędzie się 9 marca online o godzinie 18:00. Będziesz miała możliwość wysłuchać niezwykłych historii o tym jak zmiany wpływają na nasze życie i mimo trudności mogą nas uskrzydlać i dawać siłę do działania. Poznasz opowieści niesamowitych kobiet, które nadały swojemu życiu nowy kierunek i dzięki wyborom, których dokonały odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.

Spotkania z cyklu Be the Change to również niezwykła okazja do nawiązania nowych relacji. Odbywający się po oficjalnej części spotkania networking na platformie Zoom to okazja do poznanie inspirujących osób i ich historii oraz możliwość podzielnia się swoimi doświadczeniami.

Bohaterkami 29. sesji Be the change będą:

Zofia Szawernowska – Zawodniczka Brazylijksiego Jiu Jitsu, Mistrzyni Świata i Europy w Grapplingu, psycholog sportu, trener personalny.

Patrycja Strzelecka – współzałożycielka CashDirector, spółki z branży Fintech, oferującej system księgowości on-line zintegrowany z bankiem: mKsiegowosc.pl i wirtualnego dyrektora finansowego, mentorka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Spotkanie odbędzie się w całości online. Aby wysłuchać historii naszych bohaterek zapraszamy Cię na transmisję na Facebooku SPK ▻ https://www.facebook.com/SiecPrzedsiebiorczychKobiet

Jeżeli chcesz uczestniczyć w całości wydarzenia włącznie z networkingiem zapisz się na wydarzenie za pośrednictwem strony ▻ https://app.evenea.pl/event/29bethechange/ – po zapisaniu otrzymasz link do platformy Zoom.


W Fundacji odpowiedzialna za koordynowanie projektów i wspieranie działań SPK. Z wykształcenia psycholożka. Trenerka psychoedukacji, współpracuje z organizacjami samorządowymi, współtworzy inicjatywę społeczną promującą współczesną historię, w ramach której prowadzi warsztaty dla młodzieży i organizuje wydarzenia. Posiada doświadczenie w marketingu i komunikacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.