Jak przedsiębiorczynie mogą odnaleźć się w nowej rzeczywistości? - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Jak przedsiębiorczynie mogą odnaleźć się w nowej rzeczywistości?

Za nami „stary” świat, przed nami „new normal”. Nie ma już tego, co było, a to, co będzie dopiero się tworzy. Jesteśmy w środku zmian - na całym świecie przechodzimy przez proces, który wpływa na nasze codzienne nawyki, samopoczucie i zdrowie, przebudowuje relacje z innymi. Wynika to między innymi z przeprowadzonych przez nas raportów “Moja firma w dobie pandemii” oraz “Mama warszawianka” dotyczących zmian na rynku pracy wśród kobiet.
[:pl]best_NPA_9281[:]

Następuje czas, w którym należy przestać czekać na powrót “starego świata” i pogodzić się z myślą, że to, co poznaliśmy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, prawdopodobnie pozostanie z nami już na zawsze, w pewnym momencie stając się naszą normalnością.

Pandemia szansą dla biznesu?

W trakcie wydarzenia prelegentki i panelistki poszukają odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania:

  • Jak zaadaptować dotychczasowy model biznesowy do ciągle zmieniającej się rzeczywistości?
  • Kto boi się obostrzeń w związku z pandemią, a kto widzi w nich szansę na stworzenie nowych rozwiązań?
  • Które branże przetrwają, a które znikną na zawsze?

Od wielu lat w debacie publicznej pojawia się na temat rozwoju nowych technologii, teraz szczególnie firmy muszą na nich polegać. Sytuacja zmusza do szybkiej i skutecznej transformacji cyfrowej. Wdrażane są bardziej zautomatyzowane rozwiązania, pandemia wymaga od przedsiębiorczyń i przedsiębiorców kreatywności, szybkiej adaptacji w zmieniających się warunkach na rynku. Kolejnym z ważnych pytań, które padnie w trakcie konferencji będzie pytanie w jaki sposób podzielimy nasze życie na off i online?

Poznaj plan wydarzenia

Konferencję otworzy Dorota Czekaj, Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet wraz z przedstawicielem głównego partnera Citi Handlowy, następnie swoimi przemyśleniami podzieli się Jowita Michalska z Fundacji Digital University. która na co dzień zajmuje się edukacją liderów w obszarze nowych technologii. Pierwszy panel dyskusyjny na temat: Jak porażkę przekuć w sukces? Kryzys okazją do rozwoju poprowadzi Aleksandra Karasińska redaktorka prowadząca magazynu „Forbes Women” i redaktorka naczelna Newsweek.pl, a dyskutować będą: Dorota Czekaj, Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, Anna Radzikowska, mentorka, coach, trenerka, Katarzyna Wilkołaska-Żuromska, Pełnomocniczka Prezydenta m.st. Warszawy do spraw kobiet, Natalia De Barbaro, psycholożka społeczna, socjolożka, trenerka umiejętności społecznych, autorka książki “Czuła Przewodniczka”. Następnie uczestnicy konferencji będą mieli okazję wysłuchać rozmowy z Zuzanną Skalską prowadzonej przez dziennikarkę Justynę Dżbik-Kluge, która poprowadzi również drugi panel dyskusyjny na temat: Wyzwania new normal dla młodych na rynku pracy. W panelu udział wezmą: Adrianna Kilińska, ENGAVE, Katarzyna Czuchaj-Łagód, Mobile Institute, przedstawiciel Citi Handlowy, Julia Święch, Zofia Kierner, Girls Future Ready, Krystyna Paszko, Rumianki i Bratki. Power speach wygłosi Joanna Chmura, psycholożka specjalizująca się w tematyce autentyczności, wstydu i odwagi. Uczennica dr Brené Brown z Uniwersytetu w Teksasie.

Transmisję obejrzeć będzie można zarówno na Facebooku SPK jak i na Youtube. Aby nie przegapić informacji, dołącz do wydarzenia

Konferencja realizowana jest w ramach Programu Biznes w Kobiecych Rękach. Partnerami konferencji są: Citi Foundation, Fundacja Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga, Brain Embassy, Forbes Women Polska. Wydarzenie objęte jest Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Jak mówić o sobie dobrze A. Więcka
Kobiety zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Nie...
Cena:
50.00 
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Jedna na trzy Polki chce rozpocząć przygodę z inwestowaniem
Czy do inwestowania faktycznie potrzeba dużego kapitału? Jak zacząć inwestować? Jak zrobić ten pierwszy krok? I jak okiełznać strach przed stratą środków?
Mentorki SPK w brief.pl: Gosia Tchorzewska i jej cyfrowy nomadyzm
Jak firma może zadbać o wellbeing pracowników
Jak wiadomo nie od dziś dobrostan pracowników ma przełożenie na dobrostan firmy.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products