Klub Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Klub Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Dołącz do kolejnej edycji tego wyjątkowego programu dla kobiet i rozwijaj się razem z nami!

Wiedza
Wsparcie
Współpraca
Wierzymy w skuteczność mentoringu, który jest nieocenionym wsparciem, zwiększa skuteczność działań i pozwala przedsiębiorczyniom zmierzyć się z ich wyzwaniami, celami bądź barierami.

 

Zajmujesz stanowisko managerskie, kierownicze, zarządzasz projektami lub posiadasz doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy?

Jesteś zainteresowana rozwojem zawodowym i osobistym oraz nastawiona na samorealizację w obszarze dzielenia się własną wiedzą?

Dołącz do kolejnej edycji 2023/2024 Klubu Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Rozwijaj swoje mentorskie kompetencje i wspieraj inne przedsiębiorczynie razem z nami.

 

 

 

 

 

ODKRYJ KORZYŚCI Z BYCIA MENTORKĄ W KLUBIE MENTOREK

Ekskluzywny dostęp do ekspertów szkolących Mentorki. Interwizje ze specjalistami. Możliwość odbycia praktyki mentoringu. Wpływowe i inspirujące relacje biznesowe w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Networking dla Mentorek oparty na wzajemnym wsparciu i budowaniu relacji biznesowych. Budowanie wizerunku, promocja marki własnej.

 

 

 

AKADEMIA KLUBU MENTOREK

Poznaj nasz przepis na sukces!

PROGRAM AKADEMII KLUBU MENTOREK:

 • Wyjątkowa forma szkoleń: możliwość odsłuchania wykładów w każdej chwili i z każdego miejsca oraz uzupełniające warsztaty online.
 1. Zrozumieć mentoring - wprowadzenie do mentoringu biznesowego Sieci Przedsiębiorczych Kobiet - Agata Zioło
 2. Warunki sukcesu mentoringu - Joanna Malinowska-Parzydło
 3. Kluczowa rola motywacji w procesie mentoringowym - Anna Radzikowska
 4. Narzędzia w pracy mentoringowej - Agata Rybarska
 5. Przekazywanie odpowiedzialności w relacjach mentoringowych - Anna Radzikowska
 6. Praca z Ograniczeniami i Blokadami Mentee - Kalina Grela-Łężak
 7. Czym jest Superwizja i jak z niej korzystać w trakcie relacji mentoringowych? - Piotr Ciacek
 8. Czym jest Autorefleksja i jak z niej korzystać w trakcie relacji mentoringowych? - Piotr Ciacek
 9. Zarządzanie emocjami i stresem - Małgorzata Warda
 10. Pewność siebie - czyli komunikacja siebie i do siebie - Agnieszka Martyna-Ross, Natalia Jaszczyk
 11. Mentoring dla mentorek - sesja QA

 

 

DODATKOWE BENEFITY Z BYCIA CZŁONKINIĄ KLUBU MENTOREK

DOŁĄCZ DO NAS I DOŚWIADCZ, JAK SPOŁECZNOŚĆ KLUBU MENTROEK WPŁYNIE NA TWÓJ ROZWÓJ OSOBISTY I ZAWODOWY!

 

Opłata za udział w Akademii Klubu Mentorek oraz korzyści płynące z członkostwa: 2500 zł netto / rok (płatne po zakwalifikowaniu się do Klubu Mentorek).

 • Wartość rynkowa programu to 15 000 zł netto.

 

Kogo zapraszamy?
 • kobieta z co najmniej 10-letnim doświadczeniem zawodowym lub minimum 5-letnim doświadczeniem w kierowaniu własną firmą,
 • zajmująca stanowisko managerskie, kierownicze, zarządzająca projektami lub posiadająca doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy, liderka organizacji pozarządowej, ekspertka,
 • zainteresowana rozwojem zawodowym i osobistym oraz zdobyciem umiejętności i doświadczenia w pełnieniu funkcji mentorki,
 • nastawiona na samorealizację w obszarze dzielenia się własną wiedzą i doświadczeniem oraz na wspieranie innych w rozwoju,
 • gotowa do działania pro publico bono,
 • gotowa do poświęcenia czasu określonego w danym programie,
 • otwarta na budowanie społeczności Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Zgłoszenia mogą zostać wysłane przez osoby posiadające lub nieposiadające doświadczenia w mentoringu.  

