CZYTASZ

Karolina Adamska-Woźniak, Fundacja Mam Marzenie &#...

Karolina Adamska-Woźniak, Fundacja Mam Marzenie – poznajcie finalistkę projektu Pantene Power of Us

Marka Pantene stworzyła Fundusz Power of Us chcąc wesprzeć kobiety prowadzące małe przedsiębiorstwa w Polsce.  Dzięki współpracy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i Pantene powstał nowy projekt pod nazwą “Pantene – Power of Us”, który jest stworzony dla kobiet prowadzących swoją własną firmę, które w okresie kryzysu związanego z COVID-19 wprowadziły do swoich firm nowe rozwiązania, innowacyjne narzędzia, dzięki czemu ich firmy przetrwały i z sukcesem funkcjonują.

Poznajcie jedną z finalistek konkursu – Fundacja Mam Marzenie

Fundacja Mam Marzenie to organizacja pożytku publicznego, która od 2003 roku spełnia marzenia dzieci w wieku od 3 do 18 lat, których dzieciństwo naznaczyła choroba zagrażająca życiu. Do dziś przez wszystkie lata działalności udało im się wywołać ponad 8700 dziecięcych uśmiechów co oznacza, że każdego dnia gdzieś w Polsce co najmniej jedno ciężko chore dziecko zapomina o chorobie i ograniczeniach i cieszy się beztroską realizując swoje pasje, zwiedzając, spotykając wymarzoną gwiazdę, czy też po prostu otrzymując upragnioną rzecz. Fundacja Mam Marzenie wierzy w niezwykłą moc spełnianego marzenia, dającą dzieciom siłę do dalszej walki o zdrowie, obserwuje terapeutyczny efekt całego procesu – odkrywania, oczekiwania i w końcu realizowania największego pragnienia.

Codziennie na rzecz Fundacji i jej podopiecznych działa ponad 350 wolontariuszy – jako jedyna tej wielkości organizacja w Polsce działa w pełni w oparciu o wolontariat. Dzięki wolontariatowi w Fundacji Mam Marzenie wiele osób odkryło swoje talenty i rozwinęło nowe umiejętności, które pozwoliły im zdobyć pozycję i uznanie na rynku pracy.

Działalność Fundacji Mam Marzenie można opisać słowami: radość, wzruszenie, pasja, kreatywność!

Wolontariusze:

Gratulujemy zwycięstwa i polecamy serdecznie wsparcie Fundacji Mam Marzenie i ich podopiecznych!

Organizator projektu Pantene Power of Us:

Partner Merytoryczny projektu Pantene Power of Us:


Dyrektorka Biura Fundacji, Koordynatorka Programu Biznes w Kobiecych Rękach Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka pięciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, 10 konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