Manifest #WspieramyWSieci

Każda z nas, która zamierza atakować szczyt, oprócz ekwipunku potrzebuje mieć przy sobie telefon z numerem do przyjaciela. Tak się dzieje i teraz, w tym trudnym czasie, jedną z najważniejszych i bezcennych rzeczy jaką możemy sobie zaoferować jest wsparcie i pomoc. Nie inaczej jest w świecie biznesu. Niezależnie, czy dotyczy on lokalnych firm czy wielkich przedsiębiorstw.  Aby pokonać ten kryzys, zaatakować ze zdwojoną siłą szczyt, potrzebujemy wsparcia, polecania, wiedzy, pomysłów. 

Nie możemy spotykać się na żywo, pozostańmy w kontakcie online. Zachęcamy Was do utrzymywania kontaktów społecznych, są one nam teraz jeszcze bardziej potrzebne. Bądźmy aktywne w sieci, kontaktujmy się w mediach społecznościowych, łączmy się na czatach, w aplikacjach. Bądźmy razem.

To co my, Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, możemy dla Was zrobić, to zaoferować Wam naszą wiedzę, doświadczenie, kontakty do Mentorek i skupionych wokół nas przedsiębiorczyń. Zapraszamy was do naszej ogólnopolskiej akcji #wspieramywsieci, w której jest miejsce dla wszystkich, którym los przedsiębiorczyń i przedsiębiorców nie jest obojętny. Dzisiaj dla nich każde wsparcie jest ważne. Wierzymy, że drobne gesty niosą bezcenną pomoc.

Poprzez inicjatywę #wspieramywsieci chcemy inspirować i aktywizować do działania. Chcemy przedstawić Wam, jak możecie wspierać nawzajem swoje biznesy. Chcemy pokazać Wam, jak reagować na biznesową rzeczywistość i wprowadzać zmiany w swojej firmie. Chcemy namówić Was, do śmiałego proszenia o pomoc, ale też do przyjmowania wsparcia od innych.

Wszyscy jesteśmy w takiej samej, trudnej sytuacji. Razem możemy więcej. Dołączcie do nas!

Sprawdź wszystkie działania i materiały w ramach #WspieramyWSieci

Kasia Wierzbowska

Prezeska Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Manifest #wspieramyWsieci przedstawia Kasia Wierzbowska.

🔹 "Każda z nas, która zamierza atakować szczyt, oprócz ekwipunku potrzebuje mieć przy sobie telefon z numerem do przyjaciela."🔸 Przez ostatnie dni cały nasz zespół intensywnie pracował nad pewnym projektem. Posłuchaj Kasia Wierzbowska. 🔸 Dziś rozpoczynamy akcję #wspieramyWsieci, w którą mamy nadzieję, zaangażuje się cała nasza społeczność. Najlepszym wstępęm do wspólnego działania będzie obejrzenie filmu.🔸 Szczegółowy opis akcji znajduje się na naszej stronie ▻ https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/wspieramywsieci/🔸 Przejdźmy przez ten czas razem i wykorzystajmy to, co mamy, żeby wyjść z niego silniejsze!

Opublikowany przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet Środa, 1 kwietnia 2020

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.