 

Co zrobić, aby rekrutować do Klubu Mentorek?

 1. Wypełnij i wyślij formularz na dole strony.
 2. Sprawdź swoją skrzynkę i odbierz od nas wiadomość zwrotną z linkiem do Formularza rekrutacyjnego.
 3. Wypełnij i wyślij Formularz rekrutacyjny do 20 października 2023.
 4. Oczekuj wiadomości od nas 6 listopada 2023. 

Nabór do edycji 2023/2024 został zakończony.
Dokumenty do pobrania
Kodeks Etyczny   
Eksperci wspierający projekt:
1696843668917
Natalia Jaszczyk
Jestem trenerką, badaczką i mentorką z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w obszarze rozwijania jednostek, zespołów i organizacji. W mojej pracy bazuje na wykształceniu z obszaru psychologii biznesu - mam specjalizacje psychologia HR (SWPS), psychologia zachowań konsumenckich (SWPS) oraz psychologia wizerunku (Central Saint Martins). W centrum każdego mojego projektu stoi człowiek i jego unikalne wyposażenie psychologiczne. Za nadrzędny cel uważam wzmacnianie dobrostanu jednostki i poprawę jej wielowymiarowego funkcjonowania. Bazą mojej codziennej pracy jest stale aktualizowana, ugruntowana w praktyce wiedza psychologiczna oraz zestaw rzetelnych narzędzi (rynkowych oraz autorskich). Doświadczenie biznesowe buduję prowadząc założoną w 2007 roku własną firmę, a za jej największy kapitał uważam blisko 100 klientów B2B i 400 klientów B2C. Są to m.in. Accor Group, Apple, Apsys, Dr. Irena Eris, Grupa Żywiec, LPP S.A., Luxmed, Maczfit, mbank, Medicover, Nestle, PWC, Roland Berger Strategy Consultants, Wedel.
amr
Agnieszka Martyna-Ross
Jest trenerem i szkoleniowcem z 15 letnim doświadczeniem w obszarze budowania wizerunku profesjonalisty, na każdym etapie kariery zawodowej. Specjalizuję się w wizerunku biznesowym, w kontekście budowania marki personalnej. Prowadzi warsztaty z autoprezentacji i wystąpień publicznych. Prowadzi również warsztaty sprzedażowe dla personelu marek odzieżowych z efektywnej obsługi klienta i doradztwa personalnego. Jest autorem tekstów o budowaniu wizerunku profesjonalisty na łamach takich magazynów jak: Puls Biznesu, Benefit, HR Influencer, Business Insider, Forbes.pl Jej klienci to między innymi: Citibank, Deloitte, Forbes Women, Bnp.Paribas, Agora S.A, Rossmann SDP, Solar Company.S.A., Xerox, SWPS, BMW Polska, Alior Bank, PKO.BP, W.Kruk, Inter Cars, Impel, SGH, Harper's Bazaar, Kancelaria prawna WKB, Innogy, eService, La Mania, Patrizia Aryton, Puls Biznesu, AHK Polska, Polskie epłatności S.A. PKO.S.A. mBank.S.A Współpracuje z organizacjami kobiecymi wspierającymi kobiety w biznesie takimi jak: Vital Voices, Sieć Przedsiębiorczych Kobiet.
[:pl]gosiawarda[:]
Małgorzata Warda
Praktyk Biznesu, Business Development Consultant, mentorka i coach biznesu European Mentoring & Coaching Council z międzynarodową akredytacją na poziomie Senior Practitioner, wykładowca MBA. Praktyk biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem w dużych korporacjach w obszarze rozwoju sprzedaży i zarządzaniu zespołami. Wykładowca MBA i profesjonalna mentorka biznesu, pracująca w oparciu o międzynarodowe standardy European Mentoring&Coaching Council. Poprzez procesy doradcze, mentoringowe i szkolenia biznesowe wspiera firmy i menadżerów w najróżniejszych wyzwaniach biznesowych – najczęściej w obszarze rozwoju sprzedaży i samej strategii sprzedaży, zwiększania efektywności i rentowności biznesu, zarządzania zespołem, skutecznej komunikacji interpersonalnej. Projektuje struktury zespołowe, strategie i procesy biznesowe. Prowadzi autorskie warsztaty z obszaru matematyki biznesowo-handlowej. Ma także doświadczenie w zakresie akceleracji start-upów i MŚP. Regularnie występuje jako prelegent na konferencjach biznesowych – m.in. National Sales Congress, Puls Biznesu, Forum Szefów Sprzedaży. Prowadzi warsztaty biznesowe, webinary, jest autorką ponad 100 publikacji w obszarze zarządzania i komunikacji. Absolwentka lingwistyki stosowanej, finansów i Executive MBA. Obecnie prowadzi firmę doradczo-szkoleniową Warda&Partners www.wardateam.com. Jest fanką konkretnego działania i nowych technologii, ale również empatii w biznesie.
