CZYTASZ

PANTENE Power of Us – znamy 5 finalistek II ...

PANTENE Power of Us – znamy 5 finalistek II tury projektu!

Marka Pantene stworzyła Fundusz Power of Us chcąc wesprzeć kobiety prowadzące małe przedsiębiorstwa w Polsce.  Dzięki współpracy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i Pantene powstał nowy projekt pod nazwą “Pantene – Power of Us”, który jest stworzony dla kobiet prowadzących swoją własną firmę, które w okresie kryzysu związanego z COVID-19 wprowadziły do swoich firm nowe rozwiązania, innowacyjne narzędzia, dzięki czemu ich firmy przetrwały i z sukcesem funkcjonują.

Oto 5 finalistek II tury projektu:

Karolina Adamska-Woźniak, Fundacja Mam Marzenie
Anna Bartkowska, Szkoła Rodzenia Super Mama
Katarzyna Gabara, Po Prostu
Edyta Morwińska, Edyta Morwińska PILATES
Paulina Urbańczyk, Pogotowie Maturzysty

Każda z finalistek otrzyma nagrodę pieniężną oraz pakiet działań promocyjnych!

Gratulujemy finalistkom, ale również wszystkim uczestniczkom projektu, które się do nas zgłosiły! Wszystkie jesteście bardzo przedsiębiorcze, z sukcesem poradziłyście sobie w trudnym czasie pandemii Covid-19.

Więcej o projekcie przeczytacie na STRONIE PROJEKTU

Zapraszam serdecznie na śniadanie SPK on-line z finalistkami projektu, które odbędzie się 6 sierpnia o godz. 11.00. ZAPISY NA ŚNIADANIE

Organizator projektu:

Partner Merytoryczny projektu:


Dyrektorka Biura Fundacji, Project Manager. Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka sześciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, kilkunastu konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.