CZYTASZ

Wpływ programu Biznes w Kobiecych Rękach na przeds...

Wpływ programu Biznes w Kobiecych Rękach na przedsiębiorczość kobiet

Mimo że na przestrzeni lat pozycja kobiet na rynku pracy uległa pozytywnej zmianie, to jednak wciąż nie można mówić o równouprawnieniu w tej kwestii. Nierówności na rynku pracy wynikające z płci wybuch pandemii jeszcze bardziej pogłębił.

Więcej o sytuacji kobiet na rynku pracy i możliwościach, które daje nasz Program Biznes W Kobiecych Rękach, opowiada Magdalena Jeżyńska – Dyrektorka Biura SPK i koordynatorka Programu. Zapraszam do przeczytania ARTYKUŁU.

Biznes w Kobiecych Rękach to kompleksowy program akceleracyjny, który adresowany jest do kobiet z pomysłem na biznes i z planem założenia swojej firmy w trakcie trwania programu. Do tej pory w siedmiu edycjach programu powstało 295 nowych firm. BWKR jest autorskim projektem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator.

Program jest realizowany przy wsparciu finansowym Citi Foundation w Nowym Jorku oraz wsparciu merytorycznym Fundacji Citi Handlowy im. L. Kronenberga.

Program trwa od marca do czerwca 2022 i realizowany jest przy wsparciu mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz w oparciu o networking, który stymuluje współpracę biznesową.

Do 31 stycznia trwa rekrutacja do programu. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy pod LINKIEM.


Dyrektorka Biura Fundacji, Project Manager. Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka sześciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, kilkunastu konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.