292352842_448872220577721_5267924315268004821_n
Kalina Grela-Łężak
Akredytowany Coach i Mentor EMCC, Partner Zarządzający Norman Benett, Psycholog Biznesu, wykładowca coachingu i mentoringu, Supervisor Mentorów
Załaduj więcej
Organizatorzy i partnerzy:
Organizator:
Partnerzy :
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:
Magdalena Jeżyńska
Dyrektorka Biura Fundacji, koordynatorka programu Biznes w Kobiecych Rękach
Marta Zawiślińska
Specjalistka ds. projektów w Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet
Polecane treści związane z projektem:
NPA_3056
Rekrutacja Mentorek i Mentorów do programu Mój biznes za granicą
Do projektu edukacyjnego Mój Biznes za granicą, poszukujemy Ekspertów- Mentorów. Program jest organizowany przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Głównym celem projektu edukacyjnego dla przedsiębiorców jest budowanie świadomości firm na temat własnego potencjału eksportowego
pexels-tranmautritam-326522
Szukamy eksperta/ki odpowiedzialną za rekrutację Mentorów do projektu “Mój Biznes za granicą”
Do projektu “Mój Biznes za granicą” szukamy eksperta/ekspertki odpowiedzialnej za rekrutację Mentorów.
renata_zielezinska_2
Renata Zielezińska: Jestem powierniczką historii ludzi biznesu
Renata Zielezińska - członkini Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, własny biznes prowadzi od ponad 10-lat i każdego dnia zmienia losy firm, świadcząc usługi copywritingu SEO oraz prowadząc portal ludzi biznesu. Tym razem zdradza swoje patenty na łączenie macierzyństwa z pracą zawodową, a także podpowiada, w jaki sposób Twoja firma skorzysta na współpracy z copywriterką oraz portalem PolecanyBiznes.pl.
DSC08227
Od najmłodszych lat wiedziałam, że chcę otworzyć coś swojego
Adrianna Chincza wzięła udział w Programie Biznes w Kobiecych Rękach, bo chciała rozwinąć swój pomysł na biznes. Czy jej się to udało? Dowiesz się z artykułu.
Renata-Szatecka3988
Najważniejsza jest perspektywa klienta
Renata Szatecka - twórczyni marki Ona dla Niej i uczestniczka Programu Biznes w Kobiecych Rękach - dzieli się wiedzą, jak zadbać o klientów.
Zrzut ekranu 2023-02-10 o 08.49.13
Klienci - jak ich pozyskać i utrzymać dobre relacje?
Trudniej pozyskać nowego klienta niż utrzymać obecnego - rozprawiamy się z tym popularnym zdaniem w kolejnym odcinku serii poświęconej podstawom biznesu.
Sklep dla przedsiębiorczych kobiet
Książki
Niezniszczalne - K. Ratajczyk
Potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania? Niezniszczalne to 11 wywiadów...
Cena:
50.00 
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Klub Black Swan Prestige to prężnie działająca społeczność doświadczonych kobiet sukcesu,...
Cena:
3,600.00 
Wydarzenia
Sztuka i biznes w Królikarni. Spotkanie świąteczne
4 grudnia, poniedziałek, godzina 18.00  Świąteczne Spotkanie networkingowe z cyklu...
Cena:
475.00 
Plannery
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
0
Twój koszyk jest pusty

Wygląda na to, że nie dodał Pan/i jeszcze żadnych produktów do koszyka.

Przeglądaj produkty