II Konferencja Psycholog w Biznesie - Czas Kobiet! - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

II Konferencja Psycholog w Biznesie - Czas Kobiet!

[:pl]154573205_4125864780758079_2261814887741189261_o[:]

Tematem przewodnim II Konferencji Psycholog w Biznesie są kobiety. Oprócz warunków społeczno-kulturowych, już sama anatomia kobiecych ciał warunkuje odmienną od męskiej dynamikę funkcjonowania, a także postrzegania w społeczeństwie, czy w miejscu pracy. W trakcie konferencji będziemy mieli szansę usłyszeć głosy najlepszych specjalistów w dziedzinie psychologii i biznesu, co będzie wspaniałą okazją do zrozumienia i przejrzenia się obrazowi współczesnej kobiety.

Podczas wydarzenia odbędą się prelekcje, panele, warsztaty i networking, będzie to również możliwość do poznania wielu inspirujących osób. Jeden z warsztatów zostanie poprowadzony przez Agatę Zioło – dyrektorkę innowacji w SPK, koordynatorkę współpracy z biznesem, facylitatorkę #IamRemarkable. Agata w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odpowiedzialna jest również za relacje biznesowe.

Warsztat #IamRemarkable, w którym uczestnicy Konferencji będą mogli wziąć udział, ma na celu budowanie kobiecego empowermentu. Jest to globalna inicjatywa Google, która daje kobietom i grupom podlegającym wykluczeniu możliwość otwartego wypowiadania się o swoich zawodowych i osobistych osiągnięciach. #IamRemarkable to 90 minut interaktywnej sesji, w trakcie której Agata omówi z uczestnikami znaczenie autopromocji i przedstawi narzędzia do ćwiczenia tej potrzebnej umiejętności.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na II Konferencję Psycholog w Biznesie – Czas Kobiet w weekend 6-7 marca. Wydarzenie dedykowane jest zarówno Paniom i Panom, ponieważ zrozumienie siebie samego jak i siebie nawzajem jest kluczem do efektywnej komunikacji i lepszej współpracy.

Warsztat #IamRemarkable z Agatą Zioło odbędzie się w sobotę 6 marca o godzinie 14:20. Na warsztaty obowiązują zapisy. Więcej informacji można znaleźć na stronach https://www.facebook.com/events/200959001725653 oraz https://sites.google.com/st.swps.edu.pl/kn-psycholog-w-biznesie

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
O zakładaniu firmy, fascynacji drzewami i ochronie dzikich zwierząt
Pomysł na firmę może brać się z głębokiej pasji. Jak łączyć ze sobą pracę i zainteresowania oraz dlaczego fascynacja danym zjawiskiem może stać się niekończącym źródłem motywacji? Julia Kończak, założycielka firmy Przyroda Projekt opowiada o swojej ścieżce w programie Biznes w Kobiecych Rękach oraz o etapach i wyzwaniach wiążących się z zakładaniem własnej firmy.
Jedna na trzy Polki chce rozpocząć przygodę z inwestowaniem
Czy do inwestowania faktycznie potrzeba dużego kapitału? Jak zacząć inwestować? Jak zrobić ten pierwszy krok? I jak okiełznać strach przed stratą środków?
Nagłówek na LinkedIn - kilka słów o ogromnym znaczeniu
Profil na LinkedIn daje całkiem sporo możliwości. Dobrze skonfigurowany daje ich jeszcze więcej. Dowiedz się, co zrobić, aby Twój profil był lepiej wyszukiwany!
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